Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Josef Folta > Doporučení

Doporučení z první ruky

Josef Folta — PPC konzultant s přesahem do dalších oborů online marketingu

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Josef Folta:
Pepa nám auditoval Google Ads. Jeho audit nám pomohl určit, kde nás bota tlačí a jaké další kroky je potřeba udělat, abychom se mohli posunout dále. Pepu mohu s klidným svědomím doporučit.

Martin Kružík

marketingový manažer
www.martinus.cz
Potřebovali jsme celkové nastavení kampaně Google Ads včetně individuálního zaškolení, domluvili jsme se na sezení v délce cca 4 hodiny. Pan Folta je profesionál, přišel velmi dobře připraven, problematice rozumí, všechno srozumitelně vysvětloval. Celkově velká spokojenost, můžeme vřele doporučit.

Lenka Martinková

vedoucí marketingově obchodního oddělení NZM
www.nzm.cz
S Pepou spolupracuji na individuálním školení PPC reklam. Pepa je spolehlivý, srozumitelný a ochotný školitel. Navíc spolupráce probíhala ve velmi příjemném osobním duchu. Mohu jen doporučit.

Petr Šenkyřík

S Pepou Foltou spolupracujeme dlouhodobě, můžu jen doporučit.

Tomáš Ptáček

nezávislý grafik
www.conceptdesign.cz
Spolupráce s panem Foltou je skvělá. Komunikace na jedničku. Po analýze kampaní mi navrhl strategii a zvýšil tak návštěvnost webu.

Pavla Varkočková

Rychle, kvalitně a levně. Doporučuji všem, kdo se chce zviditelnit na webu!!!

Jaroslav Beneš

info@posteleaploty.cz ~ 731 678 114
S Pepou Foltou spolupracujeme už dlouhé roky. Začalo to zhruba v té době, kdy Google nabídl neziskovkám přístup do Google Adwords zdarma, jsou to, myslím, cca 4–5 let. V té době zase tolik pépécéčkařů nebylo, a když se nám ozval dobrovolník tehdy z H1, to byla bomba. Nastavil účet na Adwords i Analytics, pomohl s prvními kampaněmi, a co hlavně, postupně nás zasvětil do toho, jak si to spravovat sami. Super! Dodnes je přítelem na telefonu a hezky o nás pečuje – nastaví nám reporty nebo složitější měření, volá, když se změní podmínky, když nám něco nejede, tuhle nás zachraňoval, když nám suspendovali účet. Jsme moc rádi, že ho máme. Kdo má Pepu, má kliku :-)

Mirka Kroupová

ředitelka Tamtamy o.p.s.
tamtamy.cz ~ mirka@tamtamy.cz ~ 605 222 388
Pepa Folta je člověk na svém místě ať už co se týče odbornosti tak ochoty pomoci. Pomáhá nám několik let. Když si nevíme rady, víme na koho se obrátit ;) Ochotně vždy pomůže a poradí. Za nás velká spokojenost.

Petra Helebrantová

ozpakademie.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS