Doporučení z první ruky

Jana Stehlíková — osobní módní stylistka pro ženy


Zobrazuji všech 7 doporučení

Od té doby, co jsem poznala stylistku Janu, už neznám větu „Já nemám co na sebe“. Jana mi nejen pomohla s výběrem v obchodech, ale sama pro mne i pár kousků koupila a přinesla až domů. Po naší úvodní schůzce a prohlídce mého šatníku měla ihned přehled o tom, co ráda nosím a co pro mne vybrat. Výsledek je vynikající. Jano, díky.

Ivana Polnická
spolumajitelka firmy

Tu pravdu, že šaty dělají člověka, mi musela Janička znovu připomenout. Naučila mě se na sebe znovu dívat s láskou a uměním se oblékat jednoduše, rafinovaně a elegantně. Nakupování s Janou byl zážitek, během předcházejícího uvolněného povídání o  mém životě, oblékání a představách, vznikl jednoduchý seznam a Jani mě oblékla do skvěle padnoucích kousků dle finančních možností. Právě díky této skvělé zkušenosti z nákupu a mému časovému vytížení jsem stylistku využila také pro nákupy bez mé účasti s donáškou.

Michaela Kremlíková
Bank Specialist

Díky Janě za výběr oblečení, cenné rady a hlavně za ušetřený čas, který bych strávila pobíháním po obchodech – sháněním toho správného…  S vybraným oblečením jsem byla maximálně spokojená. Po nějaké době, co se už známe, nakoupila také pro mě beze mě – a to včetně donášky až domů! Dokázala dobře poradit, odhadla co se mi líbí, ale dala mi i možnost vyzkoušet něco zcela nového. Přitom však zachovala mé „já“. Ocenila jsem osobní a citlivý přístup. Z vlastní i sdílené zkušenosti tedy můžu služby Jany doporučit.

Blanka Filounková
technická redaktorka

Nákupy se stylistkou jsem dostala jako dárek. A vím proč. Nakupování miluji, šatní skříně mám plné a přesto mívám problém se obléknout. Po úvodní konzultaci u mě doma a nad mou malou, ale plnou šatnou, Jana zjistila v čem je problém. Chyběly mi základní věci, které by všechny mé super úlovky spojovaly. Jana sepsala seznam potřebných věcí a šlo se nakupovat. Sehnaly jsme vše, docela rychle, a přesto bez spěchu a stresu. A mimochodem… dost jsem si to užila. Díky.

Lucie Kneiflová
Store Assistant

Už dlouho jsem potřebovala obměnit šatník a jsem ráda, že jsem se s tím obrátila na Janu. Naše nákupy pro mě byly skvělým relaxem. Jana měla vše předpřipravené a tím mi ušetřila spoustu času. Vybrala mi kousky, o které bych jindy ani nezavadila. Navíc vybrala střihy, které skvěle sedly mé postavě. DOPORUČUJI.

Veronika Motyková
specialista na služby bankovních zahraničních poboček

Nákupy s Janou jsem využila ve chvíli, kdy jsem potřebovala doplnit šatník při nástupu do nové práce, která vyžadovala dress code. Na začátku jsme si stanovily zadání (business casual), přibližný rozpočet a vydaly se do víru nákupního centra. Samotné nákupy s Janou jsem si velmi užila a odnesla si spoustu zajímavých kousků, které hezky doplnily můj šatník a hodily se i k mému stylu. Takže nákupy s Janou určitě doporučuji.

Silvie Šoltés
procesní analytik

Ačkoliv jsem se o módu vždycky zajímala a bavila mě, poslední roky jsem nějak ustrnula v zaběhlých, trochu usedlých kombinacích, proto jsem se rozhodla, že vyhledám pomoc stylistky. Jsem ráda, že jsem našla a oslovila paní Janu, která se mnou probrala šatník a naučila mě vidět a kombinovat staré věci jinak, napříč styly. Díky Janě jsem se s klidným svědomím rozloučila s několika kousky, pro které se uplatnění nenašlo a naopak mi zachránila a znovuobjevila pár věcí, z kterých vytvořila zajímavé kombinace, které by mě ani nenapadly. Paní Stehlíková je velmi ochotná, poradila mi s nákupy a správným stylingem, přičemž respektuje založení klientky. Ještě jednou děkuji a mohu jen doporučit.

Jaroslava Jamnická
jednatelka společnosti