Doporučení z první ruky

Jan Bien — seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress


Zobrazuji č. 41-47 z celkem 47 doporučení

Honza nám svým výtečným nasazením vytrhl trn z paty v situaci, kdy nás extrémně tlačil termín u projektů dumazahrada.cz a kuchyne.cz. Komunikoval rychle, příjemně a k věci. S kvalitou jeho práce, kterou dodal včas a v dohodnutém rozsahu, jsem opravdu spokojen a rád ho oslovím i v budoucnu s dalšími zakázkami.

Pavel Humpolec
projektový manažer, Sanoma Media Praha
www.sanomamedia.cz

Když narazíte na někoho, kdo umí přesně to, co vy zrovna potřebujete a neumíte, je to opravdu skvělé." Vytvořit rychle, kvalitně, na profesionální úrovni a za slušnou cenu webové stránky v době, kdy zahajujete své podnikání, to je oříšek. Řešíte spoustu různých povolení a tudíž nemáte čas, nemáte ještě ani potřebné příjmy na zafinancování profi stránek za desítky tisíc, a přesto vaše prezentace na webu je nezbytností. Měla jsem to štěstí, že jsem se potkala s webdesignérem Honzou Bienem. Spolupráce s ním plynula tak harmonicky, jak jen si může průvodkyně k harmonii přát. Jeho profesionální přístup, znalosti, úroveň komunikace a snaha co nejvíce klienta poznat a pochopit tak, aby se mohl na webových stránkách výstižně prezentovat, to vše předčilo mé očekávání. Díky Honzovi mám dvoje funkční webové stránky připravené k jejich dalšímu rozvoji: www.seznamka-fengshui.cz a www.kharmonii.cz. Teď už vím, že svěřit se odborníkovi byla pro mě ta nejlepší volba. Honzo, děkuji! A vy, kteří řešíte vytvoření vašich www neváhejte, vřele vám spolupráci s profesionálem Honzou Bienem doporučuji.

Lenka Ocmanová
certifikovaná masérka a průvodkyně k harmonii
ocmanova@centrum.cz 777 324 802

Honzu Biena jsem požádala o pomoc s vylepšením stávajících textů na mém webu. Naše první společná konzultace předčila mé očekávání. Honza mi detailně vysvětlil postup při optimalizaci pro vyhledávače a předal cenné rady pro psaní blogu. Nadchla mě nejen jasná a vstřícná komunikace, ale především odborné znalosti a zkušenosti. Jako korektorka oceňuji jeho profesionalitu a perfekcionismus. Spolupráci s odborníkem Honzou všem vřele doporučuji.

Ing. Kateřina Palátová
editorka a korektorka češtiny
www.katerinapalatova.cz k.palatova@gmail.com 603 294 244

Na Honzovi obdivuji, s jakou lehkostí dokáže vyřešit cokoliv, co se webu týká. Včera večer jsme se s našimi webovými stránkami dostali do situace, kdy všechno spadlo a nic nefungovalo. Zavolal jsem Honzovi, přestože byl pátek a osm hodin večer. Poslal jsem mu přístupové údaje ke stránkám a během nějakých dvou hodin všechno běželo, jako by ani k žádnému problému nedošlo. A to byly weby, které ani neznal. Honza je odborník ve svém oboru. Všem ho vřele doporučuji.

Michal Hanuš
zakladatel Genius Academy, lektor, kouč
www.geniusacademy.cz

Honzu jsem požádala o seznamovací konzultaci k plánovaným novým webovým stránkám. Jeho přístupem jsem byla velmi potěšena. Během nenucené, milé, přátelské a empatické konverzace jsme probrali celou řadu možných podob webu, pomohl mi utřídit si myšlenky, ujasnit podnikatelský záměr a nasměrovat další kroky k jeho realizaci. Úvodní konzultaci mohu vřele doporučit a těším se na další spolupráci při tvorbě webu.

Mgr. Ing. Pavlína Kourková
ilustrátorka

Dva roky jsem se chystala, psala a smolila návrhy na webovky, až jsem se dostala do ruky Honzovi Bienovi. Domluvili jsme název domény, já mu poslala, co jsem měla připraveno, a za pár dní jsem měla vlastní doménu a webovky běží. Vše funguje, jak má, a ve spolupráci s Honzou web stále vylepšuji a zdokonaluji. Dík za pomoc, jsem moc ráda, že mohu s Honzou spolupracovat a vždy se na něj spolehnout.

Ivana Korsesková
terapeutka
ahoj@ivakor.cz 607 916 848

Na pana Biena jsem narazil náhodou, při hledání wordpresového webdesignéra. A musím říct, že v tuto chvíli, kdy jsou weby hotové, jsem nemohl vybrat lépe. Pan Bien reagoval vždy velmi rychle a ochotně a během několika dnů již vše šlapalo, jak mělo. Pokud tedy hledáte schopného webdesignéra, tak nebudete litovat.

Jan Svoboda