Doporučení z první ruky

Jan Bien — seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 47 doporučení

Ing. Ivana Minářová

Honza navrhoval mé webové stránky. Spolupráce s ním byla příjemná, na připomínky rychle reagoval a výsledek je perfektní. Pokud hledáte někoho na WordPress, Honza je ten pravý.

Ing. Ivana Minářová
stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů
Bc. Milan Sedláček

Honza je přesně ten typ technického správce webu, se kterým člověk rád spolupracuje. Stará se aktivně a bez pobídek o chod i aktualizaci stránek, což nám, hříšným a sklerotickým uživatelům, moc pomáhá. Jeho výstupy jsou jasné, stručné a moderní, jedním slovem pragmatické. V dnešní době, kdy na nic není čas, ušetříte spoluprací s Honzou Bienem spoustu chvil na radostnější okamžiky, kvůli kterým na tomto světe pravděpodobně jsme. Jeho služby po téměř roční spolupráci vřele doporučuji.

Bc. Milan Sedláček
nezávislý propagátor vína a poradce v oboru vinohradnictví a vinařství
Bc. Martin Vidlák

Navštívil jsem Honzy úplně první kurz tvorby www stránek pro začátečníky a odcházel jsem naprosto nadšený. Podařilo se mu odbourat můj strach z toho, že kvalitně vypadající funkční www stránky jsou velká věda. Honza je z mého pohledu prvotřídní lektor tvorby www stránek, který 100% zná problematiku WordPressu jako takového a umí velmi příjemnou a srozumitelnou formou naučit vytvořit si kvalitní web.

Bc. Martin Vidlák
účetní specialista

Absolvovala jsem Honzův kurz tvorby webových stránek i navazující workshop. Honza umí velmi dobře přednášet a vysvětlovat i odbornou problematiku naprostým laikům. Na kurzu jsem se naučila jak si udělat vlastní web bez znalosti programování, technických pojmů a studování příruček. Na základě Honzova kurzu si může i naprostý laik skutečně postavit vlastní web. Informace jsou zcela konkrétní, srozumitelné a praktické. Honzovy kurzy vřele doporučuji všem, kdo chtějí vlastní web a neví jak na to nebo chtějí zlepšit svůj stávající.

Bc. Zuzana Bartůšková
daňový poradce a účetní specialista
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Michaela Matanelli

Honzu jsem se poznala před několika lety v Ataxo.cz a po několika letech jsme se opět sešli při práci na tvorbě nového webu www.svagr.cz. Spolupráce s ním byla bezvadná, rychlá a jasná. Honza dodržuje zadání, ale zároveň umí poradit a usměrnit představy klienta tak, aby byl výsledek 100%. Těším se na další spolupráci!

Michaela Matanelli
SEO konzultantka, link builderka a blogerka
Radim Hasalík

S Honzou jsem v minulosti spolupracoval na projektu Marknet.cz. Je to zkušený profesionál, který má za sebou prokazatelné výsledky (např. práci pro třetí největší český portál Atlas.cz). Pokud hledáte tvůrce stránek, Jan Bien je tou správnou volbou.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu

Pana Jana Biena jsem našel na portále Na volné noze, když jsem hledal odborníka, který mi pomůže s proměnou mého profesního webu. Potřeboval jsem nejen někoho, kdo je schopný po technické stránce, ale i člověka, který nabídne doporučení a zlepšení v místech, která nevidím a neznám. Mohu říci, že jsem s jeho službami velmi spokojen. Od počátku s ním byla jasná domluva, byl inovativní a inspirativní nejen při specifikaci zakázky, ale po celý čas vzájemné spolupráce. Navíc s velkou péčí pro detail i celkovou koncepci. Jeho služby mohu směle doporučit každému, kdo potřebuje vytvořit či proměnit svůj web tak, aby splňoval vysoká kritéria a standardy a současně byl šitý opravdu na míru.

Mgr. Michal Petr
psycholog, konzultant a terapeut pro páry a jednotlivce, lektor rozvoje osobnosti
www.michalpetr.com mikael.petr@gmail.com 773 907 079

Honza jsou dvě výjimečné osobnosti v jedné. Na jednu stranu skvěle ovládá své řemeslo, na druhou stranu má široký nadhled. Když jsem s ním diskutoval úplné začátky VersionPressu, byl jedním z prvních, kdo dokázal dohlédnout naši dlouhodobější vizi.

Borek Bernard
majitel a otec startupu VersionPress
borekb.cz borekb@gmail.com

Honza patří mezi jedničku v oboru WordPressu. Jeho dlouholetá praxe a smysl pro kvalitní výstup může posloužit jako příklad pro ostatní vývojáře. S Honzou jsme si sedli jak po stránce vývojového workflow, tak i po stránce spolupráce na akci WordCamp, kde si pro nás připravil zajímavou případovou studii. Pokud jste připraveni na spolupráci s profesionálem, tak už nemusíte váhat.

Adam Laita
WordPress specialista / Front-End kodér
www.laita.cz adam@laita.cz 777 086 449

Honzu znám už mnoho let jako odborníka na WordPress. Proto jsem se na něj obrátil, když jsme potřebovali „zlidštit“ administraci obsahu našeho obchodu a oddělit technické řešení frontendu od backendu. Honza se úkolu zhostil dokonale. Nejvíc si cením toho, že mi dokázal poradit nejlepší řešení a naprosto přesně dodržel všechny termíny. Děkuju, webmistře!

Marek Prokop
marketér v Čaji týdne
www.prokopsw.cz marek.prokop@gmail.com