Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Rykl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří Rykl — grafický designér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jiří Rykl:
Pavel Cahlík
S Jirkou pracujeme na různých projektech a vše vždy bylo přesně tak, jak jsme se dohodli. I když dodá do projektu vlastní pohled a know-how, je to vždy podle zadání a ke spojenosti jak mé, tak klienta. Jen doporučuji!

Pavel Cahlík

brand manager
S Jiřím Ryklem spolupracujeme od minulého roku a nemůžeme si spolupráci vynachválit. Je to profesionál, který flexibilně komunikuje, dodržuje termíny a vždy pomůže celý projekt dotáhnout až do tisku. Díky němu se celá vizuální komunikace firmy posunula o několik úrovní a těšíme se na další spolupráci.

Lucie Konečná

provozní ředitelka nanoSPACE
www.nanospace.cz ~ 733 550 366
S Jirkou spolupracuji na social klientech necelý rok a myslím, že jsme si pracovně opravdu sedli. Velmi rychle dokázal nacítit, jaká je má představa, je precizní, spolehlivý, přináší dobré nápady a nic pro něj není problém. Opravdu dobrý je na retuše, pohyblivé formáty i focení produktů.

Simona Svobodová

svobodova.sima@gmail.com ~ 728 815 405
Jirka je šikovný grafik, se kterým máme tu čest spolupracovat na několika projektech. Doma je určitě v grafice, resp. viděl jsem jeho práci na tvorbě identity nového projektu + nám dodával i podklady pro reklamy na sociálních sítích. V obou směrech mohu doporučit. Spolupracovali jsme také na tvorbě webu, kde těží ze zkušeností z grafiky. Zde cením jeho přístupnost k našich doporučením (z pohledu výkonnostního marketingu) a kontinuální vzdělávání. Na Jirkově přístupu se mi líbí rychlá a přímá komunikace, kdy si bez okolků vyjasníme, co smysl dává a nedává. Slíbenou práci dodává ve smluveném čase i rozsahu.

Martin Paclík

marketingový specialista
zacileno.cz ~ paclik@zacileno.cz
Jiří Rykl je profesionál, vytvořil pro nás kompletní firemní brand včetně všech propagačních materiálů a webových stránek. Po celou dobu spolupráce poskytoval užitečné nápady a návrhy, co a jak zdokonalit. Vše probíhalo rychle a hladce. Budeme pokračovat ve spolupráci i nadále a všem můžeme jen doporučit!

Jiří Janák

www.cleancityhauling.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS