Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Dvorský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Dvorský — truhlář a výrobce nábytku z masivního dřeva

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Jan Dvorský:
Pan Dvorský a jeho spolupracovníci nám během uplynulého půl roku zařídil dům nábytkem na míru – výborná kvalitní práce, bezproblémová komunikace, řemeslník radost pohledat, všem vřele doporučujeme.

Vendula Bartáková

Honza Dvorský má zlaté ruce! Pro naši kavárnu Industra Coffee v Brně vyrobil ten nejkrásnější bar a stoly z masivního olšového dřeva. Bar je dominantou naší kavárny a jsme na něj velmi pyšní. Komunikace s Honzou je vždy rychlá a vstřícná, od otevření nám vyrobil už několik dalších stolů. Máme velkou radost z této spolupráce a brzy si od Honzy necháme vyrobit něco krásného i domů!

Petra Střelecká

http://www.facebook.com/industracoffee ~ 775 314 045
Nábytek s duší má u nás nejen v obýváku velký podíl. Jak jinak, než vše v prémiové kvalitě. Kluci zvládli i dost speciální přání se zakomponováním barevného skla. Po letech denního užívání vše stále naprosto funkční a stále dokonalé. Děkujeme a doporučujeme.

Kateřina Maťhová

grafik/artdirector
grafik-ovka.webnode.cz ~ kmathova@gmail.com ~ 606 438 505
Od jednání, přes realizaci, po instalaci, vždy skvělé služby. A to u každé zakázky. Mohu maximálně doporučit. Vždycky jsem si vymyslel kování na míru. Nikdy to nebyl problém. Pouze mi bylo prezentováno řešení. Mám rád skvělé služby. A je jedno, co to je. Jestli můj automechanik, kavárník nebo truhlář. Skvělé služby stojí nad oborem. A Nábytek s Duší jsou lidé, kteří do této skupiny patří. #theyrock

Ing. Tomáš Procházka

www.theqlabs.cz
Pokud ještě budeme v domě potřebovat vyrobit nějaký nábytek, pan Dvorský bude jednoznačná volba. Příjemná domluva, dodržené termíny a samozřejmě kvalitně odvedená práce. Jako bonus vidíme také možnost konzultací a dokonce i jeho vlastní iniciativu v průběhu vymýšlení nábytku, který bývá na míru prostoru a našim (mnohdy netriviálním) požadavkům. Doporučujeme!

Mgr. Kateřina Hanžlová

Výborný přístup, skvělá precizní práce, bezproblémové jednání. Skříň si užívám a je to přesně to co jsem chtěla. Všem kdo chtějí nábytek na míru firmu vřele doporučuji.

Marcela Přidalová

Lavice ze smrku a olšového masivu (IG): „Máme jednu doma a je naprosto luxusní. Takže @nabyteksdusi doporučuji, nádherná, precizní práce a spolupráce skvělá.“

Jiří Kružík

Rozdrojivice, Kuřim, recenze z IG 20.12.2018
Pan Dvorský nám udělal velkou radost krásnou velkou vestavěnou skříní a kancelářským stolem do manželova pokoje a zároveň pracovny. Jsem ráda, že existují poctiví a šikovní řemeslníci, kteří dělají svoji práci kvalitně a s láskou a s kterými je radost spolupracovat. I když nejsme zrovna z blízkého okolí, domluva, dodávka i smontování nábytku bylo naprosto bez problémů. Přeji hodně spokojených zákazníků.

Jitka Rybníčková

soukromá osoba
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS