Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Bien > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Bien — webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress

Zobrazuji č. 4146 z celkem 46 doporučení prezentace Jan Bien:
Na Honzovi obdivuji, s jakou lehkostí dokáže vyřešit cokoliv, co se webu týká. Včera večer jsme se s našimi webovými stránkami dostali do situace, kdy všechno spadlo a nic nefungovalo. Zavolal jsem Honzovi, přestože byl pátek a osm hodin večer. Poslal jsem mu přístupové údaje ke stránkám a během nějakých dvou hodin všechno běželo, jako by ani k žádnému problému nedošlo. A to byly weby, které ani neznal. Honza je odborník ve svém oboru. Všem ho vřele doporučuji.

Michal Hanuš

zakladatel Genius Academy, lektor, kouč
www.geniusacademy.cz
Na pana Biena jsem narazil náhodou, při hledání wordpresového webdesignéra. A musím říct, že v tuto chvíli, kdy jsou weby hotové, jsem nemohl vybrat lépe. Pan Bien reagoval vždy velmi rychle a ochotně a během několika dnů již vše šlapalo, jak mělo. Pokud tedy hledáte schopného webdesignéra, tak nebudete litovat.

Jan Svoboda

Dva roky jsem se chystala, psala a smolila návrhy na webovky, až jsem se dostala do ruky Honzovi Bienovi. Domluvili jsme název domény, já mu poslala, co jsem měla připraveno, a za pár dní jsem měla vlastní doménu a webovky běží. Vše funguje, jak má, a ve spolupráci s Honzou web stále vylepšuji a zdokonaluji. Dík za pomoc, jsem moc ráda, že mohu s Honzou spolupracovat a vždy se na něj spolehnout.

Ivana Korsesková

terapeutka
www.ivakor.cz ~ ahoj@ivakor.cz ~ 607 916 848
„Když narazíte na někoho, kdo umí přesně to, co vy zrovna potřebujete a neumíte, je to opravdu skvělé." Vytvořit rychle, kvalitně, na profesionální úrovni a za slušnou cenu webové stránky v době, kdy zahajujete své podnikání, to je oříšek. Řešíte spoustu různých povolení a tudíž nemáte čas, nemáte ještě ani potřebné příjmy na zafinancování profi stránek za desítky tisíc, a přesto vaše prezentace na webu je nezbytností. Měla jsem to štěstí, že jsem se potkala s webdesignérem Honzou Bienem. Spolupráce s ním plynula tak harmonicky, jak jen si může průvodkyně k harmonii přát. Jeho profesionální přístup, znalosti, úroveň komunikace a snaha co nejvíce klienta poznat a pochopit tak, aby se mohl na webových stránkách výstižně prezentovat, to vše předčilo mé očekávání. Díky Honzovi mám dvoje funkční webové stránky připravené k jejich dalšímu rozvoji: www.seznamka-fengshui.cz a www.kharmonii.cz. Teď už vím, že svěřit se odborníkovi byla pro mě ta nejlepší volba. Honzo, děkuji! A vy, kteří řešíte vytvoření vašich www neváhejte, vřele vám spolupráci s profesionálem Honzou Bienem doporučuji.

Lenka Ocmanová

certifikovaná masérka a průvodkyně k harmonii
ocmanova@centrum.cz ~ 777 324 802
Zbyšek Nádeník
Honza je programátor s tolika zkušenostmi, že se s ním na poli vývoje WordPress webů může v ČR rovnat pouze málokdo. Je 100 % profesionál, který se vždy před každým úkolem nejprve s širokým nadhledem zamyslí a až poté začne pracovat, díky čemuž je schopen produkovat nadčasová řešení s dlouhotrvající hodnotou. Honza má i velký přesah mimo vývojařinu, a často pro mě byly přínosné naše společné rozhovory a rady, ať už do podnikání na volné noze obecně nebo konkrétní tipy na vylepšení mých procesů při komunikaci s klienty.

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Honza patří mezi jedničku v oboru WordPressu a proto se nálepky „webmistr“ nemusíte vůbec bát. Jeho dlouholetá praxe a smysl pro kvalitní výstup může posloužit jako příklad pro ostatní vývojáře. S Honzou jsme si sedli jak po stránce vývojového workflow, tak i po stránce spolupráce na akci WordCamp, kde si pro nás připravil zajímavou případovou studii. Pokud jste připraveni na spolupráci s profesionálem, tak už nemusíte váhat.

Adam Laita

WordPress specialista / Front-End kodér
www.laita.cz ~ adam@laita.cz ~ 777 086 449
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS