Doporučení z první ruky

Jan Bien — seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 47 doporučení

S Honzou jsem měl tu radost spolupracovat hned několikrát. Před časem mi perfektně připravil a naimplementoval šablony webu www.Apetitus.cz. V roce 2012 mi velmi zdařile redesignoval web www.Fotoseminar.cz a v únoru 2013 jsme spolupracovali na toho času posledním webu www.jirkachomat.cz. Posledně jmenovaný web mám už 5 let a za ten čas jsem na něj umístil opravdu hodně fotografií – skoro 900. Honza si naprosto perfektně poradil s redesignem stávajícího obsahu a s implementací designu do šablon systému WordPress. Velkou radost mám i z toho, že web je responzivní a nabízí tak komfortní používání i uživatelům s mobilním prohlížečem nebo s tabletem. Asi ani nemusím zmiňovat, že Honza si musel poradit s konverzí původních textů a s dalšími úpravami. Web obohatil o několik šikovných pluginů, které například umožňují vyhledávání, které na původním webu citelně chybělo, a dodal i další vymoženosti. Na práci s Honzou se pokaždé moc těším. Všechno vždy proběhlo hladce a k mé naprosté spokojenosti. Ani mé drobné připomínky a dodatečné požadavky nedokáží Honzu vyvést z profesionální rovnováhy.

Jirka Chomát
www.jirka.ch jsem@jirka.ch 724 052 552

Honza mi kompletně zprovoznil web Zaklik.cz, kde jsem potřebovala spoustu funkcí nad rámec standardní instalace WordPressu a také menší funkční upgrady na mém blogu Větrovka.cz. Obojí zvládnul rychle a precizně a navíc mi i dokázal poradit tam, kde jsem si nebyla jistá, jak by web měl správně fungovat. Určitě doporučuju!

Petra Větrovská
specialistka na Google AdWords a Sklik
zaklik.cz petra.vetrovska@gmail.com
Josef Prexl

Honza Bien mi na začátku naší spolupráce zásadním způsobem pomohl dokončit projekt na WordPressu, který mi přerostl přes hlavu a přestal jsem ho zvládat technicky, časově a ve finále i psychicky. Kromě špičkových znalostí WP a souvisejících technologií si u toho ještě dokázal zachovat lidskou tvář a prošpikovat náročné finále humorem a trefnými připomínkami namířenými k samé podstatě nefunkčních návyků, kterými jsem toho času oplýval. Od té doby spolupracujeme pravidelně. Honza mě nepřestává zásobovat prověřenými fígly a radami, které mi ušetřily moře času i peněz, a ještě se u toho zasmějeme.

Josef Prexl
webdesignér
Mgr. Vítězslav Válka

Honza je sebevědomý profesionál s obrovskými zkušenostmi. Jeho práce je precizní, komunikace s ním velice otevřená a na efektivitě naší spolupráce to bylo znát. Přestože je velice vytížený, podařilo se nám jej pro projekt fotobanky Pixmac získat. Za možnost spolupracovat s Honzou na společném projektu mu prostě a jednoduše děkuji :-)

Mgr. Vítězslav Válka
webdesignér a odborník na použitelnost
Jakub Gajda

Honza Bien se podílel na tvorbě webu Přírodní bydlení (www.prirodnibydleni.cz) – mohu ho jenom chválit!

Jakub Gajda
přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář

Honza mi vytvořil skvělé webové stránky, zůstává jejich správcem a pravidelně mi pomáhá v učení se, jak stránky dále rozvíjet a vůbec využívat. S naší spoluprací jsem byla moc spokojená a všem doporučuji. Díky.

PharmDr. Margit Slimáková
specialistka na zdravotní prevenci a výživu
www.margit.cz margit@margit.cz 606 363 018
Kristýna Maková

Co byste měli vědět, než začnete spolupracovat s Honzou? Že pokud vaši nabídku ke spolupráci přijme, budete mít velké štěstí. A pokud budete chtít, neuvěřitelně vás to posune tím správným směrem. Tím vaším. Spolupráce s Honzou je tak trochu jako číst knihy Umberta Eca. Funguje na mnoha úrovních, a ne všechny si uvědomíte hned. Honza vám nebude říkat to, co chcete slyšet. Honza vám nebude říkat, co máte dělat. Honza vám řekne, co vidí. A ne vždycky se vám to bude líbit. Už proto, že některé věci občas nechceme vidět my sami. Moje spolupráce s Honzou začala tak, že oslovil on mě. Začínala jsem jako zákaznická podpora jeho předchozího projektu. A nebýt jeho, dál se věnuju tomuhle. Jenže Honza mě nenechal kličkovat a dodal mi odvahu se věnovat tomu, po čem jsem dlouho toužila, ale myslela si, že to nepůjde. A ono to jde. I díky Honzovi jsem začala víc psát a vydala se na profesní dráhu copywriterky. To je jedna z pro mě nejcennějších Honzových vlastností, podpoří vás ve vaší cestě za svobodou, v cestě, ve které přestáváte omezovat a svazovat sami sebe představami toho, co byste měli, nebo neměli dělat, co všechno je, nebo není možné. Honza je čestný a férový chlap, se kterým je radost pracovat, pro kterého je v životě i v profesi důležitá svoboda. Nejen jeho, ale i jeho spolupracovníků, klientů a mentees. Právě proto je dobré ho mít nablízku. A to, co dělá, dělá opravdu dobře. Je velký profesionál, který se nemusí chlubit tím, co všechno dokázal, protože výsledky jeho práce za sebe hovoří samy. Proto ho vždycky ráda oslovím k další spolupráci i já. Proto ho vždycky s největší radostí doporučím. Budete-li tedy spolupracovat s Honzou, naslouchejte tomu, co vám říká, a zúročte to, jak nejlíp můžete, protože jen málo lidí s vámi bude mluvit tak na rovinu jako on.

Kristýna Maková
copyeditorka a konzultantka webového obsahu
Martin Matějka

Honza je pro mě synonymum šikovného a spolehlivého vývojáře. Spolupracujeme na několika projektech a protože jsem člověk, kterého programování příliš nezajímá (po té faktické stránce), velmi oceňuji, že Honza dokáže velmi rychle pochopit, jaký problém potřebuji vyřešit a okamžitě navrhuje adekvátní řešení. Jeho zásahy do webu jsou pak rychlé, a spolehlivé a v termínu (což u řady vývojářů je jen zbožným přáním). Honzu doporučuji každému, kdo hledá spolehlivého parťáka pro tvorbu webu a následný servis. Díky Honzo!

Martin Matějka
SEO konzultant a online marketér
Lukáš Pítra

Na mém osobním webu mne trápily akutní technické potíže, se kterými si několik „programátorů“ nevědělo rady. Honza mi dokázal pomoci a potíže vyřešit v rekordně krátkém čase, elegantně a účinně. Tak se holt pozná skutečný webmistr! Vřele doporučuji :)

Lukáš Pítra
expert na zákaznickou zkušenost & online marketing
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

Nechala jsem si od Honzy Biena vytvořit webové stránky a zpětně to vnímám jako trefu do černého a skvělou volbu. Můj web je díky Honzovým rozsáhlým zkušenostem uživatelsky příjemný, přehledný a důvěryhodný. Na web mi chodí kladné ohlasy ze všech stran a samotné mi den co den dělá radost. Stejně, jako by se někdo rád pochlubil, že jezdí v Rolls-Royce, já všude hrdě říkám, že mi web dělal Honza Bien, můj osobní webmaster :-)

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
ilustrátorka a malířka