Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Res > Osvědčení, certifikáty, reference

Osvědčení, certifikáty, reference

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel a tlumočník angličtiny

Zobrazuji všech 18 náhledů položek této galerie s rozdělením do 2 oddílů:
Osvědčení o absolvování kurzu Právní minimum pro překladatele a tlumočníkyZápis o závěrečné zkoušce Právní minimum pro překladatele a tlumočníkyCPE certifikátReference od Petra NovákaReference od Ondřeje Krásy, ředitele NAMUReference od Pavlíny Osvald, ředitelky Carrera Núeva s.r.o.Doporučení od Chybík+KrištofReference – právní výuka angličtiny (Ústav pro ochranu hospodářské soutěže)

Ukázky práce - překlady + copywriting

Ukázka překladu do angličtiny - Moravské náměstí v BrněUkázka překladu do angličtiny - Moravské náměstí v BrněUkázka překladu do angličtiny - Moravské náměstí v BrněCopywriting - ukázka práce ve Wordpressu (text včetně galerií, videí, prolinkování)Copywriting - ukázka práce ve Wordpressu (text včetně galerií, videí, prolinkování)Copywriting - ukázka práce ve Wordpressu (text včetně galerií, videí, prolinkování)Copywriting - ukázka práce ve Wordpressu (text včetně galerií, videí, prolinkování)Copywriting - ukázka práce ve Wordpressu (oblast finančních trhů a investic)Copywriting - ukázka práce ve Wordpressu (oblast finančních trhů a investic)Copywriting - ukázka práce ve Wordpressu (oblast finančních trhů a investic)
Mgr. Jakub Res

Mgr. Jakub Res

britská vlajka česká vlajka služby se soudním nebo úředním oprávněním
soudní překladatel a tlumočník angličtiny — Soudní překlady (s kulatým razítkem), překlady z/do angličtiny se specializací na právo, marketing a finanční trhy. Dále soudní tlumočení angličtiny, jazykové poradenství, tlumočnický doprovod do zahraničí. Dobré reference.
Status: velmi vytížen do cca 20.4.2019. Děkuji za pochopení. ~ hvězdička 34 doporučení
Mobil: 737 512 707 ~ Email: info@textove-prace.cz ~ Web: www.textove-prace.cz
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR, doprovod do zahraničí (země s nízkým bezp. rizikem), výuka Brno a okolí

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Jakub Res Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS