Doporučení z první ruky

Ing. Jan Šimr — účetní pro e-shopy a online podnikatele


Zobrazuji všech 6 doporučení

Honza byl první člověk, který mi dokázal vysvětlit náležitosti daňového přiznání tak, že jsem z toho nebyla ve stresu. Připravil mi podklady, vše vysvětlil a já si konečně oddychla. Honzu můžu jen doporučit, ať už pro malé podnikatele nebo větší projekty. Je spolehlivý, vše vysvětlí klidně i po třetí, můžete se na cokoliv zeptat a víte, že je účetnictví v dobrých rukou.

Julie Bílková
OSVČ

Díky Honzovi mám perfektní informace a přehled o svém podnikání. Oslovil jsem jej i na pomoc s online marketingem – konkrétně SEO analýzu pro můj e-shop. Honza mi dal úplně nový pohled na můj byznys, zjistil přesně, co lidé hledají a jak se dostat na lepší pozice ve vyhledávačích.

Jaroslav Horák
parfemyzlondyna.cz

Honza mi pomáhá s daňovou evidencí mého projektu Domácí letní kina. Na schůzkách jsme vždy probrali všechny možnosti a společně vybrali jednu z nich. Vše mi vždy vysvětlí a zdůvodní, můžu se na něj spolehnout.

Jan Novotný
domaciletnikina.cz

Když mi měla končit rodičovská, odvody a daně, které jsem do té doby jako OSVČ na vedlejší činnost neřešila, byly pro mě obrovským strašákem. V té době jsem oslovila Honzu. Všechno mi s klidem a srozumitelně vysvětlil vzhledem k mé situaci, představil mi pozitiva i negativa jednotlivých možností. Mohla jsem se doptat, na co jsem potřebovala. Díky Honzovi už pro mě daně a odvody nejsou tak obrovským strašákem. A současně vím, že kdyby něco, můžu se na něho obrátit a odborné informace mi předá „lidštinou“, které porozumím.

Marie Theodora Pišlová
podnikatelka

Pan Ing. Šimr dlouhodobě spravuje účetnictví naší společnosti. Vše probíhá vždy bez problémů a s řadou inovativních nápadů na optimalizaci celého systému fakturace. S plným přesvědčením mohu pana Šimra doporučit.

Tadeáš Mengler
www.webzdarma.cz

Honza je parťák, který je spolehlivý, příjemný, nápomocný a má velký přesah do byznysu. Jednoznačně mohu doporučit.

Simona Zábržová
CEO
Soulmio.com simona@soulmio.com