Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Bien > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Bien — webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress

Zobrazuji č. 3140 z celkem 46 doporučení prezentace Jan Bien:
Bc. Milan Sedláček
Honza je přesně ten typ technického správce webu, se kterým člověk rád spolupracuje. Stará se aktivně a bez pobídek o chod i aktualizaci stránek, což nám, hříšným a sklerotickým uživatelům, moc pomáhá. Jeho výstupy jsou jasné, stručné a moderní, jedním slovem pragmatické. V dnešní době, kdy na nic není čas, ušetříte spoluprací s Honzou Bienem spoustu chvil na radostnější okamžiky, kvůli kterým na tomto světe pravděpodobně jsme. Jeho služby po téměř roční spolupráci vřele doporučuji.

Bc. Milan Sedláček

nezávislý propagátor vína a poradce v oboru vinohradnictví a vinařství
Bc. Martin Vidlák
Navštívil jsem Honzy úplně první kurz tvorby www stránek pro začátečníky a odcházel jsem naprosto nadšený. Podařilo se mu odbourat můj strach z toho, že kvalitně vypadající funkční www stránky jsou velká věda. Honza je z mého pohledu prvotřídní lektor tvorby www stránek, který 100% zná problematiku WordPressu jako takového a umí velmi příjemnou a srozumitelnou formou naučit vytvořit si kvalitní web.

Bc. Martin Vidlák

účetní specialista
Absolvovala jsem Honzův kurz tvorby webových stránek i navazující workshop. Honza umí velmi dobře přednášet a vysvětlovat i odbornou problematiku naprostým laikům. Na kurzu jsem se naučila jak si udělat vlastní web bez znalosti programování, technických pojmů a studování příruček. Na základě Honzova kurzu si může i naprostý laik skutečně postavit vlastní web. Informace jsou zcela konkrétní, srozumitelné a praktické. Honzovy kurzy vřele doporučuji všem, kdo chtějí vlastní web a neví jak na to nebo chtějí zlepšit svůj stávající.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz ~ 723 788 363
Dokonalá učební zkušenost-inspirace profesní i lidská. Špičkový odborník, který umí své znalosti předat široké škále klientů s nadšením, trpělivostí a humorem, se na dnešním trhu webmasterů školitelů hledá poměrně obtížně. Jan je navíc výjimečný tím, že si dá stejnou práci skutečně s každým, i s tím, kdo je ve tvorbě webu úplný začátečník. Vše s obdivuhodným osobním nasazením, dokonalou profesionalitou, schopností vcítit se do klienta, milým a vřelým přístupem. V jakém lepším prostředí bych se chtěla naučit vytvořit web snů?

Mgr. Hana Knotková

masérka
hanja.knotkova@gmail.com ~ 608 116 059
Honzu Biena jsem požádala o pomoc s vylepšením stávajících textů na mém webu. Naše první společná konzultace předčila mé očekávání. Honza mi detailně vysvětlil postup při optimalizaci pro vyhledávače a předal cenné rady pro psaní blogu. Nadchla mě nejen jasná a vstřícná komunikace, ale především odborné znalosti a zkušenosti. Jako korektorka oceňuji jeho profesionalitu a perfekcionismus. Spolupráci s odborníkem Honzou všem vřele doporučuji.

Ing. Kateřina Palátová

editorka a korektorka češtiny
www.katerinapalatova.cz ~ k.palatova@gmail.com ~ 603 294 244
Radim Hasalík
S Honzou jsem v minulosti spolupracoval na projektu Marknet.cz. Je to zkušený profesionál, který má za sebou prokazatelné výsledky (např. práci pro třetí největší český portál Atlas.cz). Pokud hledáte tvůrce stránek, Jan Bien je tou správnou volbou.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
S Honzou Bienem spolupracujeme ve fotobance Pixmac na několika projektech už pěkných pár měsíců. Tato dlouhodobá spolupráce by jistě nemohla fungovat, kdyby nás Honza nepřesvědčil svou pečlivostí, dochvilností a naprostou precizností, kterou do své práce vkládá. Chválím a doporučuji! Ostatně sama Honzova koderská práce na Blog.Pixmac.cz mluví za vše.

Martin Vlčko

online guru, Pixmac
blog.pixmac.cz
Mgr. Veronika Kristková
Honza Bien vytvořil pro naši firmu nový, zcela jednoduchý a kvalitní web, se kterým jsme velmi spokojeni. Honza pracuje rychle, přesně a spolehlivě. Jediné, čeho litujeme, je to, že jsme jej nepoznali dříve. Ušetřili bychom spoustu času i peněz.

Mgr. Veronika Kristková

fyzio mentorka pro zdravé a stabilní podnikání
www.fyziobeskyd.cz ~ kristkova@fyziobeskyd.cz ~ 774 138 590
Pana Jana Biena jsem našel na portále Na volné noze, když jsem hledal odborníka, který mi pomůže s proměnou mého profesního webu. Potřeboval jsem nejen někoho, kdo je schopný po technické stránce, ale i člověka, který nabídne doporučení a zlepšení v místech, která nevidím a neznám. Mohu říci, že jsem s jeho službami velmi spokojen. Od počátku s ním byla jasná domluva, byl inovativní a inspirativní nejen při specifikaci zakázky, ale po celý čas vzájemné spolupráce. Navíc s velkou péčí pro detail i celkovou koncepci. Jeho služby mohu směle doporučit každému, kdo potřebuje vytvořit či proměnit svůj web tak, aby splňoval vysoká kritéria a standardy a současně byl šitý opravdu na míru.

Mgr. Michal Petr

psycholog, konzultant a terapeut pro páry a jednotlivce, lektor rozvoje osobnosti
www.michalpetr.com ~ mikael.petr@gmail.com ~ 773 907 079
Honzu jsem požádala o seznamovací konzultaci k plánovaným novým webovým stránkám. Jeho přístupem jsem byla velmi potěšena. Během nenucené, milé, přátelské a empatické konverzace jsme probrali celou řadu možných podob webu, pomohl mi utřídit si myšlenky, ujasnit podnikatelský záměr a nasměrovat další kroky k jeho realizaci. Úvodní konzultaci mohu vřele doporučit a těším se na další spolupráci při tvorbě webu.

Mgr. Ing. Pavlína Kourková

ilustrátorka
www.pavlinakourkova.webgarden.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS