Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Musilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lenka Musilová — patentová zástupkyně pro ochranné známky a designy

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Lenka Musilová:
Pokud budete chtít řešit zejména zahraniční ochranu ve státech jako je třeba Čína, Austrálie a USA, doporučuji paní Mgr. Lenku Musilovou, která má zkušenosti z různých teritorií a s jejich specifiky, což se bohužel nedá říci o některých profesně starších zástupcích. Důležité je také provedení správné rešerše za použití kombinace více databází, což je u ní standard, včetně případových konzultací. Mohu ji tedy doporučit hlavně tam, kde se jedná o nadnárodní projekty s hodnotou IP v řádech mil. €, pro korporátní segment i ambiciózní startupy. Navíc získáte osobní přístup a reakci i mimo běžnou pracovní dobu, pokud to situace vyžaduje.

Michal Provázek

CEO / Founder
Spolupráci s Mgr. Musilovou jsme zahájili v loňském roce. Od té doby spravuje naše portfolio spolehlivě, odpovědně a pečlivě. Jsme naprosto spokojeni s jejím profesionálním přístupem.

Ing. Eva Augustinová

www.bestb.cz ~ eva.augustinova@bestb.cz ~ 724 993 028
Při zajišťování ochranné známky pro svoji značku jsem vybírala z několika firem, vybrala jsem si paní Musilovou a musím říci, že to byla skvělá volba! Velice příjemná, ochotná, komunikativní žena, se kterou jsme vše během chvilky vyřešili. Bylo vidět, že má v této oblasti bohaté zkušenosti, vše běželo jako na drátkách a ochranná známka byla během pár dní podána a během několika týdnů na úřadu vyřízena. Ceny jsou také přijatelné. Pokud tedy hledáte kvalitní řešení v této oblasti, rozhodně se na paní magistru můžete obrátit. Doporučuji a určitě pokud bude v budoucnu potřeba, oslovím opět ji.

Martina Horáková

jednatelka společnosti
vzpominkovyodlitek.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS