Doporučení z první ruky

Jiří Kolář — PPC specialista a datový analytik


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Spolupráce s Jiřím byla zábavná a inspirující. Vždy byl připraven na naše meetingy a jeho doporučení pro naše kanály s pojištěním (AXA) dávala smysl a posouvala náš projekt kupředu. Je opravdu příjemné, když jednáte s někým, z koho cítíte, že váš projekt opravdu důkladně zná a nemá vás jen jako další položku na seznamu. Díky Jirko!

Pavel Bodiš
Digital Marketing Expert, ERGO

Jirku můžu jedině doporučit! Efektivní spolupráce často na rámec standardu. Profesionální přístup a příjemné vystupování!

Kateřina Rosendorf
Marketing & Sales JABLOTRON ALARMS a.s.

Na Jirkovi jsem během téměř 3 společných let v Marketupu nejvíc oceňoval jeho přístup, zodpovědnost a spolehlivost. Nad kampaněmi přemýšlel, snažil se v nich hledat souvislosti a proaktivně přicházet s nápady co vylepšit a vyzkoušet. Za výsledky kampaní a jejich progres si bral zodpovědnost a své klienty takto posouval a rozvíjel. A je to super člověk do týmu. Díky!

Michal Vrtiška
Head of Digital at Footshop

S Jirkou jsem měla možnost spolupracovat v rámci agentury Marketup na kampaních pro několik klientů. Velmi jsem ocenila, jaký má Jirka smysl pro detail a přesnost. Vždy se snažil přinášet nové podněty, co bychom v rámci kampaní či analytiky mohli vylepšit nebo upravit. Zároveň má vždy přehled o tom, jaké taktiky a kreativy u klienta běží a s jakými rozpočty. Svoji práci Jirka bere zodpovědně a pokud je třeba, neváhá zasednout k nastavení i později večer nebo o víkendu. Na schůzky je Jirka vždy připraven a dokáže tak reagovat i na záludné otázky kolegů či klientů. Je vidět, že online marketing ho baví a odráží se to v každodenní komunikaci. Pokud byste měli v budoucnu příležitost s Jirkou spolupracovat, určitě neváhejte, sednete si jak po pracovní stránce, tak i té lidské.

Ivana Rakowski
Co-fouder, KouzelnáEla.cz