Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Jiří Alexander Bednář > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Jiří Alexander Bednář — fotograf architektury

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace BcA. Jiří Alexander Bednář:
Velká spokojenost se službami pana Bednáře. Samostatný, kreativní, veškerou produkci si vždy na místě výborně zajistil, excelentní postprodukce, solidní dodací termíny. Doporučuji případným zájemcům.

Vlastislav Navrátil

FIRMADAT s.r.o.
www.firmadat.cz ~ vlastislav.navratil@firmadat.cz ~ 724 083 016
S fotografem Jiřím Bednářem spolupracujeme již několikátý rok a jeho práce byla už od prvního kontaktu výborná, naprosto profesionální a navíc úroveň jeho výstupů jde pořád nahoru. Focení pro naši společnost Thermont představovala referenční, stavby, projekty, architekturu a v tomto se pan fotograf velmi dobře profiluje, dokáže fungovat naprosto samostatně a nemáme důvod měnit.

Petr Zavadil

www.thermont.cz ~ alsystemy@thermont.cz ~ 723 969 944
Skvělý fotograf, spolehlivý, dohodnuté podmínky vždy platily.

Jan Ptáčník

Adbros s.r.o.
Jirka pro mě fotil sadu snímků pro osobní webovou prezentaci. Spolupráce byla vynikající. Jirkovu práci zdobila zapálenost, flexibilita, chuť experimentovat a zejména profesionalita. Velmi si vážím jeho rad ohledně použití fotografií v návrhu mé prezentace – posunul tím celý projekt o úroveň výše.

David Tuč

inovátor produktů a služeb, design leader
www.davidtuc.com
S panem Bednářem již delší dobu spolupracujeme a jsme s jeho službami velmi spokojeni. Profesionál ve svém oboru. Doporučujeme všem případným zájemcům.

Kateřina Dobešová

SERVIS CLIMAX a.s.
www.climax.cz ~ k.dobesova@climax.cz ~ 730 573 578
Spolupráce s Jirkou byla vynikající. Fotil nám tým na nový web a vše proběhlo dle domluvy. Postprodukce byla rychlá a výsledek předčil očekávání. Vřele doporučuji.

Filip Ferbr

Jiřího Bednáře rozhodně doporučuji. Výborná kvalita a spolehlivost při dodání.

Milan Vácha

provozovatel fitness
www.fitnessmotivace.cz
S Alexem jsme spolupracovali na několika fotografických projektech. Vždy ke vší spokojenosti. Hlavně jsme ocenili perfektní rychlou komunikaci, profesionální práci na místě a fotky, které byly vždy hotové ve smluveném termínu a kvalitě. Nově bych chtěl ještě využít jeho focení a natáčení s dronem, ale k tomu jsme ještě neměli vhodnou příležitost.

Andrej Vališ

www.lidizbaru.cz
S Jiřím Alexandrem Bednářem pracuji již 4 roky. Realizuje focení produktových fotek pro můj projekt We Are Ferdinand. Nafotili jsme spolu stovky fotek a můžu jen doporučit. Skvělý přístup.

Salvátor Soška

jednatel ve společnosti We Are Ferdinand
weareferdinand.cz ~ info@weareferdinand.cz ~ 725 267 261
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS