Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Saro > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Saro — vývojář webů na platformách WordPress, WebFlow a Solidpixels

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jan Saro:
Jan Saro pro naši společnost kompletně vyhotovil web https://www.realityhurghada.cz/. Vždy dodržel, co bylo domluveno. Zakázku zpracoval včas a bezchybně, navíc za pro nás velmi dobrou cenu. Pana inženýra mohu jen doporučit.

Mgr. Jaroslav Široký

jednatel Adriatic Real s.r.o.
Výsledkem příjemné spolupráce je moderní a uživatelsky komfortní web zcela podle našich představ. Zejména oceňujeme propracované řešení struktury webu a čisté grafické zpracování.

Mgr. Kateřina Teistlerová

PRIMETEC s. r. o.
www.primetec.cz ~ 608 249 371
Spolupráce s Honzou probíhala na velmi profesionální úrovni. Všechny představy a požadavky, které jsem od osobnímu webu očekával, splnil do posledního detailu. Pokud v budoucnosti budu potřebovat další webové stránky, určitě se na Honzu obrátím znovu.

Jan Švec

učitel hudby
www.soprania.com
Honza je zkušený a dobře zběhlý webdesignér. V rámci rozpočtu vytvořil a včas dodal webové stránky, které podtrhly naši firemní identitu. Vřele ho doporučuji.

Milan Kratochvíl

jednatel společnosti Mikratech
www.mikratech.cz
Děkujeme Honzovi za trpělivý a osobní přístup při tvorbě našich webových stránek. Na naše otázky vždy ochotně odpověděl – až jsme měli pocit, že je jedním z nás :). Za celou kapelu Blue Caravan můžeme Honzu doporučit všem, kteří nejsou žádní experti na web a rádi by spolupracovali s někým, kdo se nepovyšuje a má lidský přístup. Děkujeme.

Marcel Rau

kapela Blue Caravan
bluecaravan.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS