Doporučení z první ruky

Jiří Rykl — grafický designér


Zobrazuji všech 6 doporučení

Pavel Cahlík

S Jirkou pracujeme na různých projektech a vše vždy bylo přesně tak, jak jsme se dohodli. I když dodá do projektu vlastní pohled a know-how, je to vždy podle zadání a ke spojenosti jak mé, tak klienta. Jen doporučuji!

Pavel Cahlík
brand manager

S Jiřím Ryklem spolupracujeme od minulého roku a nemůžeme si spolupráci vynachválit. Je to profesionál, který flexibilně komunikuje, dodržuje termíny a vždy pomůže celý projekt dotáhnout až do tisku. Díky němu se celá vizuální komunikace firmy posunula o několik úrovní a těšíme se na další spolupráci.

Lucie Konečná
provozní ředitelka nanoSPACE
www.nanospace.cz 733 550 366

S Jirkou spolupracuji na social klientech necelý rok a myslím, že jsme si pracovně opravdu sedli. Velmi rychle dokázal nacítit, jaká je má představa, je precizní, spolehlivý, přináší dobré nápady a nic pro něj není problém. Opravdu dobrý je na retuše, pohyblivé formáty i focení produktů.

Simona Svobodová
svobodova.sima@gmail.com 728 815 405

Jirka je šikovný grafik, se kterým máme tu čest spolupracovat na několika projektech. Doma je určitě v grafice, resp. viděl jsem jeho práci na tvorbě identity nového projektu + nám dodával i podklady pro reklamy na sociálních sítích. V obou směrech mohu doporučit. Spolupracovali jsme také na tvorbě webu, kde těží ze zkušeností z grafiky. Zde cením jeho přístupnost k našich doporučením (z pohledu výkonnostního marketingu) a kontinuální vzdělávání. Na Jirkově přístupu se mi líbí rychlá a přímá komunikace, kdy si bez okolků vyjasníme, co smysl dává a nedává. Slíbenou práci dodává ve smluveném čase i rozsahu.

Martin Paclík
marketingový specialista
zacileno.cz paclik@zacileno.cz

Jiří Rykl je profesionál, vytvořil pro nás kompletní firemní brand včetně všech propagačních materiálů a webových stránek. Po celou dobu spolupráce poskytoval užitečné nápady a návrhy, co a jak zdokonalit. Vše probíhalo rychle a hladce. Budeme pokračovat ve spolupráci i nadále a všem můžeme jen doporučit!

Jsme velmi rádi, že jsme měli takové štěstí při výběru dodavatele. Jiřího jsme oslovili jako grafického designéra, který by nám pomohl s tvorbou produktů v rámci vizuální identity herní vývojářské konference. Naši spolupráci hodnotíme velmi pozitivně. Komunikace byla vždy rychlá a vstřícná. Oceňujeme aktivní přístup a pečlivost. Doufáme, že z původně jednorázové záležitosti se stane dlouhodobá spolupráce.

Anastasia Akinina
Strategic Partnerships Manager
www.gdsession.com anastasia@gdsession.com