Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Paprok > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Paprok — sloganistka a názvotvůrce

Zobrazuji č. 2130 z celkem 37 doporučení prezentace Ing. Lenka Paprok:
Naše společnost uzavřela smlouvu s předním relaxačním centrem ve Frýdlantu n. O. a stala se jeho generálním sponzorem. Hledali jsme pro toto spojení vhodný slogan, který by vyjádřil vztah sportu s naší firmou, přestože naše činnost se sportem nijak nesouvisí (jsme slévárna). Po několika týdnech, kdy se nám ani jeden z našich návrhů nelíbil, jsme oslovili Lenku, aby pro nás zkusila vytvořit nějaké návrhy. Během týdne jsme jich dostali možná 30, z nichž každý byl lepší než ty, které jsme pracně vymýšleli my sami. Nakonec jsme si vybrali slogan, který byl podle našeho názoru i autorčina doporučení nejlepší: „Prostě ve formě“ — Lenčin slogan je nedostižný, to se jí fakt povedlo! A nás to stálo tak málo :-) Myslím, že podobných, ne-li lepších nápadů má v zásobě milion. Slogan používáme dodnes, a to nejen ve spojení s relaxačním centrem. Lenku jsme pak využili ještě několikrát: Natočila zvukovou zprávu pro Český rozhlas, nebo napsala výborný článek a zařídila jeho vydání v regionálních médiích.

Ing.Tomáš Farný

technický ředitel a člen představenstva slévárny Giff, a.s.
www.giff.cz ~ tomas.farny@giff.cz ~ 604 222 216
Kdo si myslí, že umí všechno na světě, ten se šeredně mýlí! Je těžké uvědomit si to. Pak se objeví Lenka a je po starosti. Zdravý a nestranný pohled na slogan nám poskytla právě ona. Monitoring našich aktivit a její kreativita vyústila ve slovní vyjádření něčeho, co cítíme dlouho. Slogan, který nás vystihuje a podporuje služby, které nabízí knihovny. Nebojte se oslovit odborníka!

Andrea Peříková

PR oddělení Knihovny města Ostravy
kmo.cz ~ perikova@kmo.cz ~ 599 522 604
Mé zadání pro Lenku bylo vymyslet vhodný název pro náš projekt, který by ho nejen vystihoval, ale byl také jedinečný a chytlavý. Vše proběhlo dle dohody, termíny byly dodrženy a kreativní návrhy včas dodány včetně bonusů. Moc děkuji Lence za její práci, ochotu a příjemné profesionální jednání. V případě potřeby se na ni opět ráda obrátím.

Petra Tošovská

majitelka eshopu Dětská jízda
www.babyplaza.cz ~ 777 230 188
S paní Lenkou se mi velmi dobře spolupracovalo. Líbí se mi její osobitý přístup. Velmi oceňuji její profesionalitu. Pokud hledáte odborníka, tak velmi Lenku doporučuji.

Petra Vavříčková

Marketing manager
www.tipa.eu ~ petra.vavrickova@tipa.eu ~ 725 496 566
Když jsem se rozhodl vytvořit článek pojednávající o hudební skupině Naked Floor, jejíž jsem zakládajícím členem, dozvěděl jsem se o tehdejší studentce žurnalistiky Lence Papřokové. Protože článek měl vystihovat v několika stručných odstavcích co nejpřesnější, ale zároveň kreativně pojatou charakteristiku hudební skupiny, bylo zapotřebí přistoupit k získávání informací zcela nekonvenčně. Lenka se s tímto úkolem vypořádala více než skvěle. S výsledkem její práce jsem byl velmi spokojen a shrnu-li vše v jedné větě — svou práci dělá poctivě, s nasazením, s promyšleným přístupem, se zaměřením na kvalitu a schopností předvídat a plánovat tak, jak to umí zkušení hráči šachu. Díky svému širokému rozhledu dokáže vytvořit zcela osobitý pohled na věc. Rozhodně mohu spolupráci s Lenkou Papřokovou vřele doporučit.

Alex Lasák

podnikatel a frontman kapely Naked Floor
www.nakedfloor.cz ~ alex@nakedfloor.cz ~ 777 732 902
Spolupráce s Lenkou na sloganu pro spolek mladých lidí, kteří se v dětském či dospívajícím věku léčili na dětské onkologii, byla více než příjemná. Spolek Společně k úsměvu prvně žádal Lenku nejen o slogan, ale také ať se pokusí v jedné větě vystihnout jeho podstatu. No, nelehké úkoly, ale Lenka se s nimi vypořádala na jedničku. Líbí se mi její preciznost a jasnost. Od začátku víte, na čem jste. Lenka neslibuje vzdušné zámky. Ke každému návrhu předloží i své myšlenkové pochody, které k němu vedly a nebojí se úprav a komunikace. To jsou, myslím, velká plus. Měla jsem dojem její plné pozornosti vždy, když jsem s ní byla v kontaktu. S vybraným návrhem plně souzníme a jsme Lence vděční, protože jsme získali motto, které nás teď provází na propagačních předmětech, v pokřiku i konceptu fotek a propagace. Protože díky Lence u nás platí: Nahoru dolů a stále spolu (pozn. námi upravená varianta je Nahoru dolů – stále spolu). S tímto nevyřčeným záměrem byl vlastně spolek Společně k úsměvu založen. Díky, Leni :)

Zuzana Wimmerová

předsedkyně spolku Společně k úsměvu, z.s.
www.spolecne-k-usmevu.cz ~ z.wimmerova@gmail.com ~ 604 465 234
Lenka Papřoková nastoupila do redakce portálu Sokolská 33 v akademickém roce 2011/2012 na pozici editorky rubriky Interview33, jejíž název sama vymyslela, zaměřenou na rozhovory. Lenka přišla s velkým množstvím nápadů, jak tuto rubriku oživit, udělat atraktivnější a čtenější. Původně úzce zaměřená sekce se stala pilířem časopisu s nejčtenějšími příspěvky. Zavedla také autorské okénko pod rozhovor, focení při rozhovorech, kdy redaktorům vznikaly fotografie přímo z „místa činu“, což bylo také z hlavy Lenky. Její aktivita šla ovšem až za rámec rubriky, kterou vedla. Oživila do té doby ponurý Facebook časopisu, zvizualizovala texty článků a postupně celou tvář časopisu. Přispívala mnoha nápady a postřehy do rubrik Studentský život, Kultura, dopomohla ke spolupráci portálu se studentskými organizacemi a hlavně pozvednutí celkové redakční kultury. Pomohla stmelit redakci, zneformálnila formální schůze, vynikala jako přirozený teamleader. Lenka zorganizovala první redakční guerilla marketingové akce. Mimo to dopomáhala k šíření povědomí o našem portálu mezi stávajícími i potenciálními studenty ostravských univerzit. Je energická, spolehlivá zapálená pro věc umí se do pořádně opřít do toho, co dělá. Kromě toho, že plní svou práci velmi dobře, je také pilířem, který dokáže věci rozhýbat a strhnout dav. Je živlem, který přichází s mnoha nápady, jak být lepší a nespokojí se s průměrností.

Petra Polesová

šéfredaktorka univerzitního časopisu Sokolská 33
www.sokolska33.cz ~ polesovapetra@gmail.com ~ 734 723 450
Lenka Papřoková nejdříve přispívala jako redaktorka, od spuštění portálu časopisu se díky svému přístupu a aktivitě na něm podílela jako jeden ze zakládajících členů týmu a jako editorka. Cením si na ní otevřenosti, podnikavosti, osobitosti, flexibility a celkové vyváženosti. Přichází se skvělými nápady, vidí příležitosti, nová témata. Působí lidsky a přátelsky, jedná jako profesionálka. Vyniká spolehlivostí, přátelskostí, přímým jednáním a mimořádně dobře komunikuje. Pracuje samostatně na špičkové úrovni, zároveň je týmovým hráčem se silnou stmelovací schopností. Dokáže aktivně využít svých silných stránek ke kvalitnímu výsledku. Inspirovala a motivovala nové členy a zaškolovala redakci ve psaní příspěvků a používání sociálních sítí. Svůj pozitivní přístup přenáší na své kolegy, nebojí se sdílet své know-how a zároveň pracovat na dobrém jménu celku, kterého je součástí.

Agáta Vřeská

šéfredaktorka univerzitního časopisu Underground
www.undg.cz ~ agata.vreska@gmail.com ~ 721 322 610
Moravskoslezská Sinfonietta ve spolupráci s Múzickou školou a Lidovou konzervatoří uspořádali koncert Bez bariér pro 300 návštěvníků. Na doporučení jsem kontaktoval Lenku Papřokovou, aby nám náš koncert moderovala. Spolupráce byla velmi příjemná, Lenka navíc velmi obratně reagovala na veškeré změny ve scénáři a sama navrhla mnoho cenných vylepšení. Celý koncert byl přijat s diváckým nadšením ze strany diváků a velkou měrou se na tom zasadilo Lenčino moderování. Rozhodně doporučuji ke spolupráci na vašich projektech.

Jan Soukup, DiS.

ředitel Moravskoslezské Sinfonietty
www.sinfonietta.cz ~ ms.sinfonietta@seznam.cz ~ 736 203 645
Když jsme s kapelou připravovali benefiční koncert na pomoc vážně nemocnému hudebníkovi, Lenka byla naší jasnou volbou. Díky referencím i předchozí spolupráci jsme Lence bez váhání svěřili mediální pokrytí koncertu. Lenka tento úkol zvládla na výbornou. Předčila naše očekávání. Spolu s ilustrátorkou Adélou Moravcovou a grafikem Mirou Szkanderou se podíleli na přípravě unikátních propagačních materiálů. Lenka vymyslela název přání a dala dohromady všechny texty. Napsala také působivý článek o nemocném umělci a zajistila, aby se o náš koncert zajímala regionální média a zmiňovali se o něm široko daleko. Oceňujeme na Lence profesionalitu, kreativitu a nasazení, přístup celkově. Celý koncert byl nakonec velkým úspěchem, a velká část díků patří Lence. Již se těšíme na další spolupráci.

Pavel Balón

Občanské sdružení NAKED FLOOR Benefit, o.s.
www.nakedfloor.cz ~ pavel.balon@vodafone.com ~ 777 073 900
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS