Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Bendová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Karolína Bendová, DiS. — grafická designérka, ilustrátorka a malířka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Karolína Bendová, DiS.:
Karolínu Bendovou jsem požádal o vytvoření obálky mé páté knihy a o doprovodnou pohlednici. Oceňuji velmi vstřícný přístup, jasnou komunikaci a skvěle a včas provedenou práci za slušný peníz. Takhle – ta holka je prostě úžasná a umí! :-) Pokud už člověk narazí na někoho takového, snaží se vetřít se mu do přízně… a pokračujeme spolu tedy na další práci, sérii pohlednic s básněmi… Těším se na ně!

Zdeněk Hledač

ostravský básník, textař, spisovatel
textyhledac.netstranky.cz ~ textyhledac@seznam.cz ~ 733 297 958
S Karolínou se znám delší dobu. Vytvořila pro mě kresbu mých dvou dětí podle zaslané fotografie. Výsledek je úžasný.

Iva Makalová

Karolína je velmi všestranná grafička a výtvarnice. Po dlouhou řadu let byla dvorní grafičkou mé kapely Druga, pro kterou navrhla vizuály naší druhé desky, animovala celý loutkový videoklip, nafotila a upravila řadu kapelních promofotografií, podkladů pro web. Pracuje velmi pečlivě a zodpovědně, snaží se vyhovět přáním svých zákazníků. Moc jí za to děkuji.

Lukáš Pokorný

Karolína sázela moji knihu Mořičvíl, kterou doplnila i ilustracemi a obálkou. Spolupráce byla nejen velmi příjemná, ale i hodně profesionální. Pružně reagovala na požadavky drobných změn a před samotnými kresbami knihu pečlivě načetla. Ilustrace byly vystihující a k mé plné spokojenosti. Lidsky i pracovně můžu Karolínu jenom doporučit.

Denny Newman

dennysak@gmail.com ~ 725 107 457
Po první úspěšné spolupráci s Karolínou na obálce mé knihy básní jsme se domluvili na ilustracích k šesti pohlednicím s mojí tvorbou a jejich celkové grafice. Opět musím ocenit nejen odborné schopnosti Karolíny Bendové a její invenci, ale i velmi příjemnou komunikaci a spolehlivé plnění termínů. Děkuji!

Zdeněk Hledač

ostravský básník, textař, spisovatel
textyhledac.netstranky.cz ~ kupuzdeni@seznam.cz ~ 733 297 958
Karolíno, děkuji Vám za nádherné ilustrace, které jste nakreslila pro moji novou knihu. Skvělé nápady, příjemné jednání, rychlost a vstřícnost. Jednoduše řečeno: výborná spolupráce. Budu-li v budoucnu potřebovat další ilustrace, rád se na Vás opět obrátím.

Luboš Repka

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS