Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Bendová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Karolína Bendová, DiS. — grafická designérka, ilustrátorka a malířka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Karolína Bendová, DiS.:
Karolínu Bendovou jsem požádal o vytvoření obálky mé páté knihy a o doprovodnou pohlednici. Oceňuji velmi vstřícný přístup, jasnou komunikaci a skvěle a včas provedenou práci za slušný peníz. Takhle – ta holka je prostě úžasná a umí! :-) Pokud už člověk narazí na někoho takového, snaží se vetřít se mu do přízně… a pokračujeme spolu tedy na další práci, sérii pohlednic s básněmi… Těším se na ně!

Zdeněk Hledač

ostravský básník, textař, spisovatel
textyhledac.netstranky.cz ~ textyhledac@seznam.cz ~ 733 297 958
S Karolínou se znám delší dobu. Vytvořila pro mě kresbu mých dvou dětí podle zaslané fotografie. Výsledek je úžasný.

Iva Makalová

Karolína je velmi všestranná grafička a výtvarnice. Po dlouhou řadu let byla dvorní grafičkou mé kapely Druga, pro kterou navrhla vizuály naší druhé desky, animovala celý loutkový videoklip, nafotila a upravila řadu kapelních promofotografií, podkladů pro web. Pracuje velmi pečlivě a zodpovědně, snaží se vyhovět přáním svých zákazníků. Moc jí za to děkuji.

Lukáš Pokorný

Karolína sázela moji knihu Mořičvíl, kterou doplnila i ilustracemi a obálkou. Spolupráce byla nejen velmi příjemná, ale i hodně profesionální. Pružně reagovala na požadavky drobných změn a před samotnými kresbami knihu pečlivě načetla. Ilustrace byly vystihující a k mé plné spokojenosti. Lidsky i pracovně můžu Karolínu jenom doporučit.

Denny Newman

dennysak@gmail.com ~ 725 107 457
Po první úspěšné spolupráci s Karolínou na obálce mé knihy básní jsme se domluvili na ilustracích k šesti pohlednicím s mojí tvorbou a jejich celkové grafice. Opět musím ocenit nejen odborné schopnosti Karolíny Bendové a její invenci, ale i velmi příjemnou komunikaci a spolehlivé plnění termínů. Děkuji!

Zdeněk Hledač

ostravský básník, textař, spisovatel
textyhledac.netstranky.cz ~ kupuzdeni@seznam.cz ~ 733 297 958
Karolíno, děkuji Vám za nádherné ilustrace, které jste nakreslila pro moji novou knihu. Skvělé nápady, příjemné jednání, rychlost a vstřícnost. Jednoduše řečeno: výborná spolupráce. Budu-li v budoucnu potřebovat další ilustrace, rád se na Vás opět obrátím.

Luboš Repka

Na slečnu Karolínu Bendovou jsem narazil při hledání ilustrátorky pro mou první knížku vydávanou pro radost a jako dárek. Líbila se mi její tvorba, proto jsem ji oslovil a rozhodně nelitoval. Nejde jen o zdařilé ilustrace, o její osobitý a velmi příjemný styl kresby se smyslem pro scénu i detail, ale zejména oceňuji velmi příjemnou spolupráci a v neposlední řadě i pomoc, kdy citlivě korigovala mé představy o ilustraci, dokázala navrhnout změny i celkové návrhy velmi dobře ladící k textu. Je vidět, že má nejen zkušenosti, ale i velké nadání a talent. Reakce byly rychlé, komunikace příjemná. Vážím si i pomoci, kterou mi nabídla při sazbě, závěrečné grafické úpravě i zajištění tisku. Kromě psaní jsem de-facto nemusel nic, Karolína mi vše ochotně zajistila. Vše profesionálně a za příjemných finančních podmínek. Věřím, že u spolupráce na této první knize rozhodně nekončíme, naopak s ní budu velmi rád spolupracovat i na dalších chystaných knížkách.

Zdeněk Felix

nadšený spisovatel-amatér tvořící pro radost a pro bližní
zdenek.felix@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS