Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Ferjenčík > Ukázky práce > Grafický design brožur pro Buffler

Grafický design brožur pro Buffler

V létě roku 2018 jsem spolu s Brand New vytvářel dvě brožury určené k tisku pro dovozce a prodejce čtyřkolek Buffler. Křída vyšší gramáže s využitím parciálního laku udělaly své a myslím, že výsledný dojem odpovídá našemu záměru.

Odkaz: https://www.graficky-designer.cz/brozury-buffler/
Zobrazuji položku č. 14 z celkem 18 položek v této galerii:

Grafický design brožur pro Buffler
« Předcházející Webdesign portálu Plus pro Vás od Nestlé  (zobrazit v plné velikosti)Grafický design webové stránky Beko  (zobrazit v plné velikosti)Grafický design brožur pro Buffler  (náhled aktuálně zobrazené položky)Grafická úprava a sazba knihy Ve službách Ministerstva vnitra  (zobrazit v plné velikosti)Grafický design plakátů a přebalu kazety pro písničkáře Antonína Hrdého  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jakub Ferjenčík

Jakub Ferjenčík

grafický designér — Tvorba loga, jednotný vizuální styl firmy, grafické návrhy webových stránek a grafika pro nejrůznější tiskoviny. Také úprava fotek, animace, ilustrace a reklamní online i outdoor grafika. Přes 8 let praxe v oboru a reference jako Beko, Fortuna či Nestlé.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 608 121 570 ~ Email: jakub@graficky-designer.cz ~ Web: www.graficky-designer.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět; osobně především Praha, Pardubice a východní Čechy

2005 – 2021 © Robert Vlach a Jakub Ferjenčík Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS