Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Bien > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Bien — webmistr, poradce a konzultant pro tvorbu prezentačních a obsahových webů

Zobrazuji č. 2130 z celkem 45 doporučení prezentace Jan Bien:
Pavel Minář
Své původní profilové stránky jsem si doslova splácal sám. Když jsem je chtěl rozšířit o další obsah, nebylo kam. Poprosil jsem tedy Honzu o rychlý facelift s tím, že se na případném kompletním předělání domluvíme později. To, co Honza předvedl, mě uzemnilo – v podstatě obratem doporučil vhodnou šablonu, vše nastavil, upravil obsah a udělal revizi pluginů. Jsem velmi spokojen a vím, kdo mi bude dělat nový web.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Ing. Ivana Minářová
Honza navrhoval mé webové stránky. Spolupráce s ním byla příjemná, na připomínky rychle reagoval a výsledek je perfektní. Pokud hledáte někoho na WordPress, Honza je ten pravý.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
Honza dle mých zkušeností dodává práci ve špičkové kvalitě; i jeho přístup je velmi profesionální (vč. dodržování dohodnutých termínů, s čímž má mnoho dodavatelů problémy). Za svou práci také účtuje přiměřené ceny. Kromě toho má jednu zásadní vlastnost: u práce přemýšlí a snaží se udělat to, co klient potřebuje, nikoliv jen splnit zadání. Díky tomu často ušetří spoustu času i nervů. Pokud potřebujete web, rozhodně spolupráci s Honzou doporučuji.

Matěj Novák

ředitel Czech Publisher Exchage
www.cpex.cz ~ 602 224 233
Honzu jsem se poznala před několika lety v Ataxo.cz a po několika letech jsme se opět sešli při práci na tvorbě nového webu www.svagr.cz. Spolupráce s ním byla bezvadná, rychlá a jasná. Honza dodržuje zadání, ale zároveň umí poradit a usměrnit představy klienta tak, aby byl výsledek 100%. Těším se na další spolupráci!

Michaela Štravs Matanelli

SEO a internetový marketing
Tak dneska jsme s Honzou dokončili převody našich 4 hlavních velkých firemních webů a mohu říci, že vše proběhlo i přes velkou náročnost extrémně hladce a v termínech. Nikdy bych nevěřil, že WordPress, se kterým Honza dělá, je tak příjemný a efektivní nástroj na správu i tak náročných webů, jako máme my. Pokud se chcete podívat, mrkněte zde: www.mujvztah.cz, www.mujkouc.cz, www.mamdepku.cz a www.mezdravi.cz.

Aleš Kalina

CEO, Mindsoft s.r.o.
kalina@mindsoft.cz
Na Honzu je absolutní spolehnutí. To, na čem se domluvíme, prostě platí. Oceňuji také jeho schopnost mluvit řečí srozumitelnou pro lidi, pro které je programování španělskou vesnicí nebo českým filmem - tohle rčení se prý používá v polštině :-)

Irena Štěpánová

777 900 282
Honza nám svým výtečným nasazením vytrhl trn z paty v situaci, kdy nás extrémně tlačil termín u projektů dumazahrada.cz a kuchyne.cz. Komunikoval rychle, příjemně a k věci. S kvalitou jeho práce, kterou dodal včas a v dohodnutém rozsahu, jsem opravdu spokojen a rád ho oslovím i v budoucnu s dalšími zakázkami.

Pavel Humpolec

projektový manažer, Sanoma Media Praha
www.sanomamedia.cz
Spolupracujeme s Honzou a jsme moc spokojeni s jeho přístupem i s výsledky jeho práce. Ceníme si hlavně spolehlivosti, samostatnosti, vlastní iniciativy a kvality dodané práce. Díky dobré vzájemné komunikaci a plnému nasazení všech zúčastněných jsme stihli i hodně napjaté termíny. Mohu Honzu jen doporučit.

Roman Cikryt

Optifor - výroba webových projektů a SEO optimalizace
www.optifor.cz ~ info@optifor.cz
Bc. Milan Sedláček
Honza je přesně ten typ technického správce webu, se kterým člověk rád spolupracuje. Stará se aktivně a bez pobídek o chod i aktualizaci stránek, což nám, hříšným a sklerotickým uživatelům, moc pomáhá. Jeho výstupy jsou jasné, stručné a moderní, jedním slovem pragmatické. V dnešní době, kdy na nic není čas, ušetříte spoluprací s Honzou Bienem spoustu chvil na radostnější okamžiky, kvůli kterým na tomto světe pravděpodobně jsme. Jeho služby po téměř roční spolupráci vřele doporučuji.

Bc. Milan Sedláček

nezávislý propagátor vína a poradce v oboru vinohradnictví a vinařství
Bc. Martin Vidlák
Navštívil jsem Honzy úplně první kurz tvorby www stránek pro začátečníky a odcházel jsem naprosto nadšený. Podařilo se mu odbourat můj strach z toho, že kvalitně vypadající funkční www stránky jsou velká věda. Honza je z mého pohledu prvotřídní lektor tvorby www stránek, který 100% zná problematiku WordPressu jako takového a umí velmi příjemnou a srozumitelnou formou naučit vytvořit si kvalitní web.

Bc. Martin Vidlák

účetní specialista
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS