Doporučení z první ruky

Josef Folta — PPC konzultant s přesahem do dalších oborů online marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Pepovi jsem se ozvala s prosbou o krátkodobou výpomoc. Jelikož jsem velmi spěchala, uvítala jsem jeho rychlou reakci a ochotu vše potřebné zařídit. S jeho prací jsem spokojená a moc mu za spolupráci děkuji. S radostí se na něj obrátím i v budoucnu. Spolupráci můžu jen doporučit.

Ingrid Fabiánová
fotografka
www.fotostudio13.cz fabianova.ingrid@seznam.cz 608 329 435

S Pepou spolupracujeme již delší dobu, průběžně mi spravuje a optimalizuje PPC kampaně a srovnávače zboží pro eshop tuzexovky.cz. Můžu jen doporučit.

Martin Klozík
Tuzexovky.cz
www.tuzexovky.cz

Pepu znám už několik let a vždy dokáže poradit ohledně nastavení PPC kampaní. To byl i důvod proč jsem chtěl, aby mi jako nezávislý expert pomohl zauditovat kampaně pro klienta, kterého spravuji 2 roky. V účtu jsem už neviděl větší příležitosti pro zlepšení. Pepa navrhl cestu, která nakonec pomohla v nastavení vyhledávacích kampaní v Google, aby byl tento kanál dlouhodobě udržitelný.

Tomáš Komárek
PPC specialista
tomaskomarek.cz semkomcz@gmail.com

S Pepou Foltou pracuji více než rok v oblasti PPC reklam. Naše spolupráce začala u dvou firem POMPO spol. s.r.o a Simba Toys. Následně mi pomohl udělat i další testovací verze pro některé z mých klientů jako například Grand Optical. Ve svém oboru je jeden z nejlepších PPCčkařů, se kterými jsem měla možnost se potkat v době mojí marketingové činnosti. Velice dobře se orientuje i v rámci SEO a analýzy klíčových slov. Vidí věci vcelku a dokáže velmi rychle reagovat na změny. Po dobu naší spolupráce jsem vždy zaznamenala nárůst v rámci výkonnostní kampaních. v rámci brand awareness mi u jednoho z klientů vylepšil CPM o 45 % než jeho aktuální agentura. Takže pokud hledáte člověka pro PPC a nechcete agenturu, mohu doporučit.

Anna Böttgerová
Marketing manager

Pepa nám auditoval Google Ads. Jeho audit nám pomohl určit, kde nás bota tlačí a jaké další kroky je potřeba udělat, abychom se mohli posunout dále. Pepu mohu s klidným svědomím doporučit.

Martin Kružík
marketingový manažer
www.martinus.cz

Spolupráci s panem Foltou mohu všem vřele doporučit. Jeho přístup je maximálně profesionální, ale zároveň velmi lidský a milý. Vždy dokázal správně pochopit mé potřeby a díky jeho zkušenostem mi skvěle poradil.

Jiří Navrátil
obchodník s nemovitostmi
jirinavratil.cz info@jirinavratil.cz 603 488 877

Potřebovali jsme celkové nastavení kampaně Google Ads včetně individuálního zaškolení, domluvili jsme se na sezení v délce cca 4 hodiny. Pan Folta je profesionál, přišel velmi dobře připraven, problematice rozumí, všechno srozumitelně vysvětloval. Celkově velká spokojenost, můžeme vřele doporučit.

Lenka Martinková
vedoucí marketingově obchodního oddělení NZM
www.nzm.cz lenka.martinkova@nzm.cz

S Pepou spolupracuji na individuálním školení PPC reklam. Pepa je spolehlivý, srozumitelný a ochotný školitel. Navíc spolupráce probíhala ve velmi příjemném osobním duchu. Mohu jen doporučit.

Petr Šenkyřík

S Pepou Foltou spolupracujeme dlouhodobě, můžu jen doporučit.

Tomáš Ptáček
nezávislý grafik
www.conceptdesign.cz info@conceptdesign.cz

Spolupráce s panem Foltou je skvělá. Komunikace na jedničku. Po analýze kampaní mi navrhl strategii a zvýšil tak návštěvnost webu.

Pavla Varkočková
grafička
creativelook.cz pavla@creativelook.cz