Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Kateřina Pelcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Kateřina Pelcová — architektka se zaměřením na individuální stavební projekty

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. arch. Kateřina Pelcová:
Rozhodnutí oslovit paní architektku Pelcovou ke spolupráci se projevilo jako jedno z nejlepších. Nelehké přání vytvořit menší dům, ve kterém by se naše děti cítily šťastné a v bezpečí, a jenž by přitom vyhovoval požadavkům na praktičnost a estetickou stránku, splnila do puntíku. Stavba nemá hluchých míst, veškerý prostor je maximálně využitý a promyšlená koncepce nepřestává udivovat. Děkujeme.

Zdeňka a Petr Jiříčkovi

Když jsme domlouvali spolupráci s Vámi, tak taťka tenkrát prohlásil něco jako: no, zkusíme ji, a kdyby to nebylo dobrý, tak seženeme někoho jiného. No vidíte, nakonec to bylo tak dobrý, že Vás chce taky na svůj dům :) Ať se Vám daří a díky za všechno.

Eva Klejchová

Považuji Vás za nekonfliktní a zároveň cílevědomou architektku, která hledá funkční a promyšlená řešení dle individuálních potřeb zadavatele a možností lokality. Věřím, že klid a nadhled si udržíte ve své práci i nadále.

Ing. Rostislav Lorenc

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS