Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Štěpán > Ukázky práce > Modul pro sběr dat a odesílání na internet

Modul pro sběr dat a odesílání na internet

Modul navržený pro monitorování okolního prostředí průmyslového technologického zařízení. Modul měří okolní teplotu a vlhkost, dále monitoruje teplotu v technologickém rozvaděči a měří teploty chladícího systému. Naměřená data odesílá na internet.

Odkaz: http://www.vakuotechnika.cz/navrh-desek-plosnych-spoju.html
Zobrazuji položku č. 11 z celkem 16 položek v této galerii:

Modul pro sběr dat a odesílání na internet
« Předcházející Elektrodokumentace v ruštině  (zobrazit v plné velikosti)Návrh desek plošných spojů v programu DipTrace  (zobrazit v plné velikosti)Modul pro sběr dat a odesílání na internet  (náhled aktuálně zobrazené položky)Deska pro připojení vakuové měrky k PLC  (zobrazit v plné velikosti)Převodník RS485/RS232  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jiří Štěpán

Jiří Štěpán

konstruktér a programátor řídících systémů — Konstrukční elektro práce, programování řídících systémů, vizualizace technologických procesů zaměřených na oblast automatizace a vakuové techniky. Prototypová výroba elektronických přístrojů. Bohaté zkušenosti a přes 20 let praxe v oboru.
Status: k vašim službám
Mobil: 603 903 521 ~ Email: jse@vakuotechnika.cz ~ Web: www.vakuotechnika.cz
Místo: Dobruška (Královéhradecký kraj) ~ Působnost: Celá ČR a Slovensko

2005 – 2021 © Robert Vlach a Jiří Štěpán Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS