Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Vyskočilová > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Zobrazuji č. 3133 z celkem 33 doporučení prezentace Karolína Vyskočilová:
Karolína mi byla dobrým pomocníkem při přechodu na nový web. Řešila řadu jednotlivých úkolů podle aktuální potřeby. Přinášela návrhy řešení. Krom toho jsem ocenil její znalosti, pohotovou reakci a ochotu pomoci kdykoliv to bylo potřeba.

Petr Kloboučník

marketér
petr.kloboucnik@centrum.cz ~ 724 242 993
S Karolínou jsem konzultoval tvorbu e-shopu ZICOFFEE.cz. Jako úplný začátečník a amatér jsem ji zasypal hromadou otázek, které vždy velmi profesionálně a s velkou ochotou zodpověděla. Vždy má po ruce řešení vašeho problému. V zásobě má spoustu vlastních pluginů a článků, nebo alespoň odkaz na vhodné návody. Svůj příští projekt budu opět řešit jedině s ní.

Jan Zikmund

www.zicoffee.cz
Spolupráci s paní Vyskočilovou mohu a rád doporučím. Moje zadání bylo vyřešit několik věcí na webu, ke kterým jsem navrhl řešení. Paní Vyskočilová mi následně napsala mnohem jednodušší a přímočařejší postup, který zkrátil počet fakturovaných hodin cca na čtvrtinu. U každého člověka s hodinovou mzdou si člověk není předem jistý, jak rychle pracuje. Paní Vyskočilová mě svou rychlostí rozhodně překvapila. Vlastní iniciativou ušetřit peníze svého klienta je ctnost každého experta na volné noze. Děkuji vám za to.

Petr Sobotka

redaktor
odbornydenik.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS