Doporučení z první ruky

Jan Bien — seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 47 doporučení

Na Honzu Biena jsme narazili v době, kdy jsme kvůli redesignu našeho loga také plánovali nové webové stránky. Rozhodnutí svěřit tvorbu našeho nového webu právě Honzovi v žádném případě nelitujeme. Naopak ho můžeme s čistým svědomím doporučit. Měli jsme poměrně jasnou představu, jak by měl web vypadat a co by měl splňovat, a to se Honzovi podařilo realizovat. Navíc celá spolupráce probíhala bezproblémově. Honza se snažil vyhovět všem našim požadavkům, vždy plnil své termíny a odváděl velmi kvalitní a profesionální práci. O naší spokojenosti vypovídá i to, že jsme ho v posledních dnech oslovili i pro tvorbu intranetu pro naši společnost.

Ing. Martin Ivan
jednatel společnosti Arplan s.r.o.
www.arplan.cz info@arplan.cz 774 277 650

S panem Bienem jsem měla tu čest spolupracovat při tvorbě webových stránek naší společnosti. Od začátku až do konce mě těšila rychlost, spolehlivost a profesionalita, s jakou se nám věnoval. Naše požadavky spolu s jeho laskavými připomínkami nakonec web doladily do podoby, se kterou jsme více než spokojení. Vytvořil uživatelsky příjemné prostředí i pro člověka tvorby www stránek neznalého a trpělivě a srozumitelně vysvětloval, jak web v systému WordPress spravovat. Až budu zvažovat tvorbu dalších webových stránek, vůbec nepochybuji o tom, že to bude právě pan Bien, na koho se znovu obrátím.

Mgr. Michala Stražovská
HR konzultant
www.etonbc.cz

Honza dle mých zkušeností dodává práci ve špičkové kvalitě; i jeho přístup je velmi profesionální (vč. dodržování dohodnutých termínů, s čímž má mnoho dodavatelů problémy). Za svou práci také účtuje přiměřené ceny. Kromě toho má jednu zásadní vlastnost: u práce přemýšlí a snaží se udělat to, co klient potřebuje, nikoliv jen splnit zadání. Díky tomu často ušetří spoustu času i nervů. Pokud potřebujete web, rozhodně spolupráci s Honzou doporučuji.

Matěj Novák
ředitel Czech Publisher Exchage
www.cpex.cz 602 224 233

Tak dneska jsme s Honzou dokončili převody našich 4 hlavních velkých firemních webů a mohu říci, že vše proběhlo i přes velkou náročnost extrémně hladce a v termínech. Nikdy bych nevěřil, že WordPress, se kterým Honza dělá, je tak příjemný a efektivní nástroj na správu i tak náročných webů, jako máme my. Pokud se chcete podívat, mrkněte zde: www.mujvztah.cz, www.mujkouc.cz, www.mamdepku.cz a www.mezdravi.cz.

Aleš Kalina
CEO, Mindsoft s.r.o.
ales-kalina.cz

Dokonalá učební zkušenost-inspirace profesní i lidská. Špičkový odborník, který umí své znalosti předat široké škále klientů s nadšením, trpělivostí a humorem, se na dnešním trhu webmasterů školitelů hledá poměrně obtížně. Jan je navíc výjimečný tím, že si dá stejnou práci skutečně s každým, i s tím, kdo je ve tvorbě webu úplný začátečník. Vše s obdivuhodným osobním nasazením, dokonalou profesionalitou, schopností vcítit se do klienta, milým a vřelým přístupem. V jakém lepším prostředí bych se chtěla naučit vytvořit web snů?

Mgr. Hana Knotková
masérka
hanja.knotkova@gmail.com 608 116 059

Honza Bien vytvořil pro naši firmu nový, zcela jednoduchý a kvalitní web, se kterým jsme velmi spokojeni. Honza pracuje rychle, přesně a spolehlivě. Jediné, čeho litujeme, je to, že jsme jej nepoznali dříve. Ušetřili bychom spoustu času i peněz.

Mgr. Veronika Kristková
fyzio mentorka pro zdravé a stabilní podnikání ve zdravotnictví
fyziomentor.cz kristkova@fyziomentor.cz 774 138 590

Na Honzu je absolutní spolehnutí. To, na čem se domluvíme, prostě platí. Oceňuji také jeho schopnost mluvit řečí srozumitelnou pro lidi, pro které je programování španělskou vesnicí nebo českým filmem - tohle rčení se prý používá v polštině :-)

Irena Štěpánová
777 900 282

Spolupracujeme s Honzou a jsme moc spokojeni s jeho přístupem i s výsledky jeho práce. Ceníme si hlavně spolehlivosti, samostatnosti, vlastní iniciativy a kvality dodané práce. Díky dobré vzájemné komunikaci a plnému nasazení všech zúčastněných jsme stihli i hodně napjaté termíny. Mohu Honzu jen doporučit.

Roman Cikryt
Optifor - výroba webových projektů a SEO optimalizace
www.optifor.cz info@optifor.cz

S Honzou Bienem spolupracujeme ve fotobance Pixmac na několika projektech už pěkných pár měsíců. Tato dlouhodobá spolupráce by jistě nemohla fungovat, kdyby nás Honza nepřesvědčil svou pečlivostí, dochvilností a naprostou precizností, kterou do své práce vkládá. Chválím a doporučuji! Ostatně sama Honzova koderská práce na Blog.Pixmac.cz mluví za vše.

Martin Vlčko
online guru, Pixmac
blog.pixmac.cz

S Honzou jsem spolupracovala již několikrát během své činnosti pro různé společnosti a s chutí s ním budu kdykoliv spolupracovat znovu. To samo o sobě nejlépe svědčí o jeho kvalitách. Honza je profesionál, vždy odvedl skvělou práci, která nám umožnila ušetřit čas a díky tomu i náklady. Také komunikace, která bývá občas kamenem úrazu, je s ním rychlá, efektivní a profesionální.

Bára Heřmanská
manažerka online projektů vydavatelství Sanoma Magazines Praha, s.r.o.
www.sanoma.cz