Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jaroslav Janíček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jaroslav Janíček — affiliate manažer

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Jaroslav Janíček:
Ondřej Martinek
Sám působím jako letitý affiliate manažer, takže můžu svědomitě říct, že se na Jardu Janíčka můžu spolehnout. Když sám nemohu přijmout nového klienta, často doporučím Jaroslava jako vhodného správce partnerských programů. Díky zkušenostem z AVG má solidní přesah i na zahraniční affiliate scénu a to může pro mnoho programů být klíčovým aspektem k úspěchu.

Ondřej Martinek

affiliate manažer a poradce pro affiliate marketing
S Jardou se známe od doby, kdy s affiliate marketingem začal. Jako publisher do oboru velice rychle vplul. Následně využil této zkušenosti a zároveň zkušeností z předchozích podnikání a dal se na dráhu affiliate managera. Jarda je milovník nových výzev. Kromě znalosti affiliate má velký přesah do ostatních oborů a perfektní soft skills.

Jan Janouškovec

Affiliate publisher
www.fashioned.cz
Jardu znám jak z osobního, tak i profesního života a proto se jej nebojím doporučit jako vhodného kandidáta na pozici affiliate manažera. Pokud bych sám podobného člověka hledal, Jarda by byl mojí volbou č. 1.

Josef Kroupa

Affiliate manažer a publisher
www.josefkroupa.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS