Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Kateřina Pechalová > Ukázky práce > Grafika mobilní hry Ponáhlačka

Grafika mobilní hry Ponáhlačka

Všechny prvky ve hře jsou ručně šité. Navazuje tak na tradici českého animovaného filmu, který byl často tvořen například úlomky skla, plastelínou, látkou, igelitem, papírem... Toto dílo vzniklo jako moje diplomová práce v Ateliéru vizuální tvorby.

Odkaz: http://pechalovakatka.cz/my-product/ponahlacka/
Zobrazuji položku č. 15 z celkem 16 položek v této galerii:

Grafika mobilní hry Ponáhlačka
« Předcházející 3D lowpoly model podzimních hor  (zobrazit v plné velikosti)2D a 3D animace pro spray proti chrápání Pssst!  (zobrazit v plné velikosti)3D postava  (zobrazit v plné velikosti)Grafika mobilní hry Ponáhlačka  (náhled aktuálně zobrazené položky)Grafika mobilní hry Ponáhlačka na tabletu  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
MgA. Kateřina Pechalová

MgA. Kateřina Pechalová

software Adobe
počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka — 3D grafika a animace pro reklamní videa: vizualizace produktů pro TV spoty, 3D modely, textury a animace maskotů. Webová grafika a jednotný vizuální styl firmy: loga a vizitky. Kvalita a originalita, univerzitní vzdělání v oboru, 4 roky praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 604 355 113 ~ Email: pechalova.katka@gmail.com ~ Web: pechalovakatka.cz
Místo: Jablůnka (Zlínský kraj) ~ Působnost: celá ČR; osobně Zlínský kraj

2005 – 2021 © Robert Vlach a MgA. Kateřina Pechalová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS