Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Katarina Monara > Doporučení

Doporučení z první ruky

Katarina Monara — ilustrátorka a grafická designérka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Katarina Monara:
Na Katarinu jsem se obrátila s prosbou o drobnou grafiku pro nově vznikající e-shop. Domluva byla rychlá, vstřícná a profesionální. S výsledkem jsem velmi spokojena, dodáno bylo nakonec oproti dohodě více návrhů – příjemný bonus. Mohu doporučit a ráda tak činím.

Jana Kopejtková

www.veseliky.cz ~ info@veseliky.cz ~ 603 174 720
Naprosto profesionální spolupráce a snaha do díla vložit i něco navíc. Katarina je opravdu pečlivá. Doporučuji!

Martin Mates

zakladatel Econea.cz
www.econea.cz
Paní Monara je velice profesionální osoba, která se vždy snaží vyjít vstříc potřebám zákazníka. Má schopnost vcítit se do člověka a jeho představ. Pro moji cukrářskou výrobu vytvořila nádherné logo a propagační materiály :)

Karolína Mašková

Kejkárna – sladká dílna
kejkarna.cz
Spolupráce s Katarínou mě velmi těší – dokáže se naladit na má přání a představy a realizovat je. Firmu doporučuji. Profesionální, spolehlivá a nápaditá. Navíc je to milá a krásná dáma :-)

Dana Štechová

majitelka řemeslné pekárny
daninopekarstvi.cz
Pro naše výukové aplikace Česká gramatika, Matematika testy, Fyzika testy a další jsme potřebovali vytvořit postavičku (veverku) provázející studenty výukou a následně i logo. S výsledkem a celou spoluprací jsme maximálně spokojeni. Opravdu profesionální přístup ve všech směrech – tvůrčí schopnosti, spousta nápadů, vypracování návrhů, samotné zpracování do finální podoby i komunikace. Mohu jen doporučit.

Jiří Holubík

play.google.com/store/apps/developer?id=…
Tuto ilustrátorku můžu vřele doporučit. Nechával jsem si od paní Katariny, vytvářet dvě vzorové ilustrace a jsem nadšený. Spolupráce s ní byla příjemná a jsem nad očekávání spokojený. Doufám, že s ní v blízké budoucnosti budu moct spolupracovat znovu. Děkuji.

Jan Kudrna

Katarinu jsem si pro můj projekt vybrala kvůli ilustracím, kterými vystihla potřeby mého zákazníka a také proto, že byla ochotná pomoci i s finální grafikou. Při hledání někoho, kdo by vytvořil ilustrace, mě ani nenapadlo, že by mohl mít přesah jak do grafiky, tak do tvorby webů a přípravy podkladů pro tisk. To byl typ spolupráce, kterou jsem potřebovala. Jsem velmi ráda, že jsem na Katy narazila a s klidným svědomím její služby doporučuji dále. Děkuji moc za odvedenou práci.

Klára Zíka

online marketérka s firmou na venkovní zážitkové hry
gatetogame.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS