Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Jiří Alexander Bednář > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Jiří Alexander Bednář — fotograf architektury

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace BcA. Jiří Alexander Bednář:
Velká spokojenost se službami pana Bednáře. Samostatný, kreativní, veškerou produkci si vždy na místě výborně zajistil, excelentní postprodukce, solidní dodací termíny. Doporučuji případným zájemcům.

Vlastislav Navrátil

FIRMADAT s.r.o.
www.firmadat.cz ~ vlastislav.navratil@firmadat.cz ~ 724 083 016
S fotografem Jiřím Bednářem spolupracujeme již několikátý rok a jeho práce byla už od prvního kontaktu výborná, naprosto profesionální a navíc úroveň jeho výstupů jde pořád nahoru. Focení pro naši společnost Thermont představovala referenční, stavby, projekty, architekturu a v tomto se pan fotograf velmi dobře profiluje, dokáže fungovat naprosto samostatně a nemáme důvod měnit.

Petr Zavadil

Project manager – Thermont spol. s r.o.
www.thermont.cz ~ alsystemy@thermont.cz ~ 723 969 944
S panem Bednářem spolupracujeme při focení realizací našich projektů – staveb a interiérů. S výstupy jeho práce jsme velmi spokojeni. Ceníme si zejména jeho spolehlivost, profesionalitu a samostatnost.

Jan Fuller

UNIVERS projekt, v.o.s.
www.up-i.cz
Jirka pro mě fotil sadu snímků pro osobní webovou prezentaci. Spolupráce byla vynikající. Jirkovu práci zdobila zapálenost, flexibilita, chuť experimentovat a zejména profesionalita. Velmi si vážím jeho rad ohledně použití fotografií v návrhu mé prezentace – posunul tím celý projekt o úroveň výše.

David Tuč

inovátor produktů a služeb, design leader
www.davidtuc.com
S panem Bednářem již delší dobu spolupracujeme a jsme s jeho službami velmi spokojeni. Profesionál ve svém oboru. Doporučujeme všem případným zájemcům.

Kateřina Dobešová

SERVIS CLIMAX a.s.
www.climax.cz ~ k.dobesova@climax.cz ~ 730 573 578
S panem Bednářem spolupracujeme na focení dokončených bytových jednotek pro inzerci a rozhodně ho můžeme vřele doporučit. Velmi oceňujeme jeho profesionalitu, spolehlivost a skvělé zpracování fotografií. Vážíme si také promptní komunikace a dobré domluvy v průběhu celého focení.

Andrea K.

PSN s.r.o.
www.psn.cz
S Alexem jsme spolupracovali na několika fotografických projektech. Vždy ke vší spokojenosti. Hlavně jsme ocenili perfektní rychlou komunikaci, profesionální práci na místě a fotky, které byly vždy hotové ve smluveném termínu a kvalitě. Nově bych chtěl ještě využít jeho focení a natáčení s dronem, ale k tomu jsme ještě neměli vhodnou příležitost.

Andrej Vališ

www.lidizbaru.cz ~ andrej@turbomost.cz ~ 739 635 932
Skvělý fotograf, spolehlivý, dohodnuté podmínky vždy platily.

Jan Ptáčník

Adbros s.r.o.
Spolupráce s Jirkou byla vynikající. Fotil nám tým na nový web a vše proběhlo dle domluvy. Postprodukce byla rychlá a výsledek předčil očekávání. Vřele doporučuji.

Filip Ferbr

S Jiřím Alexandrem Bednářem pracuji již 4 roky. Realizuje focení produktových fotek pro můj projekt We Are Ferdinand. Nafotili jsme spolu stovky fotek a můžu jen doporučit. Skvělý přístup.

Salvátor Soška

jednatel ve společnosti We Are Ferdinand
weareferdinand.cz ~ info@weareferdinand.cz ~ 725 267 261
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS