Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Ferjenčík > Ukázky práce > Jednotný vizuální styl Brand New

Jednotný vizuální styl Brand New

Spolupodílel jsem se na tvorbě vizuálního konceptu scrumové agentury Brand New. Vizualitu jsme odvozovali od rugby, které je s názvem této metodiky spjato. Scrum totiž znamená mlýn. Tedy hromadu těl, která se pokouší přetlačit druhou hromadu a získat míč.

Odkaz: https://www.graficky-designer.cz/brand-new/
Zobrazuji položku č. 6 z celkem 18 položek v této galerii:

Jednotný vizuální styl Brand New
« Předcházející Svatební logo Filipa a Ivy  (zobrazit v plné velikosti)Logotyp Nestlé Campus  (zobrazit v plné velikosti)Jednotný vizuální styl Brand New  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vizuální styl Edox reality  (zobrazit v plné velikosti)Corporate identity advokátní kanceláře Plavec & Partners  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jakub Ferjenčík

Jakub Ferjenčík

grafický designér — Tvorba loga, jednotný vizuální styl firmy, grafické návrhy webových stránek a grafika pro nejrůznější tiskoviny. Také úprava fotek, animace, ilustrace a reklamní online i outdoor grafika. Přes 8 let praxe v oboru a reference jako Beko, Fortuna či Nestlé.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 608 121 570 ~ Email: jakub@graficky-designer.cz ~ Web: www.graficky-designer.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět; osobně především Praha, Pardubice a východní Čechy

2005 – 2021 © Robert Vlach a Jakub Ferjenčík Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS