Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jenda Žáček > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jenda Žáček — konzultant a lektor ve strategické komunikaci, strategii organizací a business developmentu

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Jenda Žáček:
Spolupracovali jsme na projektech pro skauty v oblastech externí komunikace a vzdělávání. Jenda myslí tři tahy dopředu, propojuje ideály s praxí, spojuje lidi dohromady a je na něj spolehnutí.

Ondřej Kubera

Analytik business inteligence
Jenda Žáček jako tiskový mluvčí Strany zelených osvědčil vysokou úroveň profesionality jak v oblasti tvorby komunikační strategie, tak její naplňování, přípravy konkrétních mediálních výstupů a zajišťování mediální agendy. Oceňuji zejména jeho pečlivost, důraz na detail a dotahování projektů do konce, což je v roztříštěném prostředí celostátní politiky důležitý prvek. Z osobního hlediska se s ním velmi dobře spolupracuje, je vstřícný v mezilidské komunikaci a poskytoval politikům a političkám SZ potřebnou podporu jak po stránce profesionální přípravy, tak po stránce osobních doporučení a návrhů, týkajících se vystupování v médiích.

Michal Berg

konzultant na volné noze
Práce s Janem na Ministerstvu zemědělství je bezproblémová a radostná. I přestože jsou naše pracovní pozice odlišné, spolupracujeme na denní bázi. Jan dokáže svým inovativním přístupem pomoci komunikaci mezi zaměstnanci ministerstva, což významně zlepšuje atmosféru na pracovišti.

René Keller

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
S Jednou spolupracujeme v Impact Hubu 3 roky. Cením si toho, že staví na strategii a že se orientuje také v problematice neziskových organizací. Nenaskakuje do debat o jednotlivých taktikách, dokud si neujasní základní směřování. Líbí se mi, že zvedá aktuální témata. Naposledy jsme spolupracovali na interaktivním semináři na téma, jaké marketingové možnosti organizace mají v době koronavirové. Jenda je vždy skvěle připraven a uvádí souvislosti.

Ivana Štefková

strážkyně sítě profesionálů, Impact Hub
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS