Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Dušátková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jana Dušátková — korektorka češtiny

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jana Dušátková:
Martin Očovaj
Janču znám už dostatečně dlouho na to, abych poznal, že je to zodpovědná detailistka. Její láska k českému jazyku a jeho pravidlům mi vždy pomohla v tom, aby texty, na kterých záleží, byly gramaticky i stylisticky správně. Jsem rád, že tady někdo takový je. Její projekt Češtinářské špeky na Facebooku, který je zábavný a poučný v jednom, se mi líbil hned od začátku.

Martin Očovaj

konzultant se zaměřením na online marketing, webovou analytiku a rozvoj projektů
Je super narazit na člověka, který dělá svou práci rád a skvěle! :) Na Janče oceňuji smysl pro detail, který má a díky kterému nás několikrát upozornila na chybky na našem webu i přesto, že jsme zrovna na žádném projektu společně nespolupracovaly. :) Je pracovitá, spolehlivá a žádný projekt nebere jen jako práci, ale opravdu jí záleží na výsledku.

Katka K.

Dárková krabička
V první řadě jsou Češtinářské špeky velmi hezkým projektem, který ukazuje, jak krásný může ten náš jazyk být. Pravidelně se vzdělávám a osvěžuji vzpomínky na školu sledováním Facebook stránek Češtinářské špeky. V druhé řadě mi Janča, která se profesionálně a poctivě věnuje korekturám, několikrát pomohla s finální kontrolou a opravou textů na webových stránkách, které jsem tvořil pro mé klienty. A jak to probíhalo? V pondělí jsem Janče napsal: „Tady je web, tady jsou přístupy do administrace redakčního systému, potřebuji to nejlépe včera předat na klienta opravené“. A protože je Janča opravdu bleskurychlá, do pár chvil (čti hodin, max. 1 dne) operativně pomohla. Oceňuji kvalitu a právě rychlost korektur, schopnost velmi rychle reagovat a také to, že texty opravuje přímo na hotových webových stránkách a neposílá mi to ve zvláštním souboru. Za mě rozhodně 5* z 5*, doporučuji!

Adam K.

tvůrce webů
Špeky mi pomáhají ujasnit si běžně používané výrazy, které jsem raději nepsal, abych neudělal chybu. Zároveň mě baví zajímavosti týkající se vzniku slov.

Tomáš N.

Zero Waste Liberec
Jako cizinka jsem ze psaní textů na blog měla velkou hrůzu a potřebovala jsem se toho zbavit. Věděla jsem, že Jana je ta pravá osoba, která mi s tím pomůže. Janin individuální přístup mi velice pomohl, jelikož se zaměřila na chyby, které často dělám, a pomohla mi se zlepšit v češtině. Nejlepší na tom je, že už takový strach ze psaní nemám. Jani, díky!

Kristina Uhlířová

Mluv španělsky
S korekturou jsme byli velmi spokojeni, rychlá, profesionální a spolehlivá práce dle domluvených termínů, které pro nás byly zásadní.

Ing. Petr Hamtil

Alkastream.cz
Jana a její nadšení pro (český) jazyk je geniální. Už jen při psaní této recenze se klepu, kde mi najde chybu, protože i když to po sobě desetkrát zkontroluju, tak někde něco vyšťourá. Sleduji facebookovou stránku Češtinářské špeky a díky způsobu, kterým ty „špeky“ prezentuje, se občas přiučím něco nového. Ano, vím, jsem ostuda, že ve svých 30 letech neumím pořádně česky. Ale naštěstí pro lidi jako já je tu právě Jana, a kdybych potřeboval zkontrolovat pravopis nebo stylistiku v důležitém dokumentu, tak bych určitě využil její služby.

Karel K.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS