Doporučení z první ruky

MgA. Kateřina Pechalová — počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka


Zobrazuji všech 10 doporučení

Michael Petrus

Kateřina pro naše studio zpracovala sérii animací do mobilní hry se značně netradičním zadáním. Zpracováno bylo na jedničku, s rychlými iteracemi a to ruku v ruce s kvalitní a svižnou komunikací. Kateřina je profesionálkou, kterou mohu bez problému komukoli doporučit.

Michael Petrus
ilustrátor, vizuální tvůrce a art director

Paní Pechalovou mohu jen doporučit. Poptával jsem tucet modelů kamenů pro počítačovou hru. Modely byly v požadované kvalitě, zpracované velice pěkně. Komunikace byla výborná a termín dodání dle domluvy. Jsem rád, že už nemusím hledat žádné další modeláře pro svoje projekty.

Martin Svoboda
ANG People s.r.o.
www.astrontycoon.com

Spolupráce se slečnou Katkou je radost. Tvořila pro nás modely produktů na www.bloky.cz. Vždy trpělivá a citlivá k zadání s perfektním výsledkem, skvěle doplněným o vlastní kreativní nápady.

Tomáš Fric
ředitel a majitel Aseita spol. s r.o.
www.bloky.cz recepce@aseita.cz

Pracovat na projektech s Kačkou byla jedna velká radost, neotřelé zpracování, vždy zajímavý nápad a žádná nuda. Obdivoval jsem její schopnosti při překreslování věcí, které nejdříve vznikly na papíře, do digitální podoby. Vzniklo tak hodně unikátních grafických prvků, které změnily výsledné dílo ve skutečný originál.

Tomáš Baďura
Pria System

Spolupráce s Kateřinou si velmi vážím, má skvělé nápady. S mnohdy složitými požadavky našich klientů si dokáže velmi dobře a hlavně rychle poradit a výsledky její práce odpovídají nejmodernějším trendům.

Pavel Novosad
jednatel DMD agency, s.r.o.
big.dmdagency.cz

Kateřina je pečlivá a za odvedenými výsledky je vždy velký kus práce. Zároveň je schopná odbornou kritikou přispět do diskuse o vývoji projektů.

Stanislav Julíček
Poctivá agentura

Na Kateřinu jsem narazila náhodou, když jsem hledala grafika se specializací 3D. Musím říct, že obdivuji její trpělivost, když jsem ji žádala o tvorbu třpytivého loga pro náš eshop se stříbrnými šperky a neustále jsem si vymýšlela různé verze a fonty písma. Nakonec jsem si vybrala logo netřpytivé, bez 3D a dokonce jsem změnila i text. Po ukončení spolupráce jsem zjistila, že mi ještě chybí profilová a úvodní fotografie na FB a Katka bez řečí zpracovala i toto. Za mě tedy můžu říct velké DOPORUČUJI, neboť klient má mnohdy představu, která ve skutečnosti je absolutně nepoužitelná, ale Katka pracuje tak dlouho, dokud klient není spokojený.

Martina Sluková
www.dalishop.cz

Kateřina je kreativní, má mnoho skvělých nápadů a vše dotáhne do konce. Její nápady nám pomohly k propagaci naší práce. Výsledek je skvělý a už se těšíme na další spolupráci.

Renata a Jaroslav Crlovi
Keramika Kampanela

Byl jsem požádán, abych posoudil diplomovou práci Kateřiny, aniž bychom se osobně setkali. Intenzivně jsem si užíval setkání s ovocem její práce, mobilní hrou. Obdivoval jsem její nadšení a její myšlení o designu shledal velice důkladným.

Ivor Diosi
filozof Metaverse

Výborné nápady, dobré podklady pro rozhodování, hezký výsledek. Doporučuji.

Radim Křůpala
CEO v IQ Budovy s.r.o.