Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Res > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — klavírista, korepetitor, zpěvák a skladatel

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Jakub Res:
Děkujeme za příjemnou svatební hudební atmosféru, která se všem líbila. Jako muzikanti jste velcí sympaťáci a když vezmu v potaz vhodně zvolený repertoár, vytvořilo vaše vystoupení přesně tu atmosféru, v kterou jsem doufal. Chvilkami jsem byl opravdu dojatý. Líbila se nám i živá hudba k prvnímu tanci. Budeme vás rádi doporučovat.

Filip Nevěčný

vedoucí prodeje automobilů Suzuki
www.canocar.cz ~ filip.nevecny@canocar.cz ~ 777 888 034
Zatracený pianista, ten Jakub. Nechal jsem si u něj zakázkově nahrát doprovodnou hudbu ke svatebnímu obřadu mé sestry v Austrálii a výsledek byl tak krásný, že jsem se z něj rozbrečel. Navíc to bylo v práci a před všemi kolegy! (přeloženo)

Anthony R. Hill

lektor angličtiny
anthonyrhill@gmail.com
Hrát na piano jsem začal v podstatě od nuly před několika měsíci. Díky Jakubově zábavnému přístupu a pestrosti výukových metod se z osvojení základních dovedností stala hračka. Jako lektor poradí, jak doma co nejefektivněji cvičit, díky čemuž mají lekce hmatatelné výsledky. (přeloženo)

Roy Even Omlid

fyzioterapeut a student hry na piáno
443627@mail.muni.cz ~ 773 015 043
Jakub Res vyučuje mé dvě dcery hře na klavír a keyboard. Jako učitel je velmi vstřícný, laskavý a oceňuji zejména jeho velikou trpělivost s dětmi. Děti motivuje tím, že je učí hrát jejich nejoblíbenější skladby, přičemž zohledňuje jejich pokročilost a vybírá úpravy skladeb dle jejich schopností. Děti pod jeho vedením dělají pokroky. Pana Rese mohu jen a jen doporučit.

Jitka Kapitánová

advokátka
jitka.kapitanova@gmail.com ~ 725 786 992
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS