Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — vývojářka webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce


Zobrazuji č. 31-35 z celkem 35 doporučení

Karolína mi byla dobrým pomocníkem při přechodu na nový web. Řešila řadu jednotlivých úkolů podle aktuální potřeby. Přinášela návrhy řešení. Krom toho jsem ocenil její znalosti, pohotovou reakci a ochotu pomoci kdykoliv to bylo potřeba.

Petr Kloboučník
marketér
petr.kloboucnik@centrum.cz 724 242 993

S Karolínou jsem konzultoval tvorbu e-shopu ZICOFFEE.cz. Jako úplný začátečník a amatér jsem ji zasypal hromadou otázek, které vždy velmi profesionálně a s velkou ochotou zodpověděla. Vždy má po ruce řešení vašeho problému. V zásobě má spoustu vlastních pluginů a článků, nebo alespoň odkaz na vhodné návody. Svůj příští projekt budu opět řešit jedině s ní.

Jan Zikmund
www.zicoffee.cz

Spolupráci s paní Vyskočilovou mohu a rád doporučím. Moje zadání bylo vyřešit několik věcí na webu, ke kterým jsem navrhl řešení. Paní Vyskočilová mi následně napsala mnohem jednodušší a přímočařejší postup, který zkrátil počet fakturovaných hodin cca na čtvrtinu. U každého člověka s hodinovou mzdou si člověk není předem jistý, jak rychle pracuje. Paní Vyskočilová mě svou rychlostí rozhodně překvapila. Vlastní iniciativou ušetřit peníze svého klienta je ctnost každého experta na volné noze. Děkuji vám za to.

Petr Sobotka
redaktor
odbornydenik.cz
Jana Samková, DiS.

Karolínu jsem našla zde na webu Na volné noze. Oslovila mě především její rychlá a vstřícná komunikace. Určitě její služby mohu doporučit a budu se těšit na další spolupráci.

Jana Samková, DiS.
grafička a provozovatelka grafického a kreativního studia Creative Guys

Skvělá spolupráce a výborný výsledek. Paní Vyskočilová nám zrychlovala a optimalizovala web na WordPress šabloně. Naprostá spokojenost a určitě se rádi vrátíme.

Marie Hlavatá
Prazskekancelare.com
www.prazskekancelare.com info@prazskekancelare.cz