Doporučení z první ruky

Jana Makešová — realitní makléřka pro Jihomoravský kraj


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 25 doporučení

Paní Makešová mi nedávno pomohla s prodejem mého bytu, a musím říct, že její profesionální přístup a ochota překročily mé očekávání. Od prvního setkání projevovala paní Makešová vysokou úroveň znalostí realitního trhu. Věnovala se důkladné analýze mého bytu, poskytla užitečné rady ohledně přípravy nemovitosti na prodej a stanovila cenu, která odpovídala aktuálním tržním podmínkám. Její schopnost porozumět potřebám klienta a poskytnout individualizované služby byla obdivuhodná. Paní Makešová se postarala o veškeré administrativní záležitosti spojené s prodejem. Komunikace s ní byla vždy efektivní a srozumitelná, ať už šlo o odpovědi na mé otázky nebo pravidelné aktualizace týkající se průběhu prodeje. V průběhu celého procesu jsem měla pocit, že paní Makešová skutečně dbá na moje zájmy. Její profesionální přístup a lidský přístup spolu vytvořily příjemný kontrast v realitním světě. Nakonec byl prodej mého bytu úspěšný a já jsem velmi vděčná za pomoc, kterou mi paní Makešová poskytla. Celkově mohu paní Janu Makešovou vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivého a zkušeného realitního makléře. Její pracovní etika, odbornost a péče o klienta ji řadí mezi ty nejlepší v oboru.

Anastasia Karabická
prodej bytu 2+kk Modřice

Paní Makešovou můžu doporučit pro každého, kdo chce bezproblémově zařídit koupi nemovitosti. Vše příjemně vysvětlí, co je potřeba zařídí a komunikace je na vysoké úrovni. Paní Makešová je opravdu profesionální makléřkou, které na své práci záleží a snaží se dělat vše pro spokojenost obou stran.

Pavel Linduška
koupě bytu 3+1 Třebíč

Paní Makešová mi pomohla pronajmout byt. Postarala se vlastně úplně o vše. Jednání bylo od počátku profesionální a férové. Za mě určitě pozitivní zkušenost a mohu pouze doporučit.

Jan Pojer

Děkuji paní Makešové za profesionální a přitom lidský přístup při komplikovaném prodeji nemovitosti. Je spolehlivá, dochvilná, usměvavá, nic pro ni není problém. Vše řeší v klidu a s přehledem. Vřele doporučuji.

Mgr. Jana Jílovcová

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní makléřce Janě Makešové. Nejenže je to úžasný člověk, ale obrovský profesionál ve svém oboru, klobouk dolů. Postarala se o prodej našeho bytu od A do Z. Vše zařídila, o všem nás informovala, prostě mohu jen doporučit!!! Děkujeme za všechno.

Martina a Mirek
Moravský Krumlov a Oslavany

Služby paní Makešové mohu vřele doporučit. Je profesionálem a zároveň vždy ochotná, usměvavá a nic pro ni není problém. Ještě jednou Vám chci paní Makešová moc poděkovat za pomoc při prodeji domu po rodičích.

Iveta Chmelíková

Paní Makešová je velice příjemná, ochotná, vždy nás informovala o každém kroku, který nastane s prodejem domu. O vše se postarala, i když to mnohdy nebylo snadné kvůli byrokracii úředníků. Všechno zvládla absolutně dobře. Děkuji paní Makešová za vaše služby.

Olga Dvořáková

S paní Makešovou jsme spolupracovali již několikrát. Je vždy perfektně připravená, velmi dobře zvládá i řešení nestandardních situací, které se mohou při prodeji vyskytnout. A hlavně – má vždy úsměv na rtech!!! Takže DOPORUČUJEME!!!

Monika Di Lenardo
Rajhrad

Prostřednictvím paní Makešové jsme kupovali nemovitost a její služby můžeme určitě doporučit. Vždy nám vyšla vstříc a se vším poradila. Hodně jsme ocenili, že se nám časově vždy přizpůsobila a dokázala vše zkoordinovat, aby byly všechny strany spokojené. Určitě bychom využili znovu.

Ivana Borseková
Hrušovany u Brna

Na paní Makešovou jsem se obrátila, když jsem hledala byt. A rozhodně tohoto rozhodnutí nelituji. Má obrovský přehled ve světě realit a žádná otázka ji nezaskočí. A vždy je usměvavá. Rozhodně doporučuji.

Jana Štěpánovská
Pohořelice