Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Res

Mgr. Jakub Res

klavírista, korepetitor, zpěvák a skladatel

Mgr. Jakub Res

Rád vystoupím jako klavírista na vašich akcích, případně si mě můžete najmout pro vytvoření originálních audionahrávek pro vaše firemní, svatební či jiné video. Rovněž vás mohu doprovodit na klavír při vašem pěveckém vstoupení. Také se věnuji sólovému zpěvu a skládání hudby na zakázku:

  • Hra na klavír – hlavně moderní žánry (pop, rnb, jazz, swing). Živé hraní, nahrávky včetně postprodukce (svatební videa, firemní spoty, rodinná videoalba, cestopisná videa apod.), možno sólově i v rámci full band (baskytara, kytara, bicí, ženský vokál). Kromě akustického klavíru hraji také na další akustické i digitální klávesové nástroje: syntezátor, wurlitzer, varhany (elektronické) apod. Také nahrávání aranží a studiové nahrávání.
  • Korepetice – zpíváte, rádi byste vystoupili na kulturní či firemní akci, ale nemáte doprovod? Nechte to na mě. Případně pro vás rád zajistím i celou doprovodnou kapelu včetně živých (tj. ne elektronických) bicích.
  • Sólový (populární) zpěv a doprovodný vokál – živá vystoupení, nahrávky včetně postprodukce, studiová spolupráce.
  • Skládání hudby – (ambientní) hudba na zakázku pro firemní či svatební videa. Písně na zakázku včetně tvorby a zhudebňování textů.

Poptáváte jiný styl živé hudby na svou akci? Zavolejte mi, dost možná budu schopný vám někoho doporučit.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Jakub Res
Melvil Space
Minoritská 473/10
Brno
602 00
Mobil:737 512 707
Email:jakub.res@seznam.cz
Účet:2100566828 / 2010 (Fio)
:02721007 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Děkujeme za příjemnou svatební hudební atmosféru, která se všem líbila. Jako muzikanti jste velcí sympaťáci a když vezmu v potaz vhodně zvolený repertoár, vytvořilo vaše vystoupení přesně tu atmosféru, v kterou jsem doufal. Chvilkami jsem byl opravdu dojatý. Líbila se nám i živá hudba k prvnímu tanci. Budeme vás rádi doporučovat.
Filip Nevěčný
vedoucí prodeje automobilů Suzuki
www.canocar.cz

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS