Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Bien > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Bien — webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress

Zobrazuji č. 1120 z celkem 46 doporučení prezentace Jan Bien:
Kristýna Maková
Co byste měli vědět, než začnete spolupracovat s Honzou? Že pokud vaši nabídku ke spolupráci přijme, budete mít velké štěstí. A pokud budete chtít, neuvěřitelně vás to posune tím správným směrem. Tím vaším. Spolupráce s Honzou je tak trochu jako číst knihy Umberta Eca. Funguje na mnoha úrovních, a ne všechny si uvědomíte hned. Honza vám nebude říkat to, co chcete slyšet. Honza vám nebude říkat, co máte dělat. Honza vám řekne, co vidí. A ne vždycky se vám to bude líbit. Už proto, že některé věci občas nechceme vidět my sami. Moje spolupráce s Honzou začala tak, že oslovil on mě. Začínala jsem jako zákaznická podpora jeho předchozího projektu. A nebýt jeho, dál se věnuju tomuhle. Jenže Honza mě nenechal kličkovat a dodal mi odvahu se věnovat tomu, po čem jsem dlouho toužila, ale myslela si, že to nepůjde. A ono to jde. I díky Honzovi jsem začala víc psát a vydala se na profesní dráhu copywriterky. To je jedna z pro mě nejcennějších Honzových vlastností, podpoří vás ve vaší cestě za svobodou, v cestě, ve které přestáváte omezovat a svazovat sami sebe představami toho, co byste měli, nebo neměli dělat, co všechno je, nebo není možné. Honza je čestný a férový chlap, se kterým je radost pracovat, pro kterého je v životě i v profesi důležitá svoboda. Nejen jeho, ale i jeho spolupracovníků, klientů a mentees. Právě proto je dobré ho mít nablízku. A to, co dělá, dělá opravdu dobře. Je velký profesionál, který se nemusí chlubit tím, co všechno dokázal, protože výsledky jeho práce za sebe hovoří samy. Proto ho vždycky ráda oslovím k další spolupráci i já. Proto ho vždycky s největší radostí doporučím. Budete-li tedy spolupracovat s Honzou, naslouchejte tomu, co vám říká, a zúročte to, jak nejlíp můžete, protože jen málo lidí s vámi bude mluvit tak na rovinu jako on.

Kristýna Maková

copyeditorka a konzultantka webového obsahu
Ing. Martin Perlík
Honza se už 5 let stará o moje webové stránky. Na začátku je převedl na WordPress a nyní, když jsem potřeboval, aby lépe odrážely mé profesní schopnosti, odvedl skvělou práci při jejich kompletním přetvoření a převedení na responzivní design. U Honzy oceňuji trpělivost a pečlivost při plánování webu. Také dokáže myslet dopředu, aby nebyl web použitelný jen v tento okamžik, ale abych ho mohl sám snadno upravovat i v budoucnu. Honzu mohu pro tvorbu webů na WordPressu jen doporučit.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Mgr. Vítězslav Válka
Honza je sebevědomý profesionál s obrovskými zkušenostmi. Jeho práce je precizní, komunikace s ním velice otevřená a na efektivitě naší spolupráce to bylo znát. Přestože je velice vytížený, podařilo se nám jej pro projekt fotobanky Pixmac získat. Za možnost spolupracovat s Honzou na společném projektu mu prostě a jednoduše děkuji :-)

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
PharmDr. Margit Slimáková
Honza mi vytvořil skvělé webové stránky, zůstává jejich správcem a pravidelně mi pomáhá v učení se, jak stránky dále rozvíjet a vůbec využívat. S naší spoluprácí jsem byla moc spokojená a všem doporučuji. Díky.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Martin Matějka
Honza je pro mě synonymum šikovného a spolehlivého vývojáře. Spolupracujeme na několika projektech a protože jsem člověk, kterého programování příliš nezajímá (po té faktické stránce), velmi oceňuji, že Honza dokáže velmi rychle pochopit, jaký problém potřebuji vyřešit a okamžitě navrhuje adekvátní řešení. Jeho zásahy do webu jsou pak rychlé, a spolehlivé a v termínu (což u řady vývojářů je jen zbožným přáním). Honzu doporučuji každému, kdo hledá spolehlivého parťáka pro tvorbu webu a následný servis. Díky Honzo!

Martin Matějka

SEO konzultant a online marketér
Lukáš Pítra
Na mém osobním webu mne trápily akutní technické potíže, se kterými si několik „programátorů“ nevědělo rady. Honza mi dokázal pomoci a potíže vyřešit v rekordně krátkém čase, elegantně a účinně. Tak se holt pozná skutečný webmistr! Vřele doporučuji :)

Lukáš Pítra

expert na marketing webových projektů
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Nechala jsem si od Honzy Biena vytvořit webové stránky a zpětně to vnímám jako trefu do černého a skvělou volbu. Můj web je díky Honzovým rozsáhlým zkušenostem uživatelsky příjemný, přehledný a důvěryhodný. Na web mi chodí kladné ohlasy ze všech stran a samotné mi den co den dělá radost. Stejně, jako by se někdo rád pochlubil, že jezdí v Rolls-Royce, já všude hrdě říkám, že mi web dělal Honza Bien, můj osobní webmaster :-)

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
S Honzou jsem spolupracovala již několikrát během své činnosti pro různé společnosti a s chutí s ním budu kdykoliv spolupracovat znovu. To samo o sobě nejlépe svědčí o jeho kvalitách. Honza je profesionál, vždy odvedl skvělou práci, která nám umožnila ušetřit čas a díky tomu i náklady. Také komunikace, která bývá občas kamenem úrazu, je s ním rychlá, efektivní a profesionální.

Bára Heřmanská

manažerka online projektů vydavatelství Sanoma Magazines Praha, s.r.o.
www.sanoma.cz
Na Honzu Biena jsme narazili v době, kdy jsme kvůli redesignu našeho loga také plánovali nové webové stránky. Rozhodnutí svěřit tvorbu našeho nového webu právě Honzovi v žádném případě nelitujeme. Naopak ho můžeme s čistým svědomím doporučit. Měli jsme poměrně jasnou představu, jak by měl web vypadat a co by měl splňovat, a to se Honzovi podařilo realizovat. Navíc celá spolupráce probíhala bezproblémově. Honza se snažil vyhovět všem našim požadavkům, vždy plnil své termíny a odváděl velmi kvalitní a profesionální práci. O naší spokojenosti vypovídá i to, že jsme ho v posledních dnech oslovili i pro tvorbu intranetu pro naši společnost.

Ing. Martin Ivan

jednatel společnosti Arplan s.r.o.
www.arplan.cz
S Honzou Bienem spolupracuji už několik let a velice na něm oceňuji jeho spolehlivost, profesionalitu i kreativní řešení, která jsou občas u naší práce také potřeba :) Je fajn spolupracovat s někým, na koho se můžete spolehnout a být si jistí, že práci dodá v termínu a ještě k tomu kvalitně bez chyb.

Lenka Černá

koučka a provozovatelka webu Škola pro ženy.cz
www.skola-pro-zeny.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS