Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Wasserbauer > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Wasserbauer — kreativec a grafický designér

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jan Wasserbauer:
Nejlepší na spolupráci s Janem Wasserbauerem je její komplexnost. Začalo to tím, že jsem potřebovala vytvořit nové webové stránky. Navrhl mi celkový design webu a celý ho postavil a naplnil obsahem. V souvislosti s webem mi vytvořil nové logo, připravil mi design dárkových poukazů nebo třeba plakátu k mé autorské výstavě. Ale také aktualizoval vzhled mého profilu na Facebooku a vytvořil mi profil na Instagramu vč. jeho celkové vzhledu. Poradil mi i s tím, jak se sociálními sítěmi lépe pracovat. Spolupráci s Janem mohu opravdu jen doporučit.

Vladimíra Zborníková

Ateliér Vlaďky Zborníkové
www.ateliervz.cz ~ info@ateliervz.cz ~ 604 872 795
Na Janově designu jsme v podstatě celý časopis postavili. Chtěla jsem čistý, moderní design, a to splnil beze zbytku. Navrhl pro nás logo, webovou stránku, prezentace, reklamní bannery pro nás i naše klienty a pomohl nám i s grafikou na sociální sítě. Spolupráci určitě doporučuji.

Silvie Hájková

vydavatelka, časopis Woman&Style
www.womanandstyle.cz
S Janem jsem úspěšně spolupracoval už v minulosti a proto jsem se na něj obrátil i v případě, když jsem připravoval otevření mé samoobslužné automyčky. Vytvořil pro ni logo a navrhl skvělý branding celé myčky. Nafotil ji a připravil kompletně webové stránky. Pomohl nám i s grafikou na sociální sítě a navrhl potřebné tiskové materiály na její propagaci. Opět šlo o výbornou spolupráci, kterou mohu doporučit.

Ing. Daniel Hollý

automyčka Diamonds
www.diamonds-automycka.cz
S Janem Wasserbauerem jsem spolupracoval už v minulosti na projektu Insiamax. Byl jsem spokojený a proto jsem se na něj obrátil i s projektem Nejpojištění. Připravil pro projekt web (design a stavba stránek ve Wordpressu), objednávkovou microsite, navrhl leták, různé grafické drobnosti a grafiku pro sociální sítě. Vše opět proběhlo dle domluvy a v termínu.

Pavel Stanke

Nejpojištění s.r.o.
www.nejpojisteni.com
Spolupráci s Janem mohu doporučit. Skvělá domluva a dodržení termínů. Připravil nám branding naší kavárny, sérii grafických elementů a nafotil nám produktové fotky.

Alena Foster

Sweetlife
www.sweetlife.cz ~ alena@sweetlife.cz
Spolupráce s Janem byla skvělá. Připravil mi pro webové stránky mého projektu prakticky všechno. Navrhl logo, vzhled stránek a následně je pro mě i postavil. Poradil mi, co by měl web obsahovat, ale zároveň naslouchal mým návrhům a na všem jsme se vždy domluvili.

Daniel H.

Auto pomoc
www.auto-pomoc.cz
S Honzou se dělá dobře, jednoduchá domluva, jasné podmínky. Umí navnímat co je podstatné a hlavně, když mu člověk zavolá, tak to zvedne. Prostě je na něj spoleh. A co slíbí, dodrží. Cenově super, mohu jen doporučit.

Martin Bankó

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS