Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kryštof Doležal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kryštof Doležal — tvůrce webů a webový konzultant

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Kryštof Doležal:
S Kryštofem Doležalem spolupracujeme na různých webových projektech pro naše klienty od roku 2010. Oceňujeme zejména jeho zodpovědný přístup, časovou flexibilitu i dodržování termínů. Projekty má ve zvyku dobře domýšlet a hledat pro klienta vždy optimální řešení nejen funkční, ale i finanční a šetřit tak jeho prostředky. Je velmi dobře a rychle schopen realizovat projekty jak menšího, tak většího rozsahu.

Magdalena N.

CUBESPACE, s.r.o.
Spolupracoval jsem s Kryštofem na několika webových projektech, včetně dlouhodobých. Spolupráce byla vždy bezproblémová a efektivní, termíny byly vždy dodrženy. Můžu jen doporučit.

Petr Š.

Programmatic Media CZ
Kryštofa Doležala vřele doporučuji ke spolupráci, byla jsem spokojená!

Nina H.

Ateliér malování kreslení
Kryštof Doležal odvádí excelentní práci s vynikajícími výsledky. Je vynalézavý a spolehlivý. Je skutečným profesionálem v oblasti webdesignu.

Otakar H.

Research Center of Manufacturing Technology, ČVUT
Kryštof je skvělý vývojář, který poskytuje kódování nadstandardní kvality ve stanoveném termínu a s důrazem na každý detail – provádí a doporučuje mnohem lepší řešení problémů a přichází s inovativními nápady. Kryštof pracoval na zásadních online projektech a byl nepostradatelný člen týmu, vždy pozitivní a plný energie.

Petr B.

AVG
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS