Doporučení z první ruky

Jan Saro — vývojář webů na platformách WordPress, WebFlow a Solidpixels


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Honza mi dělal web. Spolupráce jedním slovem byla perfektní. Přirozeně nenuceně mi provedl tvorbou webu, doporučil mi platformu, aniž by mě do ní nutil. Přesto, že jsem v tomto lajk, tak mi vše vždy vysvětlil, že jsem tomu rozuměl a to s patřičnou až obdivuhodnou trpělivostí. Vysvětlil proč by to tak mělo být, jak to bude působit. Hodně posunul můj názor a má velký podíl na výsledku. Celá struktura, grafika, technické řešení je jeho dílo. Mně stačilo jen říci, co tam chci mít, jak chci, aby to vypadalo, působilo, jaký efekt to má mít a on už to vždycky vymyslel, doporučil. Já jen dodával texty. Na druhou stranu jsem rád, že mě bral i přes moje lajctví jako partnera a netlačil na pilu. A vše se mnou konzultoval. Splnil co slíbil, držel termíny, dodával dílčí výsledky, byla to taková agilní tvorba, do které jsem mohl průběžně zasahovat. Což je super. A teď to hlavní. Cílil provedením na klienty webu, neměl ambici za sebou zanechat uměleckou stopu. Odvedl skvěle a poctivě řemeslo tvorby webu, vytvořil graficky čistý jednoduchý web, kde nic čtenáře nerozptyluje, žádná pitomá vyskakovací okna, žádosti o e-mail, při kterých já osobně z takového webu zdrhám. Klient se dozví jednoduchou formou co dělám, jak to dělám, co mu to přinese a když mu to vyhovuje, tak se ozve sám. Přesně jak to má být, web má přinést poptávky. Honzu určitě doporučuji všem volnonožcům jako jsem já. Budete určitě spokojeni. A nedejte na to, že má málo sledujících, nemá moc příspěvků. Honza je jeden z těch typů, které si musíte najít, když s nimi chcete dělat. Doufám, že i díky této recenzi bude snadněji k nalezení, aby mohl tak dobrou práci odvést i pro další. Pro mě určitě bude odvádět práci i nadále. Plánuji s Honzou další projekty. Ale on o tom ještě neví.

Ing. Karel Otýs
nákupční vyjednavač a stratég
www.karelotys.cz karel@karelotys.cz 602 447 905

Pan Saro nám velmi pomohl při tvorbě prvního firemního webu. Srozumitelnou formou nám ukázal několik technických možností a následně vybral tu nejvhodnější pro naše dlouhodobé cíle. V rámci samotného zpracování webu zejména oceňujeme, že si dokázal poradit, i když od nás (minimálně na začátku) neměl příliš konkrétní zadání. Zároveň nám pomohl i svým proaktivním přístupem, návrhy na různá webová vylepšení a též svým silným zaměřením na doručení funkčního řešení dle našich představ. Spolupráci s panem Sarem doporučujeme.

JUDr. Ing. Lukáš Toman
daňový poradce, jednatel, majitel - LUTAX
www.lutax.cz lukas.toman@lutax.cz

Spolupráce s Honzou byla v první řadě o rychlosti a kreativitě. Vytvořil jsem návrh co bych potřeboval upravit a Honza velmi rychle zareagoval v podobě řešení a dalších doporučení pro zlepšení. Toto od tvůrce webů očekávám. Nikoliv pouze slepě následovat a vykonávat úkoly.

Ing. Jakub Milý
CEO Jdidosebe & Mansformation
www.jakubmily.cz jakub@jdidosebe.cz

Kontakt na Jana Saro jsme našli na webu bez předchozích referencí. Už první komunikace byla zcela jasná, vedoucí k cíli. Tak, tedy s jasnou orientací na výsledek, pokračovala i celá spolupráce na projektu, kde jsme potřebovali poněkud komplikovanější využití WordPressu.

Mgr. Jindřich Wiendl
ředitel společnosti
jininezjini.cz
Radek Galler

Pan Saro mi pomohl s kompletním zprovozněním webu od A až do Z. Měl jsem šibeniční deadline na zhotovení a i s tím mi pomohl maximálně a za to mu velice děkuji. Dle mého grafického návrhu a různých požadavků přizpůsobil web a splnil tak vše, co jsem si přál na webu mít. Skvěle mě zasvětil do světa Webflow, Google Analytics a nastavil mi vše potřebné k provozu mého webu. Určitě jeho služby využiji i nadále.

Radek Galler
grafik a ilustrátor

Ing. Jan Saro pro naši společnost kompletně vyhotovil web https://www.realityhurghada.cz/. Vždy dodržel, co bylo domluveno. Zakázku zpracoval včas a bezchybně, navíc za pro nás velmi dobrou cenu. Pana inženýra mohu jen doporučit.

Mgr. Jaroslav Široký
jednatel Adriatic Real s.r.o.

Výsledkem příjemné spolupráce je moderní a uživatelsky komfortní web zcela podle našich představ. Zejména oceňujeme propracované řešení struktury webu a čisté grafické zpracování.

Mgr. Kateřina Teistlerová
PRIMETEC s. r. o.
www.primetec.cz 608 249 371

Honza je zkušený a dobře zběhlý webdesignér. V rámci rozpočtu vytvořil a včas dodal webové stránky, které podtrhly naši firemní identitu. Vřele ho doporučuji.

Milan Kratochvíl
jednatel společnosti Mikratech
www.mikratech.cz

Spolupráce s Honzou probíhala na velmi profesionální úrovni. Všechny představy a požadavky, které jsem od osobního webu očekával, splnil do posledního detailu. Pokud v budoucnosti budu potřebovat další webové stránky, určitě se na Honzu obrátím znovu.

Jan Švec
učitel hudby
www.soprania.com

Děkujeme Honzovi za trpělivý a osobní přístup při tvorbě našich webových stránek. Na naše otázky vždy ochotně odpověděl – až jsme měli pocit, že je jedním z nás :). Za celou kapelu Blue Caravan můžeme Honzu doporučit všem, kteří nejsou žádní experti na web a rádi by spolupracovali s někým, kdo se nepovyšuje a má lidský přístup. Děkujeme.

Marcel Rau
kapela Blue Caravan
bluecaravan.cz