Doporučení z první ruky

Jan Bien — seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 47 doporučení

Robert Vlach

Honza Bien je prvotřídní profesionál se vším, co k tomuto statutu náleží. Jako webmaster implementoval a nakódoval redakční systém WordPress pro řadu mých klientů, zatímco já jsem měl na starosti technický dohled. Kvalita jeho práce je výjimečně dobrá. Za poslední roky jsem se opravdu nesetkal s jiným webdesignérem, u něhož bych při revizi webu nezjistil žádné závažné nedostatky. Honza navíc bezvadně komunikuje, takže celá spolupráce se nese ve velice přátelském duchu. Honzu Biena mohu na základě dlouhodobé spolupráce vřele doporučit. Mezi českými webovými profesionály se řadí právem mezi absolutní špičku.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Jakub Kadeřávek

Měl jsem možnost koukat Honzovi pod ruce a jeho práce mě doslova uchvátila. Musím také ocenit hloubku toho, jak se nad řešením jednotlivých problémů zamýšlí i s dlouhodobým dopadem tak, aby klient vždy těžil maximum. Na Honzovi oceňuji také to, že se neustále vzdělává nejen v programování, ale i v ostatních oblastech podnikání.

Jakub Kadeřávek
seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress

Nejsem zrovna přítelem toho, když se někdo označuje mistrem svého oboru. Mám bohaté zkušenosti s tím, jak práce takových rádoby mistrů ve finále vypadá – výsledek mnohdy bývá více než žalostný. U Honzy je to ale jiná. U něj mi označení webmistr pasuje a musím uznat, že si ho právem zaslouží. Zatím jsem nepotkala nikoho, kdo by WordPress ovládal líp. Přistupuje k němu s nebývalým citem a dokáže z něho dostat to nejlepší. Postavit web na WordPressu u Honzy rozhodně neznamená to, co u mnohých ostatních: vezmeme nějakou šablonu, rychle to v ní naklikáme a uvidíme – však ono to nějak poběží. Honza se s takovým nezodpovědným přístupem nespokojí. O každém projektu do hloubky přemýšlí, hledá pokud možno to nejefektivnější řešení, a to i z dlouhodobé perspektivy, takže výsledek opravdu stojí za to. Zatím jsem se nesetkala s tím, že by Honza do světa pustil web, který by nebyl prvotřídní kvality. K tomu všemu se u něj setkáte i s nebývalou spolehlivostí, pečlivostí a příjemnou komunikací. Moje zkušenost je tedy taková, že s Honzou je radost spolupracovat a mohu vám ho vřele doporučit.

Ing. Hana Bukovská
frontend kodérka a vývojářka
www.hanabukovska.cz mail@hanabukovska.cz 777 663 331
Zbyšek Nádeník

Honza je programátor s tolika zkušenostmi, že se s ním na poli vývoje WordPress webů může v ČR rovnat pouze málokdo. Je 100 % profesionál, který se vždy před každým úkolem nejprve s širokým nadhledem zamyslí a až poté začne pracovat, díky čemuž je schopen produkovat nadčasová řešení s dlouhotrvající hodnotou. Honza má i velký přesah mimo vývojařinu, a často pro mě byly přínosné naše společné rozhovory a rady, ať už do podnikání na volné noze obecně, nebo konkrétní tipy na vylepšení mých procesů při komunikaci s klienty.

Zbyšek Nádeník
návrhář a konzultant webů
Ing. Daniel Šácha

Když se můj původně malý blog o Japonsku začal po letech rozrůstat, bylo mi jasné, že další krok bez dobrého webu neudělám. S oslovením jsem tehdy šel na jistotu. Šlo sice pořád o docela malý projekt, přesto mě péče, jakou mu Honza dal, mile překvapila. Už od úvodního emailu jsem vše dostal popsané podrobně a jasně, aby byl celý proces přípravy nových stránek i převodu obsahu co nejplynulejší. Naprosto profesionální přístup. Ocenil jsem navíc i rady a doporučení, které Honza v průběhu neváhal poslat. Pro mě jako tvůrce to byla nejen příjemná zkušenost, ale taky inspirace, jak nastavit vlastní služby. Díky za to!

Ing. Daniel Šácha
copywriter a rešeršér
Ing. Martin Perlík

Honza se už 5 let stará o moje webové stránky. Na začátku je převedl na WordPress a nyní, když jsem potřeboval, aby lépe odrážely mé profesní schopnosti, odvedl skvělou práci při jejich kompletním přetvoření a převedení na responzivní design. U Honzy oceňuji trpělivost a pečlivost při plánování webu. Také dokáže myslet dopředu, aby nebyl web použitelný jen v tento okamžik, ale abych ho mohl sám snadno upravovat i v budoucnu. Honzu mohu pro tvorbu webů na WordPressu jen doporučit.

Ing. Martin Perlík
autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce rodinných domů a bytů
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Honza mi pomáhal upravit design mého vlastního webu a spolupracujeme i na několika projektech pro klienty. WordPress ovládá opravdu skrz naskrz. S Honzou mám jistotě se blížící důvěru, že své práci dobře rozumí a pro danou situaci zvolí to nejvhodnější řešení. Jeho silnou stránkou je i kontraktování a řízení projektů. Dokáže rozlišit, co je důležité a co zbytečné, a bezvýhradně se soustředit na to první. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách
Pavel Minář

Své původní profilové stránky jsem si doslova splácal sám. Když jsem je chtěl rozšířit o další obsah, nebylo kam. Poprosil jsem tedy Honzu o rychlý facelift s tím, že se na případném kompletním předělání domluvíme později. To, co Honza předvedl, mě uzemnilo – v podstatě obratem doporučil vhodnou šablonu, vše nastavil, upravil obsah a udělal revizi pluginů. Jsem velmi spokojen a vím, kdo mi bude dělat nový web.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
BcA. Mira Szkandera

Pro grafika kreslícího weby nastává klíčová fáze po odevzdání návrhů. Jejich nakódování — to ve skutečnosti rozhoduje, jak bude web vypadat ve všech možných prohlížečích a platformách. Po několika letech více či méně nespokojených spoluprací, mohu s radostí doporučit Honzu Biena, který dokáže nejen citlivě pracovat s různorodou grafikou, ale také když v některém detailu jako tvůrce polevím, dopilovat jej či navrhnout zlepšení. Moje spokojenost by samozřejmě nebyla úplná, kdyby výše zmíněné nedoplňovala příkladná rychlost, dodržení každého domluveného termínu a jasná racionální komunikace.

BcA. Mira Szkandera
počítačový grafik, designér a výtvarník

S Honzou Bienem spolupracuji už několik let a velice na něm oceňuji jeho spolehlivost, profesionalitu i kreativní řešení, která jsou občas u naší práce také potřeba :). Je fajn spolupracovat s někým, na koho se můžete spolehnout a být si jistí, že práci dodá v termínu a ještě k tomu kvalitně bez chyb.

Lenka Procházka
koučka a provozovatelka webu Škola pro ženy.cz
lenkaprochazka@mindcorp.cz 777 059 078