Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Karel Chrobák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Karel Chrobák — webdesignér a programátor webových aplikací v PHP

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Karel Chrobák:
Pan Chrobák je moderní odborník schopný rychle reagovat na změny požadavků ze strany zákazníka a svou laťku profesionality má postavenou hodně vysoko díky dosažené odbornosti, získaným zkušenostem a příjemnému vystupování. Je schopen laika správně nasměrovat při řešení jeho požadavků a optimalizovat tak finální podobu celkového řešení. Autoškola Petr Sim je malá a začínající firma, přesto mohu bez sebemenších obav doporučit pana Chrobáka jakékoliv společnosti, i těm největším.

Petr Sim

instruktor Autoškola Petr Sim
www.autoskolasim.cz ~ info@autoskolasim.cz ~ 724 087 862
Pan Chrobák nám poprvé pomohl již v roce 2010, kdy jsme spouštěli naše původní internetové stránky. Díky profesionálnímu a zároveň přátelskému přístupu je spolupráce s ním nadmíru příjemná – ať se jedná o osobní jednání nebo rychlou pomoc po emailu. Díky obrovskému rozhledu v oblasti SEO marketingu nám dokázal velmi přesně říct, na co se soustředit, kudy vede cesta, a poskytnout nám k tomu celou řadu doporučení, rad a inspirací. Jeho zásluhou jsme byli v krátké době schopni překonat naše očekávání a obsadit vynikající pozice ve vyhledávačích a tedy i získat další klienty. Pan Chrobák nám byl doporučen jako vynikající odborník a my to můžeme pouze doplnit – vynikající odborník i člověk.

Ing. Tomáš Glos

jednatel společnosti Andra training
www.andra.cz ~ 777 698 184
Naše společnost i2M s.r.o. se věnuje poradenství a vzdělávání a našimi zákazníky jsou hlavně průmyslové podniky, kde není čas na řeči a plané sliby. Naše motto říká, že nabízíme INOVACE a INSPIRACE, které FUNGUJÍ. Proto i dodavatelé a spolupracovníci musí fungovat na stejných principech. Takže pokud hledáte člověka, který vám bude dávat akademické přednášky o tom, co by se dalo a co byste mohli, potom si Karla Chrobáka nenajímejte. Pokud ale hledáte člověka, který vás a vaši firmu posune kupředu a to rychle, spolehlivě, realisticky a moderně – potom je KAREL tou nejlepší volbou. Karel je zkušený PRAKTIK, který vám dodá optimální a FUNGUJÍCÍ řešení vašeho problému v reálném čase a za příznivou cenu. Dovolím si parafrázovat slogan: „I do budoucna VOLÍM KARLA Chrobáka“.

Antonín Krejčí

obchodní ředitel i2M s.r.o.
www.i2m.cz ~ krejci@i2m.cz
Pan Chrobák je úžasný. Během krátké doby (v řádu dnů) pro nás vyrobil plně funkční webovou stránku, na které jiný dodavatel pracoval přes dva měsíce. Navíc byl pan Chrobák schopný fundovaně poradit tam, kde jsme si nebyli jistí řešením. Byl (a je) nám vždy k dispozici, je spolehlivý a navíc velmi milý a přátelský. Pracovat s ním je opravdová radost. Spolupráci s panem Chrobákem mohu jedině doporučit.

Evelina Turtenwaldová

Advanced Nutrients – vývoj a výroba hydroponických hnojiv
www.hydroponicsresearch.eu ~ eveli.turtenwald@icloud.com ~ 608 056 038
Když jsem před lety hledala na internetu odborníka na tvorbu a správu webových stránek, „vyskočil“ na mne odkaz pana Chrobáka. A do dneška za toto řízení osudu děkuji. Na panu Chrobákovi oceňuji jeho spolehlivost, zodpovědnost a odbornost; maximálně se snaží klientovi vyhovět. Kdykoliv se na něj obrátím o radu nebo o pomoc, je vstřícný a ochotný. Jednou jsem mu jako poděkování napsala, že by mohl koučovat AC Milan, protože se pod jeho vedením rodí hvězdy. Tedy IT hvězdy :-) Tak přeji i ostatním klientům, ať je jejich spolupráce s panem Chrobákem hvězdná, jako ta naše!

Pavla Kurková

lektorka jógy, fytoterapeutka a aromaterapeutka
www.medicinabm.cz ~ medicinabm@medicinabm.cz ~ 603 520 697
Naše firma funguje 8 let a po celou dobu jsme se snažili vystačit si vlastními silami. Také jsme čas od času odmítali nabídky služeb na zpracování a odborné vedení webových stránek a e-shopu. Najednou nám citelně ubylo zakázek a tak jsem se rozhodla oslovit pana Karla Chrobáka. Laicky řečeno, naše firma se v množství informací na internetu úplně ztrácela a zákazníci nás nenašli. Pan Chrobák nám vysvětlil vše potřebné a také jsme se domluvili na zpracování SEO analýzy e-shopu a nastavení PPC reklamy. Někomu to může připadat jako „duchařina na internetu“, ale výsledek byl perfektní. Dnes jsme v záplavě nabídek a konkurence vidět a o nové zákazníky nemáme nouzi.

Mgr. Barbora Vlachová

www.sandbag.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS