Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Paprok — sloganistka a názvotvůrce


Zobrazuji č. 31-37 z celkem 37 doporučení

Moje spolupráce s Lenkou byla úžasná. V době, kdy jsem rozšiřovala své podnikání a spouštěla nový web s cílem získat nové zákazníky, jsem náhodu natrefila na její vizitku. Spolupráci s Lenkou si nemohu vynachválit – je velmi příjemná, vnímavá a 100% nápomocná. V průběhu našich rozhovorů (vstupní analýzy) zjišťovala co nejvíce relevantních informací. Krom toho mi poskytla množství užitečných postřehů, nápadů a doporučení týkajících se možného využití sloganů anebo formy propagace. V dohodnutý termín Lenka dodala slogany, ze kterých byly snad úplně všechny výstižné, vtipné a šité na míru pro moji cílovou skupinu zákazníků. Co by mi trvalo věčnost, Lenka zvládla s lehkostí za pár dní. Já si mohla vybírat z množství výborných návrhů. To, že šlo o slogany ve slovenštině, jsme díky promyšlenému postupu hravě vyřešily. Slogany teď s radostí používám. Přesně vystihují moji filozofii. Spolupráci s Lenkou vnímám jako opravdu dobrou investici i zkušenost. Určitě ji ještě v budoucnu využiji a vřele doporučuji.

Barbora Hastíková
lektorka a provozovatelka jazykového centra Angličtina v Skalici
barbora.hastikova@seznam.cz +421 908 594 206

Lenka je profesionální, rychlá a systematická. Její služby jsme využili dvakrát a vždy nám rozproudila myšlení :)

Robert Vojáček
varime.cz robert@varime.cz 775 675 338

Lenka spolupracovala s Českým rozhlasem Ostrava 3 roky. Její práci považuji za přínosnou a velmi slibnou. Jako mladá producentka je Lenka plná energie a zapálená pro to, co dělá.

Igor Horváth
ředitel Českého rozhlasu Ostrava 1998–2013
http://www.rozhlas.cz/ostrava/portal

Dlouho jsme hledali slogan pro homepage nového webu. Trvalo nám to několik týdnů, točili jsme se v kruhu; na sloganu vázlo spuštění celého webu. Přitom stačila jedna schůzka u čaje s Lenkou. Ta nás vyslechla, položila nám několik otázek a do 14 dnů jsme obdrželi email se 14 slogany, z nichž jsme si snadno vybrali. Moc děkujeme a Lenku vřele doporučujeme!

Bohuš Sedláček
zakladatel iniciativy Skutečně zdravá škola
www.skutecnezdravaskola.cz skutecnezdravaskola@email.cz 728 227 447

S Lenkou jsem měla možnost pracovat dva roky pro webový magazín sokolska33.cz, kde v té době působila jako vedoucí a editorka rubriky Interview33. Ihned po svém nástupu do funkce šéfové rubriky zcela změnila dosavadní systém jejího fungování. Z rubriky, kde nikdo s nikým moc nekomunikoval, natož, aby s námi něco probírala dosavadní vedoucí, přišel s Lenkou nový způsob organizace. Začala s námi komunikovat, setkávat se na pravidelných poradách rubriky, motivovat nás, dávat nám zpětnou vazbu k naší práci a prostor pro fantazii. Na Lence si osobně cením pracovitosti a preciznosti v tom, co dělá. Má přehled o aktuálním dění, dokáže přijít s novou myšlenkou tam, kde už to nikdo nečeká. Moc se mi líbilo, že nám dokázala dát zpětnou vazbu, ať už pozitivní či negativní. Její nadšení pro věc a optimismus je často nakažlivý a silně motivační. Za dobu svého působení v rubrice, která by se do jejího příchodu dala nazvat průměrnou, dokázala malý zázrak. Interview33 se po dobu jejího vedení stalo nejčtenější a nejatraktivnější rubrikou celého webu. Lenka do něj vnesla nové prvky, ale hlavně naučila své podřízené dělat kvalitní rozhovory.

Ivana Stařičná
studentka Masarykovy univerzity v Brně
ivana.staricna@gmail.com 602 595 767

Lenka pro nás vytvářela návrhy nového názvu sdružení. Zpracovala interní analýzu, v rámci které jsme si po telefonu prošli všechno podstatné, a vytvořila ucelené zadání, z něhož pak v rámci dvou týdnů vzešly výsledné návrhy. Pod každým návrhem stála argumentace, která pro nás byla velice přínosná. Z Lenčiných návrhů jsme vyšli, posunuly nás dále a pomohly nás nasměrovat. Oceňuji zejména její angažovanost a vstřícný přístup při naplňování zakázky a věřím, že se naše cesty zase protnou. Pokud hledáte nový název, doporučuji oslovit tuto profesionálku.

Dita Tenglerová
ekonomická ředitelka Sociální asistence.cz
www.socialniasistence.cz dita.tenglerova@gmail.com

S Lenkou jsme spolupracovali na nápisu na mouky. Pro tento účel jsme si vybrali střední balíček šesti návrhů, jehož součástí je zpracování kreativního zadání a výsledný dokument. Návrhy přišly přesně v termínu, na kterém jsme se dohodly. V průběhu spolupráce a svým výstupem nás určitě posunula dále. Lenka sama biopotraviny od PROBIO používá a jí! V návrzích a argumentaci šla až k podstatě, ze které můžeme i do budoucna vycházet. Ukázala pohled zvenku a nazvala, čeho si zákazník může u našich biopotravin vážit a proč. Díky za spolupráci a můžu doporučit.

Ivana Güttnerová
ekonomická ředitelka PROBIO
www.probio.cz guttnerova@probio.cz