Doporučení z první ruky

Jan Brzák — PPC specialista


Zobrazuji všech 7 doporučení

Honza u nás pracoval jako Country manager. Byl zodpovědný mimo jiné za nastavení marketingových kampaní – ať už interně, nebo ve spolupráci s agenturami. Podílel se na správě obsahu na sociálních sítích a optimalizaci firemního webu. Jeho práce byla nesporným přínosem pro růst firmy a budování značky na novém trhu.

Misha Ipatov
CEO & Co-Owner v Algorithmics

Honza nám pomáhá se správou kampaní propagujících naše akce mimo jiné v systému Sklik. Oceňuji především spolehlivost, rychlou komunikaci a proaktivní přístup. Plánujeme pokračovat v dlouhodobé spolupráci.

Hana Čepová
Právě teď o.p.s.

Honza nám hodně pomohl se správou kampaní propagujících naše akce na Google. Jsme nezisková organizace a služby Google máme zdarma, neuměli jsme je, ale obsluhovat. Honza nás také naučil pracovat v systému Sklik. Tento skvělý nástroj jsme ani neznali. Naše reklama začala mít najednou dopad! Na Honzovi si vážím jeho spolehlivosti a důslednosti. Dohlížel velmi pečlivě nad plněním dohodnutého, aby kampaň měla dopad. Dále oceňuji trpělivost. Ne každý rozumí všemu a Honza nám vždy vše trpělivě vysvětlil, pak ještě jednou, dokud si on sám nebyl jistý, že je nám vše jasné. Určitě plánujeme pokračovat v dlouhodobé spolupráci.

Mgr. Hana Střechová
projektový manažer, vedoucí mezigeneračního centra
www.generacekk.cz krdmk@seznam.cz

Pana Brzáka jsem našel na internetu a zvolil jsem si jej pro tvorbu PPC kampaně na základě toho, že vyběhl na první místě. Řekl jsem si, že člověk, který je na prvním místě ve vyhledávání, ví, co dělá. A opravdu, za přijatelnou cenu odvedl skvělou práci.

Richard Matiašek
fotograf
www.ajtakrajta.cz partyusti@gmail.com 774 971 184

Po brázdění internetem přes různé lidi v marketingu jsem velmi rád, že jsem natrefil na pana Brzáka. Není zatěžko poznat, že Pan Brzák opravdu ví, co dělá. Spolupráce předčila má očekávání, protože kromě nastavení marketingových kampaní mi pomohl v mnoha jiných věcech, které se týkají webu. Jakmile jsem se s ním spojil, dal mi cenné rady a vypíchl chyby na webstránce. Nemluvě o tom, že to všechno je za velmi férovou cenu :)

Daniel Večerek
www.pohostav.cz info@pohostav.cz 704 470 654

S Honzou je příjemná spolupráce. Sleduje nové trendy v oboru - hodně nám pomohl s nastavením GA4. Kromě samotné práce na PPC kampaních zvládá i koordinaci s grafikem a dalšími členy marketingového týmu.

Martin Kuba
CEO
www.aeroprague.com

Oceňuji příjemnou komunikaci, jasný reporting a především udržování nákladů ve stanovených mezích (PNO e-shopu dlouhodobě kolem 5 %). Honzu můžu doporučit všem majitelům e-shopů, kteří hledají schopného PPC specialistu pro dlouhodobě dobré výsledky.

Petr Valeš
petr.vales@etriatlon.cz 777 891 754