Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Miňovská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jana Miňovská — grafická designérka a DTP specialistka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jana Miňovská:
Grafická designérka Jana Miňovská pracuje pro naši firmu GEOPS - CK, s.r.o. již celou řadu let. Pracuje pro nás každoročně při přípravě katalogu a reklamních listů. Byla nám doporučena jako záskok za svého kolegu, který pro nás připravil původní obnovu katalogu Cesty za poznáním, uměním a přírodou a sžila se s našimi potřebami a zájmy neobyčejně rychle a svým tvůrčím přístupem ještě obohatila původní návrh. V současné době využíváme jejích služeb nejen pro katalog, ale i veškerou tištěnou reklamu, vytváření voucherů, reklamních předmětů a přípravu grafiky nových webových stránek. Jsme s ní velice spokojeni pro její zodpovědnost, spolehlivost a především kreativitu a samostatnost dovést akce až do konce k tisku. Víme, že se na ni můžeme spolehnout, zaujme i svou vstřícnou povahou a smyslem pro empatii. Její služby mohu jen doporučit.

Mgr. Jana Roztočilová

GEOPS - CESTOVNÍ KANCELÁŘ, s.r.o. specialista na poznávací zájezdy
www.geops.cz ~ jana@geops.cz ~ 603 575 202
S paní Janou Miňovskou jsme velmi spokojeni. Zpracovává nám náš zpravodaj Zbyslavický občasník. Její profi úprava se velmi líbí. Doporučuji i ostatním zájemcům o grafické práce.

Regína Vřeská

obec Zbyslavice
www.zbyslavice.cz
Skvělá profesionální spolupráce. Pokud budu i v budoucnu potřebovat grafické služby, ráda se na paní Miňovskou opět obrátím. Rozhodně doporučuji.

Erika Tykvartová

Od grafického návrhu po přípravu do tisku, včas a přesně, jak bylo domluveno. Ať to byla knížka, plakát nebo časopis, s Janou to vždycky to dopadlo dobře a klient byl spokojen.

Vojtěch Kučera

Pracoval jsem s JM na kompletní přeměně katalogů před několika lety a dodnes pokud je potřeba cokoliv s DTP, tak se na ni rád obracím. Oceňuji kreativní myšlení při tvorbě layoutu, schopnost si všimnout i textové, stylistické nepřesnosti a hlavně množství odborných zkušeností.

Roman Gusejnov

Head of marketing
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS