Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Josef Folta > Doporučení

Doporučení z první ruky

Josef Folta — PPC konzultant s přesahem do dalších oborů online marketingu

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Josef Folta:
S Pepou Foltou pracuji více než rok v oblasti PPC reklam. Naše spolupráce začala u dvou firem POMPO spol. s.r.o a Simba Toys. Následně mi pomohl udělat i další testovací verze pro některé z mých klientů jako například Grand Optical. Ve svém oboru je jeden z nejlepších PPCčkařů, se kterými jsem měla možnost se potkat v době mojí marketingové činnosti. Velice dobře se orientuje i v rámci SEO a analýzy klíčových slov. Vidí věci vcelku a dokáže velmi rychle reagovat na změny. Po dobu naší spolupráce jsem vždy zaznamenala nárůst v rámci výkonnostní kampaních. v rámci brand awareness mi u jednoho z klientů vylepšil CPM o 45 % než jeho aktuální agentura. Takže pokud hledáte člověka pro PPC a nechcete agenturu, mohu doporučit.

Anna Böttgerová

Marketing manager
S Pepou spolupracujeme již delší dobu, průběžně mi spravuje a optimalizuje PPC kampaně a srovnávače zboží pro eshop tuzexovky.cz. Můžu jen doporučit.

Martin Klozík

Tuzexovky.cz
www.tuzexovky.cz
Pepu znám už několik let a vždy dokáže poradit ohledně nastavení PPC kampaní. To byl i důvod proč jsem chtěl, aby mi jako nezávislý expert pomohl zauditovat kampaně pro klienta, kterého spravuji 2 roky. V účtu jsem už neviděl větší příležitosti pro zlepšení. Pepa navrhl cestu, která nakonec pomohla v nastavení vyhledávacích kampaní v Google, aby byl tento kanál dlouhodobě udržitelný.

Tomáš Komárek

PPC specialista
tomaskomarek.cz ~ semkomcz@gmail.com
Pepa nám auditoval Google Ads. Jeho audit nám pomohl určit, kde nás bota tlačí a jaké další kroky je potřeba udělat, abychom se mohli posunout dále. Pepu mohu s klidným svědomím doporučit.

Martin Kružík

marketingový manažer
www.martinus.cz
Potřebovali jsme celkové nastavení kampaně Google Ads včetně individuálního zaškolení, domluvili jsme se na sezení v délce cca 4 hodiny. Pan Folta je profesionál, přišel velmi dobře připraven, problematice rozumí, všechno srozumitelně vysvětloval. Celkově velká spokojenost, můžeme vřele doporučit.

Lenka Martinková

vedoucí marketingově obchodního oddělení NZM
www.nzm.cz ~ lenka.martinkova@nzm.cz
S Pepou spolupracuji na individuálním školení PPC reklam. Pepa je spolehlivý, srozumitelný a ochotný školitel. Navíc spolupráce probíhala ve velmi příjemném osobním duchu. Mohu jen doporučit.

Petr Šenkyřík

S Pepou Foltou spolupracujeme dlouhodobě, můžu jen doporučit.

Tomáš Ptáček

nezávislý grafik
www.conceptdesign.cz ~ info@conceptdesign.cz
Spolupráce s panem Foltou je skvělá. Komunikace na jedničku. Po analýze kampaní mi navrhl strategii a zvýšil tak návštěvnost webu.

Pavla Varkočková

grafička
creativelook.cz ~ pavla@creativelook.cz
S Pepou Foltou spolupracujeme už dlouhé roky. Začalo to zhruba v té době, kdy Google nabídl neziskovkám přístup do Google Adwords zdarma, jsou to, myslím, cca 4–5 let. V té době zase tolik pépécéčkařů nebylo, a když se nám ozval dobrovolník tehdy z H1, to byla bomba. Nastavil účet na Adwords i Analytics, pomohl s prvními kampaněmi, a co hlavně, postupně nás zasvětil do toho, jak si to spravovat sami. Super! Dodnes je přítelem na telefonu a hezky o nás pečuje – nastaví nám reporty nebo složitější měření, volá, když se změní podmínky, když nám něco nejede, tuhle nás zachraňoval, když nám suspendovali účet. Jsme moc rádi, že ho máme. Kdo má Pepu, má kliku :-)

Mirka Kroupová

ředitelka Tamtamy o.p.s.
tamtamy.cz ~ mirka@tamtamy.cz ~ 605 222 388
Pepa Folta je člověk na svém místě ať už co se týče odbornosti tak ochoty pomoci. Pomáhá nám několik let. Když si nevíme rady, víme na koho se obrátit ;) Ochotně vždy pomůže a poradí. Za nás velká spokojenost.

Petra Helebrantová

ozpakademie.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS