Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 35 doporučení

Na Karolínu jsem narazil víceméně náhodu, když jsem se pomocí Googlu snažil vyřešit problém s WP na WooCommerce. Ze zoufalství jsem prostřednictvím e-mailu Karolínu kontaktoval s prosbou o radu. Víceméně obratem mě byla schopna navést na řešení mého problému, který jsem si svou laickou neznalostí nakonec způsobil sám. Jen člověk znalý problematiky je schopen takto poradit. Navíc prakticky nezištně, a to ve výsledku úplně cizímu člověku. Ještě jednou velké díky za ochotu a profesionální přístup. Budu se v budoucnu těšit na navázání užší spolupráce.

Karel Bajer
majitel Koláčového království
www.kolacovekralovstvi.cz karel.bajer@kolacovekralovstvi.cz

Na Karolínu Vyskočilovou jsem narazil při hledání plug-in modulů pro mé klienty, kteří používají WordPress. Šikovné nástroje pro správu specificky českých e-shopů používá mnoho z českých uživatelů a stejně jako já věřím, že k plné spokojenosti. Při velmi specifickém problému pro mého zákazníka mi dokázala dobře poradit a najít řešení, které jsme potřebovali. Velmi si vážím jejího milého, vstřícného a profesionálního přístupu.

Stefan Canov
UX/UI designér
canov.eu

Potřeboval jsem upravit na míru šablonu a pomoci udělat některé další prvky našeho webu. Karolína vše skvěle vyladila na míru a mohu její služby i práci vřele doporučit. Nejsem příznivcem hodinové mzdy, ale ukázalo se, že Karolína je seriózní, spolehlivá a opravdu se mi vyplatilo svěřit jí práci na webu. Těším se další spolupráci s ní. Doporučuji!

Jan Šavrda
www.dybbuk.cz

Karolína nám skvěle pomohla zachránit webovou aplikaci vystavěnou ve WordPressu. Vyřešila opakované problémy způsobené nedostatečným zabezpečením webu a navrhla efektivní řešení pro hosting. V kritickém období si vedla jako perfektní „WordPress guru“. Komunikace s Karolínou je navíc velice příjemná, snadno zanalyzuje i laicky popsané problémy a nabídne řešení, které v krátkém intervalu zrealizuje.

Eva Kocnárová
PR aFundraising, Oživení o.s..
oziveni.cz

Karolína je vždy velice vstřícná, ochotná a profesionální. Je vidět, že své práci rozumí, navíc umí jasně vyjádřit svůj názor a člověku tak ušetřit případné starosti. Jednoznačně doporučuji se svěřit do jejích rukou.

Mgr. Tereza Frantová
tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny
terezafrantova.cz kontakt@terezafrantova.cz 774 518 836

Děkuji za spolupráci při tvorbě pluginu WordPress na míru. Rychlá spolupráce, srozumitelnost při jednání, vstřícnost a následné bezproblémové plnění požadavků. S prací paní Vyskočilové jsem velmi spokojena. Vše zpracovala ve výborné kvalitě a v dohodnutém termínu. Doporučuji!

Alena Felczánová
vporadku.cz web@vporadku.cz 775 357 132

Už mnohokrát jsem si ověřila, že některé věci je lepší svěřit do rukou profesionála. Když jsem hledala někoho, kdo doladí můj web k dokonalosti, narazila jsem na Karolínu. Od té doby spolupracujeme průběžně a jsem za to velmi ráda. Karolína je mi vždy ochotně nápomocna a já jsem ráda, že díky ní je můj web bez problémů, funkční a „v bezpečí“.

Alžběta Ježková
Bjež.cz
www.bjez.cz

Vím, co chci, a mám rád konstruktivní jednání. Už po prvních mailech s Karolínou jsem věděl, že půjde o bezvadnou spolupráci. Společně se nám podařilo posunout web OBLEČOBLEK.cz správným směrem a jsem si jistý, že budeme ve spolupráci nadále pokračovat.

Pavel Slováček
Obleč Oblek
oblecoblek.cz

Od Karolíny jsem chtěl jednoduchý, hezký, účelný a zároveň levný web. Paní Karolína vše do puntíku splnila! Nejenže je teď web krásný a za rozumnou cenu, navíc bylo vše provedeno rychle, ale přesto precizně. Za svou osobu můžu Karolínu doporučit! :)

David Řezanina
autor knížky pro děti
damidci.cz

S Karolínou jsem byl vždy spokojen při každém našem společném projektu, ať to bylo převedení mého grafického návrhu do WordPressu, zabezpečení stránek či malé úpravy a kódování. Vždy byla flexibilní a rychle odpovídala na jakýkoliv požadavek. Děkuji.

Petr Vančura
grafik, RUDI
rudi.eu