Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Res

Mgr. Jakub Res

klavírista, korepetitor, zpěvák a skladatel

Mgr. Jakub Res
Mgr. Jakub Res - logo

Rád vystoupím jako klavírista na vašich akcích, případně si mě můžete najmout pro vytvoření originálních audionahrávek pro vaše firemní, svatební či jiné video. Rovněž vás mohu doprovodit na klavír při vašem pěveckém vstoupení. Také se věnuji sólovému zpěvu a skládání hudby na zakázku:

  • Hra na klavír – hlavně moderní žánry (pop, rnb, jazz, swing). Živé hraní, nahrávky včetně postprodukce (svatební videa, firemní spoty, rodinná videoalba, cestopisná videa apod.), možno sólově i v rámci full band (baskytara, kytara, bicí, ženský vokál). Kromě akustického klavíru hraji také na další akustické i digitální klávesové nástroje: syntezátor, wurlitzer, varhany (elektronické) apod. Také nahrávání aranží a studiové nahrávání.
  • Korepetice – zpíváte, rádi byste vystoupili na kulturní či firemní akci, ale nemáte doprovod? Nechte to na mně. Případně pro vás rád zajistím i celou doprovodnou kapelu včetně živých (tj. ne elektronických) bicích.
  • Sólový (populární) zpěv a doprovodný vokál – živá vystoupení, nahrávky včetně postprodukce, studiová spolupráce.
  • Skládání hudby – (ambientní) hudba na zakázku pro firemní či svatební videa. Písně na zakázku včetně tvorby a zhudebňování textů.

Poptáváte jiný styl živé hudby na svou akci? Zavolejte mi, dost možná budu schopný vám někoho doporučit.

Zájem především o americkou a britskou hudební produkci a snaha pochopit společenské a kulturní poměry, za kterých vzniká, mě před časem zavály ke studiu na Katedře anglistiky a amerikanisty v rámci Masarykovy univerzity v Brně. Skvěle se tak domluvím anglicky a pasivně i německy.

Galerie:

Studiové nahrávání na akustické piano (Nahrávací studio Divadla na Orlí - JAMU)Studiové nahrávání na akustické piano (Nahrávací studio Divadla na Orlí - JAMU)Soukromé živé vystoupení - Fléda, BrnoSoukromé živé vystoupení - Fléda, BrnoSoukromé živé vystoupení - Fléda, Brno
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Lift Up Quartet – On the Sunny Side of the Street

Postprodukce audia písně Almost Unreal od Roxette

Požadavky klienta pro postprodukci:

  1. Na základě písně Almost Unreal od Roxette nahrát a post-produkovat audio, které poslouží jako soundtrack pro svatební obřad.
  2. Píseň celkově zpomalit, aby rytmus odpovídal pomalému kroku nevěsty k oltáři.
  3. Vypustit bridge, který zněl příliš agresivně.
  4. Zopakovat první refrén.
  5. Nahrát smyčcové aranžmá, které bude k samotnému konci skladby vypuštěno.
  6. Zajistit celkovou stopáž 3:40 – 3:50 minut.

Kontaktní informace

Mgr. Jakub Res
Melvil Space
Minoritská 473/10
Brno
602 00
Mobil:737 512 707
Email:jakub.res@seznam.cz
Účet:2100566828 / 2010 (Fio)
:02721007 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Zatracený pianista, ten Jakub. Nechal jsem si u něj zakázkově nahrát doprovodnou hudbu ke svatebnímu obřadu mé sestry v Austrálii a výsledek byl tak krásný, že jsem se z něj rozbrečel. Navíc to bylo v práci a před všemi kolegy! (přeloženo)
Anthony R. Hill
lektor angličtiny

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS