Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kristýna Vobecká > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Kristýna Vobecká — externí marketérka se specializací na PR, sociální sítě a udržitelný marketing

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Kristýna Vobecká:
Spolupráce s Kristýnou byla pro naši firmu velmi přínosná a příjemná. Stoprocentní profesionálka (dodržování sjednaných termínů, plnění řádně a včas, spousta kontaktů…), empatická, se smyslem pro humor, disponující velkou invencí, zkušenostmi a přehledem v dané problematice. Jednalo se o aktualizaci webových stránek a image naší firmy. Řešení, které navrhla, nás oslovilo, neboť korespondovalo s filozofií naší firmy, ztotožnili jsme se s ním a následně přispělo k očekávanému efektu. Rozhodně proto spolupráci s Kristýnou Vobeckou doporučuji a budeme-li v budoucnu potřebovat další podporu v oblasti marketingu, určitě se na ni opět obrátíme.

Renata Samková

jednatelka a spoluzakladatelka
www.ihrc.cz ~ renata.samkova@ihrc.cz ~ 775 427 953
S Kristýnou spolupracuji dlouhodobě. Jak na byznysových, tak neziskových projektech. Pořádali jsme spolu několik úspěšných eventů a je také dlouholetou autorkou webu Obnovitelně.cz. Realizovala pro nás i složitější marketingové projekty, např. projekt nového webu.

Ing. Martin Sedlák

výkonný ředitel Aliance pro energetickou soběstačnost
www.alies.cz ~ martin.sedlak@alies.cz
S Kristýnou Vobeckou je skvělá spolupráce, je konstruktivní, pružná, chytrá a nápaditá. Vřele doporučuji. Tématu rozumí a co nezná, to si nastuduje.

Kateřina Urbánková

PRO-BIO Svaz
katerina.urbankova@pro-bio.cz
S Kristýnou spolupracuji již dva roky. Spravuje pro nás web, sociální média, píše články a pomáhá nám s ad hoc projekty v oblasti marketingu – od tvorby nového brandbooku přes online kampaně k produktům až po výrobu plakátů pro naše klienty. Přichází s novými nápady a vše funguje dle společné domluvy.

Pavel Puff

www.trexima.cz
Paní Vobecká pro naši neziskovou organizaci vytvořila komplexní strategii, jak oslovovat potenciální dárce, jejichž příspěvky jsou pro naši organizaci životně důležité. Zásadně se podílela na vytvoření Klubu přátel Domova OLGA, pro který mimo jiné zajistila vytvoření prezentace http://prateledomovaolga.cz. Naučila nás využívat platformu Darujme.cz pro účely fundraisingu. Stejně tak nás naučila pracovat s newslettery. Navrhla jednotný vizuální styl pro reklamní předměty a mnohé další. Vše k naší nejvyšší spokojenosti. Paní Vobecká je naprosto spolehlivá a máme s ní jen tu nejlepší zkušenost.

Jana Kratochvílová

předsedkyně výboru Hnutí humanitární pomoci
hhp.cz ~ olga@hhp.cz ~ 516 418 727
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS