Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Kateřina Pechalová > Ukázky práce > Grafika mobilní hry Ponáhlačka

Grafika mobilní hry Ponáhlačka

Všechny prvky ve hře jsou ručně šité. Navazuje tak na tradici českého animovaného filmu, který byl často tvořen například úlomky skla, plastelínou, látkou, igelitem, papírem... Toto dílo vzniklo jako moje diplomová práce v Ateliéru vizuální tvorby.

Odkaz: http://pechalovakatka.cz/my-product/ponahlacka/
Zobrazuji položku č. 22 z celkem 23 položek v této galerii:

Grafika mobilní hry Ponáhlačka
« Předcházející Grafika webových stránek s tiskovými zprávami pro novináře Doblogoo  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky vsetínské soukromé školy Kostka  (zobrazit v plné velikosti)Web přípravku Multi-Sanostol  (zobrazit v plné velikosti)Grafika mobilní hry Ponáhlačka  (náhled aktuálně zobrazené položky)Grafika mobilní hry Ponáhlačka na tabletu  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
MgA. Kateřina Pechalová

MgA. Kateřina Pechalová

software Adobe
počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka — 3D grafika a animace pro reklamní videa: vizualizace produktů pro TV spoty, 3D modely, textury a animace maskotů. Webová grafika a jednotný vizuální styl firmy: loga a vizitky. Kvalita a originalita, univerzitní vzdělání v oboru, 4 roky praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 604 355 113 ~ Email: pechalova.katka@gmail.com ~ Web: pechalovakatka.cz
Místo: Vsetín (Zlínský kraj) ~ Působnost: celá ČR; osobně Zlínský kraj

2005 – 2021 © Robert Vlach a MgA. Kateřina Pechalová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS