Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Karel Chrobák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Karel Chrobák — webdesignér a programátor webových aplikací v PHP

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Karel Chrobák:
Naše společnost i2M s.r.o. se věnuje poradenství a vzdělávání a našimi zákazníky jsou hlavně průmyslové podniky, kde není čas na řeči a plané sliby. Naše motto říká, že nabízíme inovace a inspirace, které fungují. Proto i dodavatelé a spolupracovníci musí fungovat na stejných principech. Takže pokud hledáte člověka, který vám bude dávat akademické přednášky o tom, co by se dalo a co byste mohli, pak si Karla Chrobáka nenajímejte. Pokud ale hledáte člověka, který vás a vaši firmu posune kupředu, a to rychle, spolehlivě, realisticky a moderně – Karel je tou nejlepší volbou. Karel je zkušený praktik, který vám dodá optimální a fungující řešení vašeho problému v reálném čase a za příznivou cenu. Dovolím si parafrázovat slogan: „I do budoucna volím Karla Chrobáka“.

Ing. Antonín Krejčí

jednatel, i2M, s.r.o.
krejci@i2m.cz
Naše firma funguje 8 let a po celou dobu jsme se snažili vystačit si vlastními silami. Také jsme čas od času odmítali nabídky služeb na zpracování a odborné vedení webových stránek a e-shopu. Najednou nám citelně ubylo zakázek, a tak jsem se rozhodla oslovit pana Karla Chrobáka. Laicky řečeno, naše firma se v množství informací na internetu úplně ztrácela a zákazníci nás nenašli. Pan Chrobák nám vysvětlil vše potřebné a také jsme se domluvili na zpracování SEO analýzy e-shopu a nastavení PPC reklamy. Někomu to může připadat jako „duchařina na internetu“, ale výsledek byl perfektní. Dnes jsme v záplavě nabídek a konkurence vidět a o nové zákazníky nemáme nouzi.

Mgr. Barbora Vlachová

jednatelka, Sandbag, s.r.o.
Pan Chrobák je úžasný. Během krátké doby (v řádu dnů) pro nás vyrobil plně funkční webovou stránku, na které jiný dodavatel pracoval přes dva měsíce. Navíc byl pan Chrobák schopný fundovaně poradit tam, kde jsme si nebyli jisti řešením. Je nám vždy k dispozici, je spolehlivý a navíc velmi milý a přátelský. Pracovat s ním je opravdová radost. Spolupráci s panem Chrobákem mohu jedině doporučit.

Evelina Turtenwaldová

eveli.turtenwald@icloud.com
Když jsem před lety hledala na internetu odborníka na tvorbu a správu webových stránek, „vyskočil“ na mne odkaz pana Chrobáka. A do dneška za toto řízení osudu děkuji. Na panu Chrobákovi oceňuji jeho spolehlivost, zodpovědnost a odbornost; maximálně se snaží klientovi vyhovět. Kdykoliv se na něj obrátím o radu nebo o pomoc, je vstřícný a ochotný. Jednou jsem mu jako poděkování napsala, že by mohl koučovat AC Milán, protože se pod jeho vedením rodí hvězdy. Tedy IT hvězdy :-) Tak přeji i ostatním klientům, ať je jejich spolupráce s panem Chrobákem hvězdná, jako ta naše!

Mgr. Pavla Kurková

Spolupráce s panem Chrobákem byla příjemná a logická. Oceňuji jeho praktický přístup i schopnost nabídnout i dílčí nová řešení, aniž by klient musel slevovat z vlastních celkových představ. V jeho práci se také harmonicky doplňují technická řešení s grafikou. Se spoluprací s panem Chrobákem jsem byl po všech stránkách spokojen a mohu jej doporučit všem, kteří podobně jako já oceňují přínos webových prezentací, ale nevládnou vlastní dovedností, aby si takové stránky vybudovali. Svépomoc je v prostředí internetu možná, ale lepší je nechat pracovat profesionály. Pan Chrobák mezi ně patří.

Mirek Brát

info@marenostrum.cz
Pan Chrobák je moderní odborník schopný rychle reagovat na změny požadavků ze strany zákazníka a svou laťku profesionality má postavenou hodně vysoko díky dosažené odbornosti, získaným zkušenostem a příjemnému vystupování. Je schopen laika správně nasměrovat při řešení jeho požadavků a optimalizovat tak finální podobu celkového řešení. Autoškola Petr Sim je malá a začínající firma, přesto mohu bez sebemenších obav doporučit pana Chrobáka jakékoliv společnosti, i těm největším.

Petr Sim

info@petrsim.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS