Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Bien > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Bien — webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress

Zobrazuji č. 4146 z celkem 46 doporučení prezentace Jan Bien:
Dva roky jsem se chystala, psala a smolila návrhy na webovky, až jsem se dostala do ruky Honzovi Bienovi. Domluvili jsme název domény, já mu poslala, co jsem měla připraveno, a za pár dní jsem měla vlastní doménu a webovky běží. Vše funguje, jak má, a ve spolupráci s Honzou web stále vylepšuji a zdokonaluji. Dík za pomoc, jsem moc ráda, že mohu s Honzou spolupracovat a vždy se na něj spolehnout.

Ivana Korsesková

terapeutka
www.ivakor.cz ~ ahoj@ivakor.cz ~ 607 916 848
„Když narazíte na někoho, kdo umí přesně to, co vy zrovna potřebujete a neumíte, je to opravdu skvělé." Vytvořit rychle, kvalitně, na profesionální úrovni a za slušnou cenu webové stránky v době, kdy zahajujete své podnikání, to je oříšek. Řešíte spoustu různých povolení a tudíž nemáte čas, nemáte ještě ani potřebné příjmy na zafinancování profi stránek za desítky tisíc, a přesto vaše prezentace na webu je nezbytností. Měla jsem to štěstí, že jsem se potkala s webdesignérem Honzou Bienem. Spolupráce s ním plynula tak harmonicky, jak jen si může průvodkyně k harmonii přát. Jeho profesionální přístup, znalosti, úroveň komunikace a snaha co nejvíce klienta poznat a pochopit tak, aby se mohl na webových stránkách výstižně prezentovat, to vše předčilo mé očekávání. Díky Honzovi mám dvoje funkční webové stránky připravené k jejich dalšímu rozvoji: www.seznamka-fengshui.cz a www.kharmonii.cz. Teď už vím, že svěřit se odborníkovi byla pro mě ta nejlepší volba. Honzo, děkuji! A vy, kteří řešíte vytvoření vašich www neváhejte, vřele vám spolupráci s profesionálem Honzou Bienem doporučuji.

Lenka Ocmanová

certifikovaná masérka a průvodkyně k harmonii
ocmanova@centrum.cz ~ 777 324 802
Zbyšek Nádeník
Honza je programátor s tolika zkušenostmi, že se s ním na poli vývoje WordPress webů může v ČR rovnat pouze málokdo. Je 100 % profesionál, který se vždy před každým úkolem nejprve s širokým nadhledem zamyslí a až poté začne pracovat, díky čemuž je schopen produkovat nadčasová řešení s dlouhotrvající hodnotou. Honza má i velký přesah mimo vývojařinu, a často pro mě byly přínosné naše společné rozhovory a rady, ať už do podnikání na volné noze obecně nebo konkrétní tipy na vylepšení mých procesů při komunikaci s klienty.

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Nejsem zrovna přítelem toho, když se někdo označuje mistrem svého oboru. Mám bohaté zkušenosti s tím, jak práce takových rádoby mistrů ve finále vypadá – výsledek mnohdy bývá více než žalostný. U Honzy je to ale jiná. U něj mi označení webmistr pasuje a musím uznat, že si ho právem zaslouží. Zatím jsem nepotkala nikoho, kdo by WordPress ovládal líp. Přistupuje k němu s nebývalým citem a dokáže z něho dostat to nejlepší. Postavit web na WordPressu u Honzy rozhodně neznamená to, co u mnohých ostatních: vezmeme nějakou šablonu, rychle to v ní naklikáme a uvidíme – však ono to nějak poběží. Honza se s takovým nezodpovědným přístupem nespokojí. O každém projektu do hloubky přemýšlí, hledá pokud možno to nejefektivnější řešení, a to i z dlouhodobé perspektivy, takže výsledek opravdu stojí za to. Zatím jsem se nesetkala s tím, že by Honza do světa pustil web, který by nebyl prvotřídní kvality. K tomu všemu se u něj setkáte i s nebývalou spolehlivostí, pečlivostí a příjemnou komunikací. Moje zkušenost je tedy taková, že s Honzou je radost spolupracovat a mohu vám ho vřele doporučit.

Ing. Hana Přádová

webkodérka
Josef Prexl
Honza Bien mi na začátku naší spolupráce zásadním způsobem pomohl dokončit projekt na WordPressu, který mi přerostl přes hlavu a přestal jsem ho zvládat technicky, časově a ve finále i psychicky. Kromě špičkových znalostí WP a souvisejících technologií si u toho ještě dokázal zachovat lidskou tvář a prošpikovat náročné finále humorem a trefnými připomínkami namířenými k samé podstatě nefunkčních návyků, kterými jsem toho času oplýval. Od té doby spolupracujeme pravidelně. Honza mě nepřestává zásobovat prověřenými fígly a radami, které mi ušetřily moře času i peněz, a ještě se u toho zasmějeme.

Josef Prexl

webdesignér
Honza patří mezi jedničku v oboru WordPressu a proto se nálepky „webmistr“ nemusíte vůbec bát. Jeho dlouholetá praxe a smysl pro kvalitní výstup může posloužit jako příklad pro ostatní vývojáře. S Honzou jsme si sedli jak po stránce vývojového workflow, tak i po stránce spolupráce na akci WordCamp, kde si pro nás připravil zajímavou případovou studii. Pokud jste připraveni na spolupráci s profesionálem, tak už nemusíte váhat.

Adam Laita

WordPress specialista / Front-End kodér
www.laita.cz ~ adam@laita.cz ~ 777 086 449
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS