Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Rychlý > Ukázky práce > Webová analytika pro klienty

Webová analytika pro klienty

Všem svým klientům spravuji analytiku na webu, abychom společně mohli nastavovat cíle a vyhodnocovat investice do marketingu.

Zobrazuji položku č. 7 z celkem 8 položek v této galerii:

Webová analytika pro klienty
« Předcházející Realitní chatbot pro Petra Bouberleho  (zobrazit v plné velikosti)HR hra Button Coder pro Alza.cz  (zobrazit v plné velikosti)Správa obsahu skrz nástroj Kontentino pro klienty Nordic Telecom, Curling Promo, Petr Bouberle aj.  (zobrazit v plné velikosti)Webová analytika pro klienty  (náhled aktuálně zobrazené položky)PPC v systémech Google Ads a Sklik pro zdroj placené návštěvnosti na klientských webech  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jakub Rychlý

Jakub Rychlý

produkty Google Sklik Facebook Instagram redakční systém WordPress
marketingový stratég s hladem po výsledcích — Nastavení účinné marketingové strategie pro přivádění nových zákazníků z onlinu. Dále kompletní péče o výkonnostní kampaně, e-mailing, tvorba webových stránek a aplikací. Také konzultace a školení. Silné reference: Alza, Nordic Telecom, Braník, BILLA.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 14 doporučení
Mobil: 773 319 015 ~ Email: me@jakubrychly.cz ~ Web: jakubrychly.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; osobně hlavně Praha, Brno, Pardubice, Plzeň

2005 – 2022 © Robert Vlach a Jakub Rychlý Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS