Doporučení z první ruky

Jaroslav Krézek — portrétní, produktový a hudební fotograf


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Jardou jsme měli dvě focení mých produktů – šperků. První probíhalo u mě ve studiu, kde si skvěle poradil s prostorem a využil hry světla a stínu. Druhé focení jsme měli venku, kde Jarda z malého prostoru vykouzlil několik alternativ pozadí. Spolupráce byla bezproblémová, dodání fotek bylo rychlé, výsledek skvělý. Kdo hledá šikovného kreativního fotografa, který se nebojí výzev, rozhodně mohu Jardu doporučit.

Kateřina Blašková
šperková designérka

Jarda je šikovný, spolehlivý a kreativní fotograf, který se nebojí ani náročnějších témat. Výsledné fotky pak mnohdy předčily moje očekávání.

Kateřina U.
OSVČ

Na focení v ateliéru jsem byl poprvé a tak trochu nevěděl, co očekávat. Po necelé hodince bylo nafoceno (řada portrétových fotek, různá pozadí, světelné i kouřové efekty) a musím pochválit uvolněnou atmosféru, přátelský přístup a profesionalitu v rychlosti chystání scény i napojení/empatii model-fotograf. Z focení vzešlo cca 100 fotografií, ze kterých jsem mohl udělat finální výběr, a nadšení bylo už při zaslání fotek ještě před postprodukcí. Takže doporučuji vřele, pokud chcete pěkné fotky pro sebe či rodinu.

Radoslav Pospíchal
PR manažer

Jarda je 100% profesionál, umí zachytit specifické kouzlo okamžiku jako málokdo. Jeho fotky koncertů jsou epické, ale také intimní, dokáží přenést atmosféru na člověka, který koncert nikdy nenavštívil.

Martin Brzobohatý
PR manažer, klub Fléda

Profesionální přístup, dobrá komunikace, příjemná spolupráce, skvělý výsledek. Doporučuji.

Helena D.

Focení bylo super, domluva bezvadná a ateliér hezky útulný. Moc doporučuji, pokud hledáte fotografa.

Marek Pospíšil
Muzikanti na tripu

Moc děkuji za krásné profilové i produktové fotografie! Super domluva a rychlost dodání výsledných fotografií, mohu jen doporučit :)

Iva Kadrnožková
Iff Design