Doporučení z první ruky

Lenka Filonenko — ilustrátorka, výtvarnice a vydavatelka uměleckých omalovánek


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Lenka Filonenko pro nás vytvořila krásné ilustrace pro knihu a mapu Putování magickou Prahou. Vše probíhalo perfektně, komunikace s ní je velmi příjemná, rychlá a bezproblémová. A hlavně i její práce je skvělá a precizní, skici i výsledné ilustrace odevzdala vždy v domluveném termínu. Veškeré korektury i naše specifické požadavky zpracovala obratem a precizně. V současnosti pro nás ilustruje další knihu, která je pro ilustrátora velmi náročná, ale Lenka si poradila se složitým zadáním i zpracováním ilustrací do knihy na jedničku. Spolupracovat s Lenkou Filonenko je radost!

Jana Brtáňová
produktový specialista Kouzelného čtení
www.kouzelnecteni.cz

S Lenkou jsme spolupracovali v rámci vytvoření komiksového seriálu příběhů našich fiktivních klientů. Na těchto příbězích jsme prezentovali zaměření našich sociálních služeb. Komiksy byly graficky zpracovány do velkoformátových panelů, které jsme vystavovali ve veřejném prostoru při příležitosti 25. výročí založení společnosti CEDR Pardubice o.p.s. S Lenkou byla naprosto jasná, příjemná a rychlá komunikace, připravila ukázku své práce, cenovou kalkulaci a v průběhu své tvorby návrhů komiksů posílala všechna data v termínech, kdy jsme potřebovali. Komiksy výtvarně přesně vystihovaly to, co bylo záměrem a měly velký úspěch. Spolupráci s Lenkou mohu jen doporučit, její práce je nejen potěchou pro duši, spolupráce s ní je také velkou radostí.

Alice Voborníková
PR manažer společnosti CEDR Pardubice o.p.s.
www.cedrops.cz

S paní Lenkou Filonenko naše nakladatelství spolupracovalo při vydání několika knih a výsledkem byla pokaždé spokojenost. Autorka se dokáže přizpůsobit našim požadavkům nebo představám našich klientů.

Viktor Steinbach
nakladatelství NAVA
www.nava.cz

Tvůrčí setkání s Lenkou Filonenko – to je okamžik čisté radosti a pouti do pohádkového světa. Pro písničkáře-romantika pravé požehnání. Lenčiny ilustrace prostě mým písním a příběhům sluší. Stavím most a klády řežu: www.youtube.com/watch?v=fkAdRaKHgJg Žádnej déšť se neblíží: www.youtube.com/watch?v=4WmVJZV7j_M

Martin Žák
písničkář
www.martinzak.cz