Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Bien > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Bien — webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress

Zobrazuji č. 2130 z celkem 46 doporučení prezentace Jan Bien:
Jakub Gajda
Honza Bien se podílel na tvorbě webu Přírodní bydlení (www.prirodnibydleni.cz) – mohu ho jenom chválit!

Jakub Gajda

přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář
S panem Bienem jsem měla tu čest spolupracovat při tvorbě webových stránek naší společnosti. Od začátku až do konce mě těšila rychlost, spolehlivost a profesionalita, s jakou se nám věnoval. Naše požadavky spolu s jeho laskavými připomínkami nakonec web doladily do podoby, se kterou jsme více než spokojení. Vytvořil uživatelsky příjemné prostředí i pro člověka tvorby www stránek neznalého a trpělivě a srozumitelně vysvětloval, jak web v systému WordPress spravovat. Až budu zvažovat tvorbu dalších webových stránek, vůbec nepochybuji o tom, že to bude právě pan Bien, na koho se znovu obrátím.

Mgr. Michala Stražovská

HR konzultant
www.etonbc.cz
Pavel Minář
Své původní profilové stránky jsem si doslova splácal sám. Když jsem je chtěl rozšířit o další obsah, nebylo kam. Poprosil jsem tedy Honzu o rychlý facelift s tím, že se na případném kompletním předělání domluvíme později. To, co Honza předvedl, mě uzemnilo – v podstatě obratem doporučil vhodnou šablonu, vše nastavil, upravil obsah a udělal revizi pluginů. Jsem velmi spokojen a vím, kdo mi bude dělat nový web.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Ing. Ivana Minářová
Honza navrhoval mé webové stránky. Spolupráce s ním byla příjemná, na připomínky rychle reagoval a výsledek je perfektní. Pokud hledáte někoho na WordPress, Honza je ten pravý.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů a chytré technologie v bydlení
Honza dle mých zkušeností dodává práci ve špičkové kvalitě; i jeho přístup je velmi profesionální (vč. dodržování dohodnutých termínů, s čímž má mnoho dodavatelů problémy). Za svou práci také účtuje přiměřené ceny. Kromě toho má jednu zásadní vlastnost: u práce přemýšlí a snaží se udělat to, co klient potřebuje, nikoliv jen splnit zadání. Díky tomu často ušetří spoustu času i nervů. Pokud potřebujete web, rozhodně spolupráci s Honzou doporučuji.

Matěj Novák

ředitel Czech Publisher Exchage
www.cpex.cz ~ 602 224 233
Honzu jsem se poznala před několika lety v Ataxo.cz a po několika letech jsme se opět sešli při práci na tvorbě nového webu www.svagr.cz. Spolupráce s ním byla bezvadná, rychlá a jasná. Honza dodržuje zadání, ale zároveň umí poradit a usměrnit představy klienta tak, aby byl výsledek 100%. Těším se na další spolupráci!

Michaela Štravs Matanelli

SEO a internetový marketing
Tak dneska jsme s Honzou dokončili převody našich 4 hlavních velkých firemních webů a mohu říci, že vše proběhlo i přes velkou náročnost extrémně hladce a v termínech. Nikdy bych nevěřil, že WordPress, se kterým Honza dělá, je tak příjemný a efektivní nástroj na správu i tak náročných webů, jako máme my. Pokud se chcete podívat, mrkněte zde: www.mujvztah.cz, www.mujkouc.cz, www.mamdepku.cz a www.mezdravi.cz.

Aleš Kalina

CEO, Mindsoft s.r.o.
Na Honzu je absolutní spolehnutí. To, na čem se domluvíme, prostě platí. Oceňuji také jeho schopnost mluvit řečí srozumitelnou pro lidi, pro které je programování španělskou vesnicí nebo českým filmem - tohle rčení se prý používá v polštině :-)

Irena Štěpánová

777 900 282
Honza nám svým výtečným nasazením vytrhl trn z paty v situaci, kdy nás extrémně tlačil termín u projektů dumazahrada.cz a kuchyne.cz. Komunikoval rychle, příjemně a k věci. S kvalitou jeho práce, kterou dodal včas a v dohodnutém rozsahu, jsem opravdu spokojen a rád ho oslovím i v budoucnu s dalšími zakázkami.

Pavel Humpolec

projektový manažer, Sanoma Media Praha
www.sanomamedia.cz
Spolupracujeme s Honzou a jsme moc spokojeni s jeho přístupem i s výsledky jeho práce. Ceníme si hlavně spolehlivosti, samostatnosti, vlastní iniciativy a kvality dodané práce. Díky dobré vzájemné komunikaci a plnému nasazení všech zúčastněných jsme stihli i hodně napjaté termíny. Mohu Honzu jen doporučit.

Roman Cikryt

Optifor - výroba webových projektů a SEO optimalizace
www.optifor.cz ~ info@optifor.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS