Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Bien > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Bien — webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress

Zobrazuji č. 1120 z celkem 46 doporučení prezentace Jan Bien:
Mgr. Vítězslav Válka
Honza je sebevědomý profesionál s obrovskými zkušenostmi. Jeho práce je precizní, komunikace s ním velice otevřená a na efektivitě naší spolupráce to bylo znát. Přestože je velice vytížený, podařilo se nám jej pro projekt fotobanky Pixmac získat. Za možnost spolupracovat s Honzou na společném projektu mu prostě a jednoduše děkuji :-)

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
PharmDr. Margit Slimáková
Honza mi vytvořil skvělé webové stránky, zůstává jejich správcem a pravidelně mi pomáhá v učení se, jak stránky dále rozvíjet a vůbec využívat. S naší spoluprácí jsem byla moc spokojená a všem doporučuji. Díky.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Martin Matějka
Honza je pro mě synonymum šikovného a spolehlivého vývojáře. Spolupracujeme na několika projektech a protože jsem člověk, kterého programování příliš nezajímá (po té faktické stránce), velmi oceňuji, že Honza dokáže velmi rychle pochopit, jaký problém potřebuji vyřešit a okamžitě navrhuje adekvátní řešení. Jeho zásahy do webu jsou pak rychlé, a spolehlivé a v termínu (což u řady vývojářů je jen zbožným přáním). Honzu doporučuji každému, kdo hledá spolehlivého parťáka pro tvorbu webu a následný servis. Díky Honzo!

Martin Matějka

SEO konzultant a lektor
Lukáš Pítra
Na mém osobním webu mne trápily akutní technické potíže, se kterými si několik „programátorů“ nevědělo rady. Honza mi dokázal pomoci a potíže vyřešit v rekordně krátkém čase, elegantně a účinně. Tak se holt pozná skutečný webmistr! Vřele doporučuji :)

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Nechala jsem si od Honzy Biena vytvořit webové stránky a zpětně to vnímám jako trefu do černého a skvělou volbu. Můj web je díky Honzovým rozsáhlým zkušenostem uživatelsky příjemný, přehledný a důvěryhodný. Na web mi chodí kladné ohlasy ze všech stran a samotné mi den co den dělá radost. Stejně, jako by se někdo rád pochlubil, že jezdí v Rolls-Royce, já všude hrdě říkám, že mi web dělal Honza Bien, můj osobní webmaster :-)

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
S Honzou jsem spolupracovala již několikrát během své činnosti pro různé společnosti a s chutí s ním budu kdykoliv spolupracovat znovu. To samo o sobě nejlépe svědčí o jeho kvalitách. Honza je profesionál, vždy odvedl skvělou práci, která nám umožnila ušetřit čas a díky tomu i náklady. Také komunikace, která bývá občas kamenem úrazu, je s ním rychlá, efektivní a profesionální.

Bára Heřmanská

manažerka online projektů vydavatelství Sanoma Magazines Praha, s.r.o.
www.sanoma.cz
Na Honzu Biena jsme narazili v době, kdy jsme kvůli redesignu našeho loga také plánovali nové webové stránky. Rozhodnutí svěřit tvorbu našeho nového webu právě Honzovi v žádném případě nelitujeme. Naopak ho můžeme s čistým svědomím doporučit. Měli jsme poměrně jasnou představu, jak by měl web vypadat a co by měl splňovat, a to se Honzovi podařilo realizovat. Navíc celá spolupráce probíhala bezproblémově. Honza se snažil vyhovět všem našim požadavkům, vždy plnil své termíny a odváděl velmi kvalitní a profesionální práci. O naší spokojenosti vypovídá i to, že jsme ho v posledních dnech oslovili i pro tvorbu intranetu pro naši společnost.

Ing. Martin Ivan

jednatel společnosti Arplan s.r.o.
www.arplan.cz
S Honzou Bienem spolupracuji už několik let a velice na něm oceňuji jeho spolehlivost, profesionalitu i kreativní řešení, která jsou občas u naší práce také potřeba :) Je fajn spolupracovat s někým, na koho se můžete spolehnout a být si jistí, že práci dodá v termínu a ještě k tomu kvalitně bez chyb.

Lenka Černá

koučka a provozovatelka webu Škola pro ženy.cz
www.skola-pro-zeny.cz
Jakub Gajda
Honza Bien se podílel na tvorbě webu Přírodní bydlení (www.prirodnibydleni.cz) – mohu ho jenom chválit!

Jakub Gajda

přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář
S panem Bienem jsem měla tu čest spolupracovat při tvorbě webových stránek naší společnosti. Od začátku až do konce mě těšila rychlost, spolehlivost a profesionalita, s jakou se nám věnoval. Naše požadavky spolu s jeho laskavými připomínkami nakonec web doladily do podoby, se kterou jsme více než spokojení. Vytvořil uživatelsky příjemné prostředí i pro člověka tvorby www stránek neznalého a trpělivě a srozumitelně vysvětloval, jak web v systému WordPress spravovat. Až budu zvažovat tvorbu dalších webových stránek, vůbec nepochybuji o tom, že to bude právě pan Bien, na koho se znovu obrátím.

Mgr. Michala Stražovská

HR konzultant
www.etonbc.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS