Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 3140 z celkem 52 doporučení prezentace Ing. Karel Hejkal:
S panem Hejkalem jsem byl maximálně spokojený. Jeho práce byla rychlá, přitom profesionální a kvalitní. Pomohl nám nejen vytvořit video, ale také dotáhl koncept obsahu.

Jaroslav Holý

Imper CZ
www.imper.cz ~ jaroslav.holy@imper.cz
Dělal jsem s Karlem poměrně velký projekt, na kterém s námi spolupracoval jako hlavní ilustrátor a kreativec. Kromě vynikající kreslířské zručnosti oceňuji jeho dobré nápady, ochotu vyhovět i některým méně logickým požadavkům klienta, perfektní dodržování termínů (s tím se poslední dobou u dodavatelů setkávám čím dál méně), lidský přístup a adekvátní, nepřemrštěné ceny. Karla jsme vybrali v soutěži hlavně díky jeho pozitivním a milým postavičkám, ačkoliv většina českých ilustrátorů a digi umělců už dělá jen steampunk, fantasy, brutální sci-fi a zajímá je jen temná strana síly. Takže Karlovi patří jednoznačně palec nahoru.

Tomáš Pán

2D, 3D grafik, UI/UX designer, CSS kódér na volné noze
775 557 778
Vše na čem jsme se dohodli jste splnil dle našich představ. Líbila se mi samostatnost, se kterou jste pro nás grafický návrh vytvořil, a také cenné rady, které jste mi při našich konzultacích poskytl. Zejména v oblastech, ve kterých jsme si jako laici nebyli jisti. Určitě bych Vaše služby doporučila.

Veronika Rotková

toplac.cz ~ veronika.rotkova@toplac.cz ~ 602 244 516
Pana Hejkala vřele doporučuji. Na každou změnu reagoval operativně, a že jich bylo :) Výsledná práce naprosto dokonalá, takže, kdo chce originální svatební oznámení, neváhejte, stojí to za to! Ještě jednou moc děkujeme.

Erika Koláčková

erika.kolackova@fincentrum.com
Ihned po odeslání poptávky nám bylo odpovězeno. Ještě než jsem stačila odeslat zálohu, byly nám poslány tři předběžné nákresky, takže jsme ihned věděli, že to bude přesně to, co jsme si představovali… Včetně zařízení tisku jsme do 14 dní měli zakázku kompletně hotovou doma. Samozřejmě doporučujeme.

Iveta Smržová Rosenbergová

Rozhodně doporučuji – rychlá a přátelská komunikace, promptní vyřízení a odeslání objednávky a řešení případných problémů na jedničku.

Zuzana Jugová

Pan Hejkal dokáže rychle pochopit potřeby zákazníka a vytvořit perfektní produkt, v našem případě karikaturu.

Jaroslav Látal

Digi Office, s.r.o.
www.digioffice.cz ~ latal@digioffice.cz ~ 603 773 883
Perfektní komunikace, kreativita, profesionální přístup. Bez výhrad.

Lenka Kučerová

www.dddkucerova.cz ~ dddlenkakucerova@centrum.cz
Spolupráce s p. Hejkalem byla na vysoké úrovní. Již jeho první myšlenka po vyřčení požadavku byla dokonalá. Tak jako další komunikace a dolaďování detailu. Určitě služby s p. Hejkalem doporučím dále.

Ing. Ivana Brummer

Olman – manažer pro firemní komunikaci
www.olman.cz ~ ivana.brummer@olman.cz ~ 775 388 787
Myslím, že v rámci malého projektu, jako bylo naše svatební oznámení, bylo vše v naprostém pořádku: komunikace, termín dodání a splnění požadavku.

Vojtěch Štefka

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS