Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — vývojářka webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 35 doporučení

Karolína z Kybernaut.cz pro náš konferenční web připravila šablonu, kterou můžeme znovu a znovu používat pro další samostatné projekty. Weby konferencí si nyní spravujeme a aktualizujeme sami a když něco nejde, konzultujeme to s Karolínou telefonicky nebo mailem. Taková spolupráce je pro nás pohodlná a má dobrý poměr cena/výkon. Karolínu jako programátorku pro WordPress doporučuji.

Jakub Oth
jednatel, B2B Media s.r.o.
www.b2bmedia.cz

Pro hravou skládačku OMMO jsme potřebovali vytvořit funkční web s jednoduchou orientací. Karolína nám vyšla vstříc a minimalistickým designem webu dala důraz na samotný produkt. Spolupráci můžeme jedině doporučit.

Eliška Dudová
account manager, Zuckmantel postproduction s.r.o.
ommo.cz

Potřebovala jsem pomoct s úpravou mého blogu a hledala jsem někoho, kdo bude mít trpělivost a pochopení pro moje laické požadavky. Bohužel špatně rozumím IT mužům (mluví jazykem jiného kmene) a tak jsem moc ráda, že jsem našla Karolínu. Karolína si trpělivě vyslechla má přání a web mi nastavila přesně tak, jak jsem si představovala. Sama navrhla a realizovala několik řešení, která web ještě vylepšila.

Štěpánka Ondroušková
vášnivá hráčka golfu a blogerka
stepanky.cz

Díky za rychlou reakci, když mi spadla hlavní stránka, a okamžité vyřešení problému. To je to nejdůležitější :) Navíc příjemná komunikace a ještě k tomu vlastní iniciativa ke změně dalších věcí.

Judita Klimentová
Kosmetika hrou
eshop.kosmetikahrou.cz

Převést představy do reality není vždy snadné, v případě spolupráce s Karolínou stačila jedna osobní schůzka a vše si sedlo tak, že jsme s výsledkem velmi spokojeni. Navíc nešlo přehlédnout Karolíninu ochotu a porozumění při řešení náhlých překážek při tvorbě webu.

Jana Kočí
zakladatelka Lví brány, z. ú.
lvibrana.cz

Servis po spuštění webu mi ušetřil spoustu starostí, stejně jako bezproblémová a velmi rychlá domluva. Díky Karolíně se nemusím prát s technikou, ale mohu se věnovat naplno aktivitám a prosazování hodnot, na nichž mi záleží.

Pavel Trantina
Předseda Evropské aliance pro dobrovolnictví
www.volunteering-alliance.eu

Na počátku stál nápad spustit nové, modernější stránky. Karolína s námi vše probrala a obratem nám poslala několik grafických návrhů. Vyhrál samozřejmě ten nejlepší! Děkujeme za ochotu a trpělivost.

Michaela Žáčková
Ředitelka Střediska sociálních služeb MČ Praha 9
ssspraha9.cz

Na Karolínu jsem se obrátila, když mi web napadli hackeři. Karolína problém velmi rychle vyřešila a napravila, což bylo skvělé. Web navíc zabezpečila a provedla pár drobných úprav, které jsem až do té doby odkládala. Vřele ji doporučuji ke spolupráci, je to profík na svém místě.

Jana Pěkná
Online škola bytového designu a podnikání
www.janapekna.cz info@janapekna.cz 606 348 341

Osobní a přesto profesionální přístup a práce, která funguje, dokončená v dohodnutém termínu. Není co vytknout. Děkuji za spolupráci a těším se na další.

Jaroslav Ondra
777 348 687

Nevím, jak to Karolína udělala, ale zvládla velmi rychle opravu na našem eshopu, takže zboží, které se předtím neukazovalo, se najednou zobrazilo správně. Děkuji moc za záchranu!

Klára Doubková
majitelka eshopu Caresse
caresse.cz