Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Kateřina Pechalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Kateřina Pechalová — počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace MgA. Kateřina Pechalová:
Michael Petrus
Kateřina pro naše studio zpracovala sérii animací do mobilní hry se značně netradičním zadáním. Zpracováno bylo na jedničku, s rychlými iteracemi a to ruku v ruce s kvalitní a svižnou komunikací. Kateřina je profesionálkou, kterou mohu bez problému komukoli doporučit.

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Paní Pechalovou mohu jen doporučit. Poptával jsem tucet modelů kamenů pro počítačovou hru. Modely byly v požadované kvalitě, zpracované velice pěkně. Komunikace byla výborná a termín dodání dle domluvy. Jsem rád, že už nemusím hledat žádné další modeláře pro svoje projekty.

Martin Svoboda

ANG People s.r.o.
www.astrontycoon.com
Spolupráce se slečnou Katkou je radost. Tvořila pro nás modely produktů na www.bloky.cz. Vždy trpělivá a citlivá k zadání s perfektním výsledkem, skvěle doplněným o vlastní kreativní nápady.

Tomáš Fric

ředitel a majitel Aseita spol. s r.o.
www.bloky.cz ~ recepce@aseita.cz
Pracovat na projektech s Kačkou byla jedna velká radost, neotřelé zpracování, vždy zajímavý nápad a žádná nuda. Obdivoval jsem její schopnosti při překreslování věcí, které nejdříve vznikly na papíře, do digitální podoby. Vzniklo tak hodně unikátních grafických prvků, které změnily výsledné dílo ve skutečný originál.

Tomáš Baďura

Pria System
Spolupráce s Kateřinou si velmi vážím, má skvělé nápady. S mnohdy složitými požadavky našich klientů si dokáže velmi dobře a hlavně rychle poradit a výsledky její práce odpovídají nejmodernějším trendům.

Pavel Novosad

jednatel DMD agency, s.r.o.
big.dmdagency.cz
Kateřina je pečlivá a za odvedenými výsledky je vždy velký kus práce. Zároveň je schopná odbornou kritikou přispět do diskuse o vývoji projektů.

Stanislav Julíček

Poctivá agentura
Na Kateřinu jsem narazila náhodou, když jsem hledala grafika se specializací 3D. Musím říct, že obdivuji její trpělivost, když jsem ji žádala o tvorbu třpytivého loga pro náš eshop se stříbrnými šperky a neustále jsem si vymýšlela různé verze a fonty písma. Nakonec jsem si vybrala logo netřpytivé, bez 3D a dokonce jsem změnila i text. Po ukončení spolupráce jsem zjistila, že mi ještě chybí profilová a úvodní fotografie na FB a Katka bez řečí zpracovala i toto. Za mě tedy můžu říct velké DOPORUČUJI, neboť klient má mnohdy představu, která ve skutečnosti je absolutně nepoužitelná, ale Katka pracuje tak dlouho, dokud klient není spokojený.

Martina Sluková

www.dalishop.cz
Kateřina je kreativní, má mnoho skvělých nápadů a vše dotáhne do konce. Její nápady nám pomohly k propagaci naší práce. Výsledek je skvělý a už se těšíme na další spolupráci.

Renata a Jaroslav Crlovi

Keramika Kampanela
Byl jsem požádán, abych posoudil diplomovou práci Kateřiny, aniž bychom se osobně setkali. Intenzivně jsem si užíval setkání s ovocem její práce, mobilní hrou. Obdivoval jsem její nadšení a její myšlení o designu shledal velice důkladným.

Ivor Diosi

filozof Metaverse
Výborné nápady, dobré podklady pro rozhodování, hezký výsledek. Doporučuji.

Radim Křůpala

CEO v IQ Budovy s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS