Doporučení z první ruky

Ing. Jindřich Fáborský — pořadatel konference Marketing Festival, konzultant e-commerce, marketingu a event managementu


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Když jsem Jindru poznal, byl to velmi dobrý PPC specialista, který zcela nezištně předával své know-how studentům na Univerzitě Palackého v Olomouci v rámci projektu JsmeMarketing. Od té doby se doslova za pár let vypracoval do pozice, kdy je hybatelem vzdělávání v digitálním marketingu v celé České republice. Úspěch Marketing Festivalu přitom není ani trochu nahodilý. Jindra vynakládá nemalé prostředky při objíždění velkých světových konferencí při hledání řečníků a inspirace. Tvrdě pracuje na tom, aby pak u vystupujících byly prezentace připravené dopředu a byla odladěna jejich kvalita. Jindra zbořil negativní doprovodné jevy, které české odborné konference doprovázejí. Prostě se rozhodl, že je ve svém podniku nechce mít, a tak je nepřipustil. Smeknout musím také před jeho perfekcionismem a snaze dát návštěvníkovi konference to nejlepší, přičemž se to někdy týká i detailů, které nejsou tak úplně doceněny, a ekonomicky proto někdy ani nedávají smysl. Jindra je excelentní marketér, především je to ale srdcař s asi největším drajvem a entuziasmem, jaký jsem kdy u někoho viděl. Navíc přes svůj hvězdný status v české marketingové komunitě neztratil pokoru a pořád stojí nohama na zemi. Je mi ctí, že mohu Jindru nazývat svým přítelem a vidět jeho růst z bližší perspektivy.

Petr Michl
šéfredaktor Marketing Journal
http://www.m-journal.cz/cs/
Robert Vlach

Jindra je duší i hlavním pořadatelem Marketing Festivalu, jedné z nejvýznamnějších marketingových akcí v Evropě, která každoročně propojí na jednom místě tisícovku seniorních profesionálů. Posadí je před jedno pódium a odstartuje řadu hlubokomyslných přednášek špičkových expertů z celého světa. Jindra je mužem mimořádné vize a profesní integrity — a klidně mě vemte za slovo. Vřele jej doporučuji i jako poradce. Pokud si na vás najde ve svém nabitém programu čas, konzultace s ním vám rozhodně pomůže.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Petr Pouchlý

Vzpomínám si, že již při prvním setkání, když se Jindřich vrátil z Nottingamu, jsem byl překvapen jeho nadšením pro růst a seberozvoj. Od té doby mi přijde ještě hladovější. Neúnavně již několik let spojuje různé skupiny, evangelizuje výkonností marketing a skvěle jej navrhuje. S buldočí sveřepostí si kráčí za svým cílem a nebojí se zapotit při jeho dosažení. Na vzájemnou spolupráci rád vzpomínám a mohu jen doporučit.

Petr Pouchlý
designér organizačního rozvoje a business strategií