Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Martinková

Mgr. Lenka Martinková

tlumočnice a soudní překladatelka německého jazyka

Mgr. Lenka Martinková
Mgr. Lenka Martinková - logo

Nabízím profesionální tlumočení němčiny a překlady se soudním ověřením. Zaměřuji se na obchodní a technickou němčinu, právo a humanitní obory. Na trhu působím již od roku 2002, nabízím simultánní, konsekutivní i šeptané tlumočení (tzv. šušotáž).

Jsem řádnou členkou Jednoty tlumočníků a překladatelů, od roku 2010 soudní tlumočnicí a absolventkou elitního kurzu European Masters in Conference Interpreting pořádaného Evropskou unií. Vystudovala jsem překladatelství a tlumočnictví německého jazyka a politologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a dále právo pro překladatele na Právnické fakultě UK. Také jsem držitelkou licence průvodce turistů Prahou a Židovským městem pro jazyky němčina a angličtina.

Vybrané reference: Česko-německý fond budoucnosti, Národní muzeum v Praze, Obchodní zastoupení rakouského velvyslanectví, Pražský literární dům autorů německého jazyka. Práce pro renomované firmy jako Siemens, Kaufland, OKD či Vltava-Labe-Press.

Rozhovor: Již delší dobu tlumočím kurzy pedagogiky Montessori pro Institut celostního učení. Martina Hladíková z Institutu se mnou udělala rozhovor na téma tlumočení kurzů a obecně o tlumočení.

Fotogalerie:

Tlumočení kurzu pro Audi 2014Tlumočení kurzu pedagogiky Montessori, 2015Tlumočení kurzu pedagogiky Montessori, 2015Tlumočení kurzu pedagogiky Montessori, 2015Tlumočení setkání českých a německých spisovatelů v Chebu, 2011
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Lenka Martinková
U Smaltovny 32
Praha 7 - Holešovice
170 00
Mobil:732 644 121
Email:martinkova.preklad@gmail.com
Web:www.lenkamartinkova.cz
Účet:105365671 / 0300 (ČSOB)
:73129364

Doporučení z první ruky

Profesionální služby paní Mgr. Lenky Martínkové při svém podnikání využívám již od roku 2008. Jedná se především o překlady a tlumočení v německém jazyce. Lenka je velmi milý a příjemný člověk, se kterým se výborně spolupracuje. Opakovaně využívám její služby a vždy se mohu stoprocentně spolehnout na její úsudek, porozumění a následné bezchybné tlumočení či překlad. Lenku bych bezpochyby každému doporučil, jelikož je při své práci velmi důsledná, spolehlivá, rozhoduje se samostatně a vždy najde správná řešení.
Ing. Boris Borissov
BUCHITERRA s.r.o.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS