Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Navrátil > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Navrátil — autor, fotograf, copywriter

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Jan Navrátil:
Spolupráce s Honzou byla super a podle mých představ. Jsem někdy detailista na zbití a leckdo by mě kvůli tomu dávno poslal k šípku. Honzovi ale na výstupu záleželo stejně jako mně a perfektně vše klaplo. Na výsledku je to vážně znát. Určitě ho mohu doporučit a budu se těšit na další spolupráci.

Luboš Konečný

Kameraman
forpix.cz ~ info@forpix.cz
Rovnou příklad a vezmu to přes svoji profesi. Mohl bych si na stránky napsat, že fotky vyvolávám na super kvalitní papír značky XY a bude to stejný jako většina webů fotografů. Nebo napíšete Honzovi a už prodáváte fotky na papíru, který je „tak kvalitní a pevný, že ho můžete hodit před dveře místo rohožky.“ Takže asi tak. Zkrátka dostanete to, co dnes ve vší přeinformovanosti klienti hledají – příběh, vtip a neotřelý přístup. Navíc i přes svoje mládí je to člověk staré školy (doufejme, že to bude jednou i moderní), kdy se slovo drželo, faktury se platily včas a celkově se hrálo fair play.

Tomáš Hudolin

profesionální fotograf
www.hudolintom.com ~ info@hudolintom.com ~ 732 231 176
Bc. Laďka Skopalová
Moc krásné webovky a ještě krásnější fotografie. Díky, Honzo.

Bc. Laďka Skopalová

svatební, portrétní a reportážní fotografka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS