Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Lucie Konečná > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Lucie Konečná — scenáristka, spisovatelka, lektorka psaní a scenáristiky

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace MgA. Lucie Konečná:
Dlouho jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl s prezentací mých arteterapií a výtvarna, kterému se věnuju celý život. Kdo by popsal slovy, co já zpracovávám duševně a výtvarně. Lucie to umí vystihnout, což mi velmi usnadňuje práci. Baví mě s ní spolupracovat.

Iva Ouhrabková

arteterapeutka a výtvarnice
www.ivaouhrabkova.cz
Lucie s námi tvořila webové stránky www.chciobytnak.cz, na kterých sdílíme naše zkušenosti z cest a rady, jak si tento způsob cestování užít. Je velmi empatická a má cit pro detail. Dokáže vylíčit velmi podrobně námi sdělené příběhy, přestože (jak jsme později zjistili) cestování obytným autem nesnáší. Taky nám pomáhala s texty www.chcisystem.cz. Díky ní jsou srozumitelné i naprostým laikům, neboť se uměla vcítit do role člověka nepolíbeného představami o ekonomických systémech, čili sama do sebe. Je s ní výborná spolupráce a POHODA!

Adéla Danilo

jednatelka firmy ChciSystem s.r.o.
www.chcisystem.cz
S Lucií jsme se potkali několikrát pracovně v průběhu let, protože s ní rádi spolupracujeme. Velmi si na ní cením, že je to skutečná profesionálka každým coulem. Má úžasný cit pro slovo a text, její texty a hlavně dialogy jsou přesné a humorné. Umí i skvěle vystavět dramatické situace. Za svoji kariéru jsem se potkal s řadou tvůrců, kteří se považují za profesionály, ale úrovně Lucie ani zdaleka nedosahují. Její poetika je neopakovatelná. I proto dodnes např. běží její velký seriál: Ordinace v růžové zahradě, u kterého jsme se poprvé potkali. Napsala prvních několik desítek dílů, a tím dala celému seriálu tvar. A navíc: spolupráce s ní je zábava, je spolehlivá a drží slovo, což je pro spolupráci nad jakýmkoliv textem zásadní.

Rudolf Merkner

producent a scenárista
www.orbispictures.cz
Lucie je profesionál ve všech směrech. Pracovali jsme spolu na cyklickém pořadu Noc s Andělem mnoho let, jako producent jsem natočil několik jejích scénářů. Vždy pracovně spolehlivá, vstřícná a velmi cílevědomá. Píše jedny z nejlepších dialogů na české scénáristické scéně. Dokáže velmi pečlivě promýšlet dějové linky, držet smysl a kontinuitu děje a zároveň přinášet nečekaná řešení a zvraty, které do scénářů vnášejí originalitu.

Pavel Anděl

producent
www.eallintv.com ~ pavel.andel@eallin.com ~ 603 460 328
Lucie píše pro náš časopis – měsíčník Marianne Bydlení – sérii fejetonů se zážitky z vlastního několikanásobného stěhování a jsou prostě skvělé. Naši spolupráci teď navíc rozšiřujeme o návštěvy osobnosti s příběhy, které stojí za to vyprávět a já už se nemůžu dočkat. Vysypu své doporučení tedy rovnou a bez okolků: „Lucie, vy žádný doporučení nepotřebujete! Kdybych chtěla jít na kurz scenáristiky, psaní, umění naslouchat, laskavosti nebo cílevědomosti, šla bych na ten váš. Málo lidí totiž umí to, co vy – rozumět skvěle svému oboru a přitom vzbudit v každém pocit, že jste v tu chvíli na světě jen pro ně. No vy vlastně jste.“ Doporučuju!

Karolína Hůlová

šéfredaktorka Marianne Bydlení
www.mariannebydleni.cz ~ 777 154 633
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS