Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Brada — konzultant a webový vývojář se specializací na PHP a ecommerce platformu Magento 2


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Jiří byl od začátku skvělý. Ví, co dělá, a dělá to dobře. Dobrý vývojář softwaru je jedna věc, ale stejně tak je důležitá kompetentnost a důvěryhodnost, což Jiří bez problémů zvládá. Je to jeden z nejgeniálnějších „Magento mozků“, s jakým jsem se kdy setkal!

Marek Kubačák
Solution Specialist
kubacak.co.uk

Jiří pracoval v mém týmu jako seniorní backendový vývojář. Byl výjimečným členem a trvale prokazoval silné technické dovednosti a hluboké porozumění procesu vývoje backendu. Jeho práce byla navíc vysoce kvalitní a výrazně přispíval k úspěchu našich projektů. Vždy byl ochotný poskytnout své odborné znalosti a poradenství ostatním členům týmu. Jeho profesionalita a pozitivní přístup byly vždy zřejmé. Kromě jeho technických schopností jsem zjistil, že Jiří je velmi sympatický a příjemný člověk. Mohu ho jej bez váhání doporučit do každého týmu.

Graeme Williams
Project Manager

Jiří Brada je skutečný profesionál v oblasti Magento. Spolupracuji s ním již tři roky a vždy ví, jak přenést naše nápady do našeho B2B eshopu. Magento zná velmi dobře a dokáže navrhnout ideální řešení. Je také schopen nám na požádání rozšířit funkcionalitu Magenta. Spolupráce s ním je velmi příjemná, vždy se naučím něco nového.

Jiří Černoch
IT Network administrator