Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Vyskočilová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Zobrazuji č. 2130 z celkem 33 doporučení prezentace Karolína Vyskočilová:
Karolína z Kybernaut.cz pro náš konferenční web připravila šablonu, kterou můžeme znovu a znovu používat pro další samostatné projekty. Weby konferencí si nyní spravujeme a aktualizujeme sami a když něco nejde, konzultujeme to s Karolínou telefonicky nebo mailem. Taková spolupráce je pro nás pohodlná a má dobrý poměr cena/výkon. Karolínu jako programátorku pro WordPress doporučuji.

Jakub Oth

jednatel, B2B Media s.r.o.
www.b2bmedia.cz
Pro hravou skládačku OMMO jsme potřebovali vytvořit funkční web s jednoduchou orientací. Karolína nám vyšla vstříc a minimalistickým designem webu dala důraz na samotný produkt. Spolupráci můžeme jedině doporučit.

Eliška Dudová

account manager, Zuckmantel postproduction s.r.o.
ommo.cz
Potřebovala jsem pomoct s úpravou mého blogu a hledala jsem někoho, kdo bude mít trpělivost a pochopení pro moje laické požadavky. Bohužel špatně rozumím IT mužům (mluví jazykem jiného kmene) a tak jsem moc ráda, že jsem našla Karolínu. Karolína si trpělivě vyslechla má přání a web mi nastavila přesně tak, jak jsem si představovala. Sama navrhla a realizovala několik řešení, která web ještě vylepšila.

Štěpánka Ondroušková

vášnivá hráčka golfu a blogerka
stepanky.cz
Díky za rychlou reakci, když mi spadla hlavní stránka, a okamžité vyřešení problému. To je to nejdůležitější :) Navíc příjemná komunikace a ještě k tomu vlastní iniciativa ke změně dalších věcí.

Judita Klimentová

Kosmetika hrou
eshop.kosmetikahrou.cz
Převést představy do reality není vždy snadné, v případě spolupráce s Karolínou stačila jedna osobní schůzka a vše si sedlo tak, že jsme s výsledkem velmi spokojeni. Navíc nešlo přehlédnout Karolíninu ochotu a porozumění při řešení náhlých překážek při tvorbě webu.

Jana Kočí

zakladatelka Lví brány, z. ú.
lvibrana.cz
Servis po spuštění webu mi ušetřil spoustu starostí, stejně jako bezproblémová a velmi rychlá domluva. Díky Karolíně se nemusím prát s technikou, ale mohu se věnovat naplno aktivitám a prosazování hodnot, na nichž mi záleží.

Pavel Trantina

Předseda Evropské aliance pro dobrovolnictví
www.volunteering-alliance.eu
Na počátku stál nápad spustit nové, modernější stránky. Karolína s námi vše probrala a obratem nám poslala několik grafických návrhů. Vyhrál samozřejmě ten nejlepší! Děkujeme za ochotu a trpělivost.

Michaela Žáčková

Ředitelka Střediska sociálních služeb MČ Praha 9
ssspraha9.cz
Na Karolínu jsem se obrátila, když mi web napadli hackeři. Karolína problém velmi rychle vyřešila a napravila, což bylo skvělé. Web navíc zabezpečila a provedla pár drobných úprav, které jsem až do té doby odkládala. Vřele ji doporučuji ke spolupráci, je to profík na svém místě.

Jana Pěkná

Online škola bytového designu a podnikání
www.janapekna.cz ~ info@janapekna.cz ~ 606 348 341
Osobní a přesto profesionální přístup a práce, která funguje, dokončená v dohodnutém termínu. Není co vytknout. Děkuji za spolupráci a těším se na další.

Jaroslav Ondra

777 348 687
Nevím, jak to Karolína udělala, ale zvládla velmi rychle opravu na našem eshopu, takže zboží, které se předtím neukazovalo, se najednou zobrazilo správně. Děkuji moc za záchranu!

Klára Doubková

majitelka eshopu Caresse
caresse.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS