Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Vyskočilová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace Karolína Vyskočilová:
Servis po spuštění webu mi ušetřil spoustu starostí, stejně jako bezproblémová a velmi rychlá domluva. Díky Karolíně se nemusím prát s technikou, ale mohu se věnovat naplno aktivitám a prosazování hodnot, na nichž mi záleží.

Pavel Trantina

Předseda Evropské aliance pro dobrovolnictví
www.volunteering-alliance.eu
Na počátku stál nápad spustit nové, modernější stránky. Karolína s námi vše probrala a obratem nám poslala několik grafických návrhů. Vyhrál samozřejmě ten nejlepší! Děkujeme za ochotu a trpělivost.

Michaela Žáčková

Ředitelka Střediska sociálních služeb MČ Praha 9
ssspraha9.cz
Na Karolínu jsem se obrátila, když mi web napadli hackeři. Karolína problém velmi rychle vyřešila a napravila, což bylo skvělé. Web navíc zabezpečila a provedla pár drobných úprav, které jsem až do té doby odkládala. Vřele ji doporučuji ke spolupráci, je to profík na svém místě.

Jana Pěkná

Online škola bytového designu a podnikání
www.janapekna.cz ~ info@janapekna.cz ~ 606 348 341
Osobní a přesto profesionální přístup a práce, která funguje, dokončená v dohodnutém termínu. Není co vytknout. Děkuji za spolupráci a těším se na další.

Jaroslav Ondra

777 348 687
Nevím, jak to Karolína udělala, ale zvládla velmi rychle opravu na našem eshopu, takže zboží, které se předtím neukazovalo, se najednou zobrazilo správně. Děkuji moc za záchranu!

Klára Doubková

majitelka eshopu Caresse
caresse.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS