Doporučení z první ruky

Mgr. Kamila Grygarová — externí personalistka a HR konzultantka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S Kamilou jsem měl to štěstí a možnost spolupracovat 3 roky a rád na perfektní spolupráci vzpomínám. Vždy jsme se dokázali na společných HR nebo finančních záležitostech domluvit, Kamila dokázala najít rychle rozumné a praktické řešení. Ona a její členové týmu/oddělení odváděli svoji práci nejen kvalitně, ale také velmi rychle a spolehlivě.

Otmar Mergenthal

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost spolupracovat s Kamilou – je velmi profesionální, vždy se zaměřuje na najití řešení, nebojí se učit a zkoušet nové věci. To vše navíc v kombinaci se skvělou povahou – týmový hráč, zodpovědná, empatická a se smyslem pro humor. Pracovat s Kamilou je radost a já bych si to kdykoliv zopakovala.

Lucie Nováková

Kamila je skvělá žena a to nejen tím, že se vždy umí usmívat, má přátelský přístup, ale hlavně profesně! Má o personalistice úžasný přehled a své práci opravdu rozumí. Trpělivě poslouchá a má vždy připravené řešení nebo radu. Je velmi energická a poctivá ve svém přístupu. Jsem moc ráda, že jsme začaly spolupracovat a jsem jí za všechnu odbornou pomoc a podporu velmi vděčná!

Jana Bajgarová